Резултати от 1 до 2 от общо 2

Fujitsu General ASYA12LC vs. ME MSZ-GC35VA G-Invertor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #1

    Fujitsu General ASYA12LC vs. ME MSZ-GC35VA G-Invertor

    Привет на всички!
    Нов съм във форума и бих искал да потърся съвет от компетентни лица при избора ми на климатик из между тези два модела на които съм се спрял.
    В избора ми имаше и Тошиба от модела DAI SEI KAI но в предвид на това, че климатика ще се ползва предимно за охлаждане се отказах от него. А и цена е чувствително по-висока.
    Та избора ми се спря на въпросните два модела които съм посочил в темата. Помещението /хол/ е югозападно изложение с топло изолация и ПВЦ дограма.
    Ще бъда благодаря за съвет кой от двата модела да избера. И за двата чувам добри отзиви. Прегледах характеристиките и на Fujitsu COP i EER са по-добри но пък е по-шумен и по грозноват
    За Mitsubishi всеки казва "това е Мерцедеса /или БМВ/" но пък с по-приятен и изчистен дизайн и сравнително по-тиха работа и на двете тела.
    Родителите ми се спряха на модела на Fujitsu и последната зима в големите студове беше единствения климатик в кооперацията който не спря да работи и за секунда /сериозно ви казвам/

    Благодаря ви предварително
    п.с. Модела на Mitsubishi e произведен от Mitsubishi Electric corporation в Тайланд с Японски компоненти.



  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    409
    #2

    Re: Fujitsu General ASYA12LC vs. Mitsubishi MSZ-GC35VA G-Invertor

    Несъмнено Mitsubishi е с повече традиции при производството на климатици но ако търсиш климатик който да топли и да не замръзва и в най големите студове и мъгли това е Fujitsu General ASYA12LC.Няколко сравнения:
    1.Препоръчва се да работят при отопление до -10 градуса/Mitsubishi MSZ-GC35VA / и до -15 градуса/Fujitsu General ASYA12LC/
    2.При саморазмразяване загряват външното тяло до +8°C/Mitsubishi MSZ-GC35VA / и до +16 градуса/Fujitsu General ASYA12LC/.Този параметър има значение дали ще натрупва много лед по долната част на питата и тавата.
    За шума от вътрешното тяло в супер тих режим нещата са на кантар при Fujitsu General ASYA12LC е 21db а при Mitsubishi MSZ-GC35VA е 22db .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  2. Fujitsu ASYG-12LE vs. Toshiba RAS-13SKV-E Hybrid vs. Mitsubishi MSZ-GC35VA
    От koev.vn във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 14
    Последно: 28-08-11, 21:17
  3. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  4. Fujitsu ASYA12LC - няколко въпроса
    От pier_67 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-08, 16:32
  5. Fujitsu ASYA12LC или Chofu RA-1231PVU
    От ilko03 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 22
    Последно: 18-02-08, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе