Резултати от 1 до 10 от общо 10

Да попитам ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #1

    Да попитам ?

    Абе пичове здравейте. Искам да попитам защо от моето външно тяло няма никакво капане, гледам на всички комшии климите им капят а моя не. Външното ми тяло е монтирано в терасата и от както го пускам вече цяла седмица го наблодавам но под него нито капка. Това нормално ли е ? Благодаря на отзовалите се !

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #2

    Отговор: Да попитам ?

    Как да капе? 35-ца в 20 квадрата си е запас. Машината работи едвам, вдвам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #3

    Отговор: Да попитам ?

    Благодаря ти Mega, аз ще продължа да го наблюдавам, защото старата OSAKA си капеше още щом я включех да ме топли.......че затова ми се стори странно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Да попитам ?

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Благодаря ти Mega, аз ще продължа да го наблюдавам, защото старата OSAKA си капеше още щом я включех да ме топли.......че затова ми се стори странно.
    Стига си гледал по фасадите на съседите, ами си гледай кефа и жената! Зависи колко е натоварена машината, как запазва мощността си при спадане на температурите, на какви градуси я държиш, оразмеряване, топлозагуби и т.н.
    Този пост е редактиран от pilot; 15-11-12 в 19:31.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #5

    Отговор: Да попитам ?

    Оказахте се прави. Снощи излизам на терасата да пуша цигара и гледам климатичето си капе и то даста сериозно. Явно наистина си зависи от посочените от pilot параметри и все пак благодаря за мненията.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #6

    Отговор: Да попитам ?

    Зависи от много неща. Не само от климатика, но и от количествотото влага във въздуха. При дъжд, снеговалеж, мъгла тече много повече. Към това прибавяме и натоварването на машината.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #7

    Отговор: Да попитам ?

    Абе така и така сме захванали да питам още нещо......:rolleyes:........понякога външното тяло когато работи издава някакви странни звуци (не прави дефрост) и аз незнам как да ги определя като цвърчене на лястовички или като цвърчене на малки мишки и това се чува слабо но все пак доста ясно и отчетливо......дано не ме помислите за луд

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #8

    Отговор: Да попитам ?

    Това е бедата да имаш Мицубиши. Ако преди това беше имал Осака, Мидея, Емерсон ... или LG, сега нямаше да чуваш нищо и да седиш на топло.

  11. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #9

    Отговор: Да попитам ?

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Абе така и така сме захванали да питам още нещо......:rolleyes:........понякога външното тяло когато работи издава някакви странни звуци (не прави дефрост) и аз незнам как да ги определя като цвърчене на лястовички или като цвърчене на малки мишки и това се чува слабо но все пак доста ясно и отчетливо......дано не ме помислите за луд
    Ако звукът идва от компресорната част и крановете,вероятно е шумът от фреона при ниска натовареност.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #10

    Отговор: Да попитам ?

    Да diksanal шума идва точно от страната на компресора и крановете.
    Mega преди да взема Mitsubishi, 6 години се топлех с една Осака в същото помещение, като изключим че при -10 ставаше малко по шумна други проблеми нямах с нея........ноооо поради лоши стечения на обстоятелствата или заради моята каръщина, Осаката сега стои в кашона а аз се радвам на ново Mitsubishi.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Да попитам за ФИЛИПС 37-субтитри?
    От LEGAL във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 27-11-11, 14:39
  2. CDBurnerXP Да попитам
    От tsarafov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 31-08-11, 00:18
  3. Искам да попитам
    От Barona във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 16-08-11, 13:36
  4. ПРЕМЕСТЕНО: Искам да попитам
    От kod във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-11, 07:12
  5. И аз да попитам за Рено
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-03, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе