Резултати от 1 до 9 от общо 9

CDBurnerXP Да попитам

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    12
    #1

    CDBurnerXP Да попитам

    свалих си една такава програма на лаптопа да си свалям филмчета и всичко е ОК обаче след това като поставя диска в DVD RW устройството ми показва че диска е празен като го отворя си ги има файловете и филмите тръгват обаче на персоналния комп не само че ми показва ами като като отворя диска пак празен на домашното двд няма проблем като свалях първия път пи излезна един прозорец и ме пита като флаш или двд да запише аз му рекох флаш мисля че там е проблема ама не мога да го намеря това чудо сега моля помогнете на задкомпютърното устройство.БЛАГОДАРЯ

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    ти как ги записваш тези филми, като дата или?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    12
    #3

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    ми незнам отварям си папката кадето са филмите завличам ги до мястото за запис натискам запис и това е

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #4

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    При проблеми с четенето на дискове, причина може да е амортизация на записвачката.
    Случвало ми се е след месеци работа записвачката да чете и записва само DVD+R дискове, а записани DVD-R да не чете, дори и да са записани с нея.
    Доколкото ми е известно - това Flash не е вид запис , а смяна на фърмуера на записвачката.
    Но за това е необходима отделна програма.
    Съветът ми е, при следващият запис не влачи филмите до съответният шорткът, ами стартирай програмата си за запис и от екрана й избери Data DVD - за файлове под 2GB или UDF DVD за такива над 2GB. Имай предвид също, че скоростта на запис по дефолт е максимално подържаната, така че я намали на примерно 4-та. Така ще се застраховаш против грешки в буфера, а и времето за запис е само 12 мин. за пълно DVD - 4.36 гиги.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    12
    #5

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    това ми е първия диск кажети ми някоя друга безплатна програма на български явно прблеме е в мен БЛАГОДАРЯ

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    Нищо й няма на програмата.... Добре е да си оправиш понятията.
    За теб "свялям със CDBurnerXP" = "записвам диск със CDBurnerXP"? Ако е така, то така ли ги записваш:
    [img width=800 height=596]http://cdburnerxp.se/pages/screenshots/data-compilation.png[/img]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    12
    #7

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    да имам предвит записвам и съм сигорен че и няма нищо на програмкато просто аз някаде бъркам ако може по подробно да ми обясниш ще съм ти много благодаре

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #8

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    Ако е така, то така ли ги записваш?
    Програмата е толкова елементарна, че показаният екран е достатъчен... И откъде да знам какво правиш? Явно имаш грешка, но като не казваш какво ТОЧНО правиш, как да ти се помогне?!?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    12
    #9

    Re:CDBurnerXP Да попитам

    е нали ти казвам завличам папката с филма и натискам запис.от ляво и от дясно има само по 1 папка не са ми отворени като при тебе подробно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Да попитам ?
    От ttanev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 18-11-12, 23:16
  2. Да попитам за ФИЛИПС 37-субтитри?
    От LEGAL във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 27-11-11, 14:39
  3. Искам да попитам
    От Barona във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 16-08-11, 13:36
  4. ПРЕМЕСТЕНО: Искам да попитам
    От kod във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-11, 07:12
  5. И аз да попитам за Рено
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-03, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе