Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19
Like Tree12Одобрявам

Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #1

    Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Питането ми е насочено към хората търгуващи по скоро. Ако не тук на ЛС да пишат.

    Давам за справка ако е нужно и един pdf.

    http://www.mitsubishi-termal.it/cgi-...x_wall_eng.pdf

    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #2

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Какво питаш само не разбрах??????????
    babati одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #3

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Да си купя, съответно цена ме интересува

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Над 3000 лева отива.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #5

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Понеже помещението е такова.. много е високо и си трябва power.. ща не ща ще се дават.. въпроса е коя фирма го продава реално.. впечатленията ми от официалният вносител започват да отиват от оптимистични към лоши.. изчаквам утрешният майл.. Комбинацията се продава в цяла Европа а тук май още спим и имаме стари трошки за продаване май.. не искам да обиждам никого ама вече не се изненадвам на отговори " нямаме" .. все едно е луканка от кварталния магазин.

    ..отговора от преди малко " Нама наличен и няма да има доставка скоро "

    Очевидно приличам на идиот или живея на Луната .

    Очаквам свежи предложения.. утре ще драща майлове из Европата.. само едно ме притеснява.. транспорта на комплекта но ако се застрахова предполагам ще е ок ( да ми пази страха).
    Този пост е редактиран от Symptom; 09-01-13 в 19:08.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    47
    #6

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    щом го няма при вносителя трудно ще го намериш другаде
    и аз питах, очаква се евентуално през април
    а каква е разликата между S и S1?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    52
    #7

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Аз като се рових в каталозите забелязах,
    че за външно 50 ZIX-S дават за в режим отопление: 0.70-6.00-8.80(0.2-1.35-2.26)kW COP:4.44
    а за външно 50 ZJX-S1 дават за в режим отопление: 0.60-6.00-7.70(0.2-1.36-2.34)кW COP:4.41
    като и двете външни ги дават в комбинация с 50 ZJX вътрешно.
    Първоначално видях данните за 50 ZIX-S, който ми прикова вниманието, защото при мен ситуация е подобна на описаната тук в темата, после видях данните за 50 ZJX-S1, който уж е по-нов, а с по-кофти пораметри. Та затова пуснах темата за Mitsubishi Heavy SRK/SRC 50ZJX-S с надежда някой да сподели отзиви и да внесе яснота.))))

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #8

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Тя яснотата лъсна колега ,имаме си велик дистрибутор на MHI който грам не го е еня за клиентите си,хората построили една бизнес сграда, напълнили офисите с кифли и се държат на големо. S1 илиS, ще го преживеем, на практика обаче няма откъде да си вземем машина. Разбира се не съм прозванял 100 % от всички които го предлагат по сайтове поради щото нямам доверие всеки му.,пълно е с търгаши. Свестните фирми са малко и за съжаление официалният дистрибутор не спада към тях.
    Дори обмислям вариант да потърся от друга държава пък майната и на гаранцията,знам ли кое е правилното решение в псевдоикономическата недорасла за бизнес отношения България.
    Извинявам се за офф-а ама си е проблем.
    smqnab одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    52
    #9

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    SRK / SRC 50 ZJX-S | Mitsubishi | Сплит инверторни | Електроуреди от Technoarena.bg 0
    Ползвал съм услугите им, продавача е печен, попитай, може и да го имат.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    47
    #10

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    то не е само до искане, не мисля че ще има нещо против да ти вземе паричките
    нали се сещаш, че не само ти търсиш тази машина
    и щом я няма си има причина

    а това със взимането от чужбина ще ти излезе солено
    плюс проблеми с гаранцията

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #11

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Изказвайки крайно твърдение (Аз) да поясня защо не ми харесва фирмата.
    Като нормален клиент пускам запитване към една от централите в случая Чехия,от там ми отговарят кой е официалният дистрибутор.
    Преди да питам каквото и да е съм си написал домашното и след като прегледах че навсякъде предлагат S1 вътрешното тяло (питането ми беше за него конкретно) .Под навсякъде имам предвид повечето европейски държави.

    След направеното запитване към Кондекс ми бе отговорено (майла не е тайна мога да го копирам също) ,че машините които предлагат ги има на сайта а SRK 50 ZJX-S няма.Точка

    В последващ майл питах не може ли да се достави, (наясно съм с чакането не е проблем) ,отговора беше " скоро няма да има внос" .
    Та сега аджеба ,що за дистрибутор не иска да придвижи машина при положение че има търсене.
    Какви са причините да няма внос не ме интересува, след като продава климатична техника и то не каква да е .. ако иска да е на пазара трабва да има всичко налично, инак просто не се води официален представител.
    Колко такива машини продаде фирмата от началото на годината ?
    Що за отношение към клиенти и други фирми, да не казвам че негативното отношение към тях е факт което се потвърди и от друг разговор.
    Освен ,че бизнеса е търговия той е и задължение към партньори и към клиенти,който си позволи да пренебрегва основните правила рано или късно бива изритан по допирателната .
    Отговор от централен дистрибутор "Няма" не го приемам за отговор. Ако ти колега идеш да поработиш някъде в САЩ или Япония, ще разбереш защо съм прав.Умишлено не давам Европа като място похвално за бизнес но това е друга тема.
    Солено защо да ми излезне, мятам си машина в пикапа от Унгария например , 300 лв нафта и голяма работа ,че нямам гаранция, реално погледнато и тук ако има повреда идва Х разглабя,изпуска фреона товари в една баничарка минават 2 седмици идва,фактурира ,все тая. Това в чисто прагматичен план.
    "
    "нали се сещаш, че не само ти търсиш тази машина" .. ми то колега още по дразнещо е това което си написал.. ми може да сме 10 души.. и ква стана тя, 10 х 3000 лв.. 30 000 лв оборот за 1 месец и не си мърдат пръста за внос ? Трагедя май френд, трагедия се нарича това.
    Извинявам се ,че пиша това но мисля е редно нещата да се назовават с истинските им имена.
    Mega и smqnab харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #12

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Проблема не е във фирмата, а в малкият като обем пазар с ниска платежоспособност. Оборотите са малки и едвам се излиза на печалба въпреки няколкото кожи, които се смъкват от клиентите.

    Доброто управление, добрите производствени практики или отношение към клиента си има цена, която не винаги може да се покрие от пазара. Когато оборотите и печалбите са малки добро е това поведение осигуряващо оцеляване.

  16. Junior Member Аватара на smqnab
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    95
    #13

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Ми да затварят най-добре , само се мъчат , а и полза няма от тях , както се вижда .

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #14

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Колега valen1 само да питам.. след като пазара е толкова свит според теб , как аджеба се изхранват 35 души персонал и се построява бизнес сграда за към 5 милиона според моя преценка , .. това трябва да е от тези клиенти с ниска платежоспособност или ?

    Доброто отношение се култивира,отглежда се но когато работата ти е страст и имаш желание да си добър. Не оставай с впечатлението ,че съм някакъв недоволен мрънкач. Аз също се боря в частната сфера ,също съм инвеститор ,разбира се малък с в сравнение с въпросните господа.
    Аз решение за себе си ще намеря, но такива икономически субекти или да преразгледат отношението си или да затварят.Публична тайна за БГ е ,че шефа като купи Мерцедес-а , и вече е постигнал всичко..Да ама Не ,както казваше един известен журналист.
    Което се разбра се разбра,спирам с отговорите поне под това заглавие за да не дразним и Модове-те,щото стана много офф,може би е за отделна тема.
    edi1, diksanal, Mega и 1 други харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #15

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    не мога да разбера толкова ли е хубав този климатик че не искате друг,нима за 3000 няма други хубави климатици примерно NOCRIA който е по-евтин,по-мощен и е със същия cop

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Finlux-09A410DCW INVERTER
    От orion_1 във форум Други марки климатици
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-12, 22:56
  2. Климатик LG Inverter
    От ludfenbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-07-11, 12:25
  3. Crown HAC 410A12 Inverter - мнения
    От boishin във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 16
    Последно: 03-11-10, 23:33
  4. Неръждаема тръба "Gold" се търси - Не се търси вече
    От Crank във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-09, 10:22
  5. MHI SRK35ZG-S inverter или MHI SRK50HE-S1 on/off
    От bobone във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-08, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе