Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Crown HAC 410A12 Inverter - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #1

    Crown HAC 410A12 Inverter - мнения

    Здравейте!
    за първи път се включвам в този раздел, тъй като не съм специалист в тази област, а и не ми се е налагало да проучвам различни модели климатици. Но сега се наложи...
    Та така - в бюджет около 1000 лв. с монтажа почнах да търся 12-ка (за около 70 куб. м.) и след обикаляне по магазините накрая един момък в ТВ "Зора" ме убеди в достойнствата на този модел:
    Crown HAC 410A12 INVERTER
    http://zora.bg/main.php?p=products&s...d=8315&hotels=
    Оставих му 20 лв. капаро да го пази, защото имаше само два, с уговорката за сряда да го взема.
    Наясно съм, че за тази цена не мога да очаквам чудеса, но все пак няма ли да върши работа този електроуред?...

    Ще се радвам на мнения на хора, ползвали подобен или такъв модел , както и на специалистите тук...
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Точно Краун ли те грабна?По-добре 1 Мидея си вземи,че Крауна...

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    По-добре истината навреме - изгоря с 20 лв.
    По никакъв начин няма да ти препоръчам климатик Crown за отопление. Освен ако не си хазартен тип

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Зимата викай това момче от зора да ти сменя счупените перки.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #5

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Оставих му 20 лв. капаро да го пази, защото имаше само два, с уговорката за сряда да го взема.
    Това е стар номер.Можеш да си сигурен че никога не са имали повече от два.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #6

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    20-те лева са малкия проблем... мога да ги прежаля.
    Но какво да взема? В този ценови клас какво ще ми препоръчате?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #7

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    за 1000лв по добре вземи 12-ка конвеционална на Fujitsu-General много по добре работи от инверторните модели на евтините марки сигорен съм че много хора ще го потвърдят

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Абе не му ли трябват 4500 W + на човека?
    General ASH 14 UB какви пари е, май надвишава бюджета - 1000 лв с монтаж е казал.
    Май само Мидея - поне ще топли, за разлика от Crown-а. Който е наясно с тази марка - да предлага. Аз съм пас.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    90
    #9

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Колегата с въпросният Crown HAC 410A12.Така това наистина ще бъде огромна грешка и според мен този климатик става единствено за охлаждане но не му се надявай да те отоплява през зимата под нулата.Един пример-един мой познат като беше дошъл у нас и ме попита колко съм се изръсил за двете ми клими Fujitsu и Mitsubishi Heavy буквално започна да се подиграва че с тези пари една хубава кола щял да си купи(тогава му препоръчах едно Hitashi 12 с що годе сносна цена1400лв с монтажа му), но той уви знае си своето неме послуше и отиде в една такава подобна техно верига и си купи за 800лв.един "12 EILIT INVERTOR" обаче сега беше дошъл реда аз да му се смея,отивам у тях както винаги и гледам елитът монтиран що годе някакси.Жена му започна да ми се оплаква че го пускали на 25 започвал да работи работел и след като достигнел зададената температура спирал и няаколко часа не се включвал направо замръзвали вътре единственото му решение било да го изключат от контакта директно и включат наново,казах им да се обадят на монтажната фирма,обадили се те дошли хората казали че имало проблем с датчика (климатика е на една седмица още)казали че ще поръчат нов и ще го сменят,чакаха те доста докараха накрая те новият датчик и вчера са го сменили и познайте днес какво става,новият датчик задавали температура 22 започвал Елита да работи ама сега пък не спирал изобщо работел нон стоп минавал тези 22.отивал на 23.24 и праз през контакта и утре пак ще викат фирмата.А аз умирам от смях а приятелят ми от яд че не ме послуша!!!
    Така че приятелю ако не ти се мръзне помисли като си дал 1000 дай още 400-500 и си вземи нещо което можеш да му имаш доверие!Велев може да се зарадва но даже и Мидеа е по добър пред този Краун!!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #10

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    мидеите инвертор без 12-ка са пълни бози повярвай на новите инвертори им нямам вяра ама ще ги видиме тая зима как са от старите имам доста монтирани всичките стават айсберги само 12-ките работят незнайно защо за 70 кубика просто до 1000лв няма какво друго да намери което да му свърши работа освен това което казах ще работи малко повечко ама ша смогва няма къде да иде ако има и изолация и дограма няма да има проблеми освен ако не гони 30градуса

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    28
    #11

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    oбикновенното Фуджитсу ще е най добре
    Крауна по добре се представя от Мидеята 12инвенторен
    имам познати с Крауна
    не е върха на технологията но за тези пари толкова
    все пак е производство на Hisense

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #12

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Този трактор да е по-добър от Мидея? Кво като е HiSense - те да не са цвете... Не знам някой да е казвал нещо добро за климатик Crown през зимата.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #13

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    повярвай ми Мидеята 12 инвенторен на френ 22 е железен но много ток гълта
    а Crown и лятото толкова работят в сравнение с другите кучи марки

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #14

    Re: Crown HAC 410A12 Iinverter?

    Приятел ти по добре да си беше взел този модел на Fujitsu - http://zora.bg/main.php?p=products&s...d=1191&hotels= , Конвенционален е но със сигурност ще работи по добре от Крауна и през зимата и през лятото ! Прежали ги тези 20 лева но в крайна сметка си вземи нещо което ще ти свърши работа ,защото с този Краун доста ядове ще береш......




    Цитат Първоначално публикувано от Bold
    все пак е производство на Hisense

    Bold ,кое на Hisense е качествено ,Хладилниците ,Телевизорите или Климатиците ? ? !
    Стана ми интересно ,че наблегна че е производство на Hisense .

  18. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #15

    Re:Crown HAC 410A12 Inverter - мнения

    Ръководство за употреба(желателно на български език) да има някой? ... че едно приятелче ме помоли да му намеря, но аз и на англйски дори не намирам в нета - поне да му преведа бутоните и основните функции. Предварително благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Crown inverter не тръгва на охлаждане?
    От TIMBERLAKE във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 6
    Последно: 09-08-13, 12:57
  2. Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter
    От Symptom във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 18
    Последно: 20-01-13, 20:25
  3. Климатик LG Inverter
    От ludfenbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-07-11, 13:25
  4. Готварска печка CROWN -мнения!
    От tany във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-09, 23:03
  5. Мнения за DVD Crown
    От katlak във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-05, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе