Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree12Одобрявам

Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #16

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    В случая се нахвърляте на фирмата само защото е заявила, че този модел го нямат в наличност и в скоро време не предвиждат внос на стоки от този производител, като не могат да кажат кога ще има.

    Оставете на фирмата възможността сама да си преценя през колко време да прави внос в зависимост от търсенето на предлаганите от нея продукти. Освен това не знаете колко пари имат замразени в стока в складовете си, че да продължават да трупат.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #17

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    " Фирмата" , така наречена е не кой да е , а официалният дистрибутор, Вие очевидно имате повече информация от мен .Това не е кварталният дюкян на бай Иван а говорим за официалният представител,предполагам сте съгласен с това.

    Интересно какви други стоки предлагат за да кажете " от този производител".

    Вътрешно фирмената система за доставки мен ,както и много клиенти които пазаруват не ни касае ,това си е начин на работа на съответната фирма,нямам претенции към това.

    А Вие може би знаете колко пари в стока имат ? Правите ли разлика между "трупат" и конкретна заявка ?

    На мен ми се струва ,че Вие имате някакви отношения с тази фирма и не ме учудват постингите Ви. Както и да е, радвам се че се получи приятен диспут с поуки за всички намерили време да го прочетат.

    Пак ще повторя , отговор "Нямам" от официален дистрибутор не приемам . За мен е факт ,че не мога да закупя стоката от тях, а какво имат и в какво са си вложили парите е въпрос който нас клиентите не ни касае. След като топ машина за 3200 лв не представлява поръчка за тях, нека да са живи и здрави.
    P.S. Зад ъгъла винаги дебнат поне 2 решения на проблема...
    Поздрави на всички които са прочели и изразили директно или индиректно мнението си и благодаря на Форума за търпението.
    edi1, bobovo, Mega и 1 други харесват това.

  4. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #18

    Re: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Разбира се, че има и други решения. Моделът не е лош, но не единствения, несравним и никога не създаван до сега. Има и други модели на тази и на други марки със същите параметри, като този, че и по-добри има. Вероятно на всеки му се случва временно да се вманиачи по точно определено нещо, в случая предмет.

    Решение има и ти го знаеш, да си го поръчаш от там където го има. След като работата е на живот и смърт този модел да го имаш въобще няма какво да чакаш и пари имаш.
    Този пост е редактиран от valen1; 19-01-13 в 18:58.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #19

    Отговор: Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter

    Аз когато бях клиент на МХИ имах отлични взаимоотношения с Кондекс. Дойдоха ми на крака от София до Пловдив заради мен и ме държаха в течение на нещата. Това ,че в момента нямат конкретния модел не прави фирмата крива или не заинтересувана.
    Както се казва в една поговорка "всяко зло за добро" по добре погледнете Нокрията или МЕ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Finlux-09A410DCW INVERTER
    От orion_1 във форум Други марки климатици
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-12, 22:56
  2. Климатик LG Inverter
    От ludfenbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-07-11, 12:25
  3. Crown HAC 410A12 Inverter - мнения
    От boishin във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 16
    Последно: 03-11-10, 23:33
  4. Неръждаема тръба "Gold" се търси - Не се търси вече
    От Crank във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-09, 10:22
  5. MHI SRK35ZG-S inverter или MHI SRK50HE-S1 on/off
    От bobone във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-08, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе