Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36
Like Tree12Одобрявам

Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    71
    #16

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Цитат Първоначално публикувано от danchoman Виж публикацията
    Някакви мнения по моя въпрос няма ли да кажете или само ще се заяждате.
    SRK 25 ZJP-S серията на Mitsubishi Heavy е най орязания им модел, пардон вече има и по-орязан. С това не искам да кажа, че климатика няма да работи.
    Mega и mirandi харесват това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #17

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    На фона на другите 9-ки от други марки е повече от приличен модел.Приличен е и в сравнение с новият модел на мицубиши хеви от тази година.В моята кооперация на първия надпартерен(надмагазинен) етаж им такова мицубиши не съм го чул досега зимата.На фуджицу и тошибите съм ги чувал зимата.

    Не съм чувал на тошиба супердайсекай=те също ми се струват тихи.Имам наблюдения над около 5-6 и зимата също не съм чул шум от тях.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #18

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Какво имаш предвид под "чул" . Че работят тихо ли.Мен принципно не ме притеснява много факта че някои климатици са малко по-шумни.Аз искам да ми топли като за световно.А Някой има ли наблюдения как топли това Мицубиши и като цяло доволен ли е от работата му

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    64
    #19

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Аз си сложих 25zjp-s преди няколко седмици в 10кв добре изолирана стая. Мога да споделя мнение че топли много добре. Обаче работи доста странно. При зададени 21 градуса и външна темп. 5гр. работи около 10мин. и в стаята става 25-26гр. После изключва и 20мин. не работи при което температурата пада до към 21 и пак включва. Не трябва ли да си подържа зададената температура? Това ме принуди да отварям вратата и сега топли около 30кв. и се държи по-добре. Работи около 20мин. и 3мин. почива. Иначе е доста тих. Не му пукат пластмасите. Външното тяло също е много тихо.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #20

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Ами малка и добре изолирана стая предполага горе при машината да е топло, затова работи така.Ако премериш горе, ще видиш, че е по-топло от долу.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #21

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Добре де , а защо при мен този Панасоник не работи по този начин.При мен стаята е хладна и трябва климатика да работи при зададени 29-30 за да се усеща топлината.Стаята е 8 кв.м. Аз поради тази причина реших да сменя климатика с това Мицубиши да видя дали ще има разлика.Панасоника е монтиран по ширината на стаята както се вижда на снимките ми

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #22

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Е как да не работи и твоя така? Нали прави горе 28 градуса?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #23

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Е да де , ама не прави в стаята 25 при зададени 21 нали или бъркам

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #24

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Да, но мога да пеценя къде точно бъркаш, не даде инфото, което очаквах.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    64
    #25

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Добре, как ще обясниш тогава че еднo ME-GE 25 поставено в подобно помещение няма този проблем. Колкото градуса задам ги заковава. Като си достигне температурата може да работи по 1 минута и да почива по 3 примерно.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #26

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Цитат Първоначално публикувано от nikolas Виж публикацията
    Добре, как ще обясниш тогава че еднo ME-GE 25 поставено в подобно помещение няма този проблем. Колкото градуса задам ги заковава. Като си достигне температурата може да работи по 1 минута и да почива по 3 примерно.
    Аз ще ти обясня Митсубишито е качествена машина направена да работи при ниски температури с достатачни пити във външното тяло да поема топлина през зимата от околколната среда и да отдава тази топлина вътре.Митсубишито се прави с еднакво качество за цял свят няма компромис да ли е за БГ. или Германия или Гърция.А "панасоника" е в кавички защото това няма НИШО ОБЩО С ИСТИНСКАТА МАШИНА панасоник(вноса на буклуци на техното) се прави за 50 долара и надпис панасоник и аидеееееее на примоцията две за лев и шут в гъза за кеффффффф.А само питите споменавам защото ме мързи но и компресора е с светлини години напред и електроника абе дори и пластмасата на този на техното е като от кофички от кисело мляко(на баба ама някоя китайска баба)
    danchoman одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #27

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Колего да ви кажа честно Мицубишито няма нищо общо със стария-нов Панасоник.Машината е перфектна и топлината и се усеща страхотно.При зададени 26 и отворена врата към коридора прави 25 в стаята - горе при климатика става 29 , изходната е 52-53 гр. . Спира-пуска се и пак топли. Абе с две думи е коренно различен от Панасоника при който трябваше да задам 30 гр. и пак не се усещаше така.Климатика е изключително тих (поне спрямо други наблюдения на климатици).Само усещам от топлия полъх една миризма леко като загар. Все едно е изгоряло нещо.Примерно като съм навън и като вляза се усеща стабилно.Иначе съм супер доволен от машината.Оказа се че целия проблем си е бил в Panasonic CS YE12 , а не в помещението - или монтажа както мислехме .Монтиран е на същото място.Реших да използвам старата дупка да не правим друга дупка.Климатика слезе леко надолу защото вътрешното тяло е по-компактно , но разликата е малка-сега е на 8 см. от тавана

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #28

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Цитат Първоначално публикувано от danchoman Виж публикацията
    Колего да ви кажа честно Мицубишито няма нищо общо със стария-нов Панасоник.Машината е перфектна и топлината и се усеща страхотно.При зададени 26 и отворена врата към коридора прави 25 в стаята - горе при климатика става 29 , изходната е 52-53 гр. . Спира-пуска се и пак топли. Абе с две думи е коренно различен от Панасоника при който трябваше да задам 30 гр. и пак не се усещаше така.Климатика е изключително тих (поне спрямо други наблюдения на климатици).Само усещам от топлия полъх една миризма леко като загар. Все едно е изгоряло нещо.Примерно като съм навън и като вляза се усеща стабилно.Иначе съм супер доволен от машината.Оказа се че целия проблем си е бил в Panasonic CS YE12 , а не в помещението - или монтажа както мислехме .Монтиран е на същото място.Реших да използвам старата дупка да не правим друга дупка.Климатика слезе леко надолу защото вътрешното тяло е по-компактно , но разликата е малка-сега е на 8 см. от тавана
    Естествено че там е проблема Panasonic произведен за техно и продаден на б .......к....няма да казвам!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #29

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Ами споменавам го защото мислихме какви ли не варианти за проблема ми тук във форума. То монтаж, то малка стая,то насрещна стена,то проблем че искам да отоплявам и коридора - а то цялата мизерийка си била в самия Панасоник.Просто разликата между двете машини е от земята до небето.
    Между впрочем искам да благодаря на модератора justify за съвета относно машината.Просто нямам думи

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30

    Отговор: Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S или Toshiba RAS13SKV-E3

    Цитат Първоначално публикувано от danchoman Виж публикацията
    Колего да ви кажа честно Мицубишито няма нищо общо със стария-нов Панасоник.Машината е перфектна и топлината и се усеща страхотно.При зададени 26 и отворена врата към коридора прави 25 в стаята - горе при климатика става 29 , изходната е 52-53 гр. . Спира-пуска се и пак топли. Абе с две думи е коренно различен от Панасоника при който трябваше да задам 30 гр. и пак не се усещаше така.Климатика е изключително тих (поне спрямо други наблюдения на климатици).Само усещам от топлия полъх една миризма леко като загар. Все едно е изгоряло нещо.Примерно като съм навън и като вляза се усеща стабилно.Иначе съм супер доволен от машината.Оказа се че целия проблем си е бил в Panasonic CS YE12 , а не в помещението - или монтажа както мислехме .Монтиран е на същото място.Реших да използвам старата дупка да не правим друга дупка.Климатика слезе леко надолу защото вътрешното тяло е по-компактно , но разликата е малка-сега е на 8 см. от тавана
    Предполагам най сетне разбра защо ти казвахме да не го купуваш тоя Панасоник и че качеството си струва парите. Честито да ти е и да го ползваш с кеф.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Консумация на Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S
    От danchoman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 80
    Последно: 20-12-13, 06:54
  2. Toshiba RAS13SKV-E3 или Mitsubishi HeavySRK25ZJP-S
    От danchoman във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 01-11-13, 07:17
  3. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  4. Mitsubishi или Toshiba
    От momchi007 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 5
    Последно: 10-07-09, 08:34
  5. Toshiba или Mitsubishi - моля за съвет!
    От fenixss във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 12
    Последно: 27-10-07, 17:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе