Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree3Одобрявам
  • 1 Post By ttanev
  • 1 Post By bobovo
  • 1 Post By petqkslav

Въздушна струя

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #1

    Въздушна струя

    Здравейте. От 3-4 зими използвам климатик Митсубиши GE-35. Най хубавото нещо в този климатик е винаги горещата струя с която духа. Но от 3 дни нещата не са така - въздуха който издухва е някак хладен....(като струята която описвате при Панасоник) и въпреки високия му минимум не се изклюва както преди. Иначе поддържа зададените градуси. Тази есен слагах 5см вата на тавана и гипскартон както и на единствената външна стена но вместо да се подобрят нещата те май се влошиха........възможно ли е мйстора който сваля климатика да е изтървал част от фреона ит там да са проблемите сега.
    frick одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #2

    Отговор: Въздушна струя

    Той минимума и той спада. Ако е на ниски градуси и силен вентилатор се получава точно това. Имам и аз такъв. Щом държи градусите би трябвало да си е наред.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #3

    Отговор: Въздушна струя

    Държа го на 24/25 градуса през деня а вечер на 19/20 градуса. Втора степен на вентилатора. Интересно все едно имам друг климатик с това студено полъхване. Стаята е 20 квадрата, като му задам 27/8 градуса отново имам онази топла струя с която съм си свикнал....

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #4

    Отговор: Въздушна струя

    По описания от теб начин на работа според мен климатика си е ок.
    SPSt одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #5

    Отговор: Въздушна струя

    На първи прочит наистина излиза, че климатика си е ОК, но е много некомфортно с тази хладна струя. При това е така от 3-4 дни....до преди това нямаше такъв проблем. ON - гореща струя или OF. Та затова си помислих да не е изфирясал фреона.
    Този пост е редактиран от avenger; 25-04-16 в 14:41.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    36
    #6

    Отговор: Въздушна струя

    И при мен имаше подобен проблем, идваха гледаха го и все нищо му нямало.... накрая, след месец сам си се оправи.... странни климатици са това - със странни проблеми ;D
    Този пост е редактиран от petqkslav; 27-04-16 в 09:44.
    tanatos одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въздушна фотография и видео
    От nanalai във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 12-04-14, 10:37
  2. Panasonic CS-E9MKE/E12MKE въздушна клапа
    От amigos във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 05-07-12, 15:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе