Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #16

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Не знам за каква стая става въпрос, МХИто може би ще работи по-тихо(незабележимо), ако това има значение за вас.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #17

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Не знам за каква стая става въпрос, МХИто може би ще работи по-тихо(незабележимо), ако това има значение за вас.
    ..Помещението е хол с телевизор, компютър и 2 пищящи деца. Рядко успявам да чуя телевизора (преди да са легнали ), така че тишината e предимство, но не приоритет.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #18

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Тоя нордик е явно доста залежал модел в зора и с тоя нагревател дето има е нордик. Не си струва вземете си 12LMC по нов модел е и няма нужда от нагревател.

    Sent from my K012
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 12-10-16 в 22:02.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #19

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    LMC-Класика в жанра в средния клас климатици, по-добро няма да намериш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #20

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    ...Само в Зора не бях се сетил да гледам за климатици . Явнo вceĸи пpoдaвaч cи имa тeopия и нaчин нa пpoдaвaнe. Oĸaзa ce, чe пoзнaвaм чoвeĸ ĸoйтo ce зaнимaвa c пpoдaжбa/мoнтaж/cepвиз нa ĸлимaтици. Oбщo взeтo тoй + мнeниятa oт тyĸ + бюджета мe oтĸaзaxa oт FН25VЕ мoдeлa, ĸaтo нeгoвитe дyми бяxa :
    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    LMC-Класика в жанра в средния клас климатици, по-добро няма да намериш.
    ...та като го питах за алтернативи (освен LMCA) ми каза Fujitsu ASHG12LMCB и MHI SRK35ZM-S, предложи и един Дайкин но нещо не ме грабна . До колкото разбрах от него LMCA модела се е доказал, а LMCB e по-нов и няма толкова отзиви. Може и да съм го разбрал грешно, но LMCB като наследник на един доказал се модел Би трябвало също да е добре и избрахме Fujitsu ASHG12LMCBN . Времето ще покаже дали сме направили верния избор.

    Вярно е, че темата е за Мицубуши и избрахме друга марка, но все пак се надявам темата да помогне и на други хора. Доста техника съм си взел допитвайки се до този форум и не съжалявам за никоя!
    Благодаря на всички участници в темата.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #21

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    ASHG12LMCBN не заместник на LMC, а Nordic версията на модела. Има една идея по добри параметри и го дават да работи без забележки при доста отрицателни температури.
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 14-10-16 в 21:30.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #22

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Цитат Първоначално публикувано от NightWalkeR Виж публикацията
    ...Само в Зора не бях се сетил да гледам за климатици . Явнo вceĸи пpoдaвaч cи имa тeopия и нaчин нa пpoдaвaнe. Oĸaзa ce, чe пoзнaвaм чoвeĸ ĸoйтo ce зaнимaвa c пpoдaжбa/мoнтaж/cepвиз нa ĸлимaтици. Oбщo взeтo тoй + мнeниятa oт тyĸ + бюджета мe oтĸaзaxa oт FН25VЕ мoдeлa, ĸaтo нeгoвитe дyми бяxa :

    ...та като го питах за алтернативи (освен LMCA) ми каза Fujitsu ASHG12LMCB и MHI SRK35ZM-S, предложи и един Дайкин но нещо не ме грабна . До колкото разбрах от него LMCA модела се е доказал, а LMCB e по-нов и няма толкова отзиви. Може и да съм го разбрал грешно, но LMCB като наследник на един доказал се модел Би трябвало също да е добре и избрахме Fujitsu ASHG12LMCBN . Времето ще покаже дали сме направили верния избор.

    Вярно е, че темата е за Мицубуши и избрахме друга марка, но все пак се надявам темата да помогне и на други хора. Доста техника съм си взел допитвайки се до този форум и не съжалявам за никоя!
    Благодаря на всички участници в темата.
    Александър ме е изпреварил машината сега излезна но мисля че сте направили добър избор.

    Sent from my K012

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    2
    #23

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Ами приятел, при таза марка климатици няма 7 9 12 или 18....ки, а 25 ца , 35, 50...и така.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #24

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    ...Вярно, че темата е за MITSUBISHI и все пак да споделя мнение за въпросния Fujitsu ASHG12LMCB,на който се спряхме. Вярно не е чак толкова тих колкото се надявах в Сравнение със стария Panasonic, но ние го държим на минимум сила на духане (в книжката го водят quiet режим) и може да се каже, че не се усеща - при целия шум който е в стаята. При тези условия като е на зададена 20С температура, в другия край на стаята на височина около 1м държи температура 22-23С в зависимост колко хора и пуснати уреди има в стаята. За консумация не съм го засичал, но определено може да се каже, че за сега сме доволни !

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #25

    Отговор: MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Александър ме е изпреварил машината сега излезна но мисля че сте направили добър избор.

    Sent from my K012
    От минала година го ползват на село и по техни думи всичко е ок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE
    От nrjize във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 200
    Последно: 15-09-22, 04:03
  2. MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация
    От random във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 173
    Последно: 06-03-19, 20:43
  3. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 08:47
  4. Какво да избера Daikin FTX35k/RX35K , Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE/MUZ-FE35VE
    От bobistar във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 17
    Последно: 17-10-15, 22:45
  5. Избор на климатик,главно за отопление-Mitsubishi MSZ-FH25VE???
    От ivak_86 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 30-09-15, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе