Страница 1 от 25 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 372
Like Tree237Одобрявам

MSZ-AP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1

    MSZ-AP

    Днес в Пловдив имаше представяне на новия модел MSZ-AP .Модела е заместник на сегашния SF който от догодина няма да се произвежда.Машината е на R-32 с не лоши параметри,с ниво на шум до 19db,по-голяма турбина място за wifi адаптер,моторизирани и хоризонтални клапи.На външен вид е смесица м/у FH и EF .Моделите 25-35 ще се произвеждат в най-новия им завод в Турция(95%от роботи) а модела 50 остава в Малайзия.Външните са с нова визия а огромното и трудно за монтиране външно на 50-та вече е с намален размер.


    Изпратено от моят Galaxy S6 с помощта на Tapatalk
    pulsedriverbg, ivan74, JOKVN и 5 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #2

    Отговор: MSZ-AP

    .....
    Този пост е редактиран от necata2; 18-04-18 в 22:22.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #3

    Отговор: MSZ-AP

    sniper, ако продължите да "бълвате" простотии и да не спазвате правилата на форума, ще бъде уведомен администратор на форума.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #4

    MSZ-AP

    Онзи ден го разглеждах този хубавец. Най-приятно впечатление ми направи, че ще е все така тих (дори по-тих на 1-ва степен), а дебитът, в същото време е доста по-голям. Сигурно е благодарение на по-голямята турбина, както спомена necata2. Това ме води на мисълта, че може би вече проблем с неадекватното Ауто нямя да има. Ще успява да топли и по-студени помещения на ниска скорост и безшумно. Бих казал, че прилича доста и на предшественика си, което хич не е лошо. Дизайнът е семпъл и изчистен, нищо му няма. Ще чакаме отзиви. Доколкото знам, от предходната серия доста монтирани има (ако греша, поправете ме), та нищо чудно традицията да продължи.
    Този пост е редактиран от rosswen; 19-04-18 в 08:17.
    necata2 и chany харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    Този пост е редактиран от necata2; 19-04-18 в 11:56.
    Aleksandars, Mega и rosswen харесват това.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #6

    Отговор: MSZ-AP

    Благодаря Недко.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    necata2 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #7

    Отговор: MSZ-AP

    Това е от каталога .Ако е реклама ,да се изтрие.

    Изпратено от моят Galaxy S6 с помощта на Tapatalk
    JOKVN, shener84, rosswen и 1 други харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #8

    MSZ-AP

    Браво! По каталог запазват доста по-добре мощност, при -15, спрямо предходния модел. Определено се очертава да е една тиха и топлеща машина.
    necata2 и chany харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #9

    Отговор: MSZ-AP

    Никой, никого не задължава да си я купува. Лапаща, лапаща, колко да е лапаща
    П.п. Сега изтеглих сервизното. Там дават да запазват мощност, колкото предходния модел.
    IMG_2113.jpg
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 03-05-18 в 22:26.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #10

    Отговор: MSZ-AP

    Днес едно старо Хеви си събра точките за пенсиониране и го изпратихме в почивка, заместника е Електрик 50-AP.Машината за 18-ка е доста тиха,хареса ми дизайна на вътрешното изчистено и стилно по-удобно за монтаж сравнено със SF,особенно външното.Остава и да го видим зимата как ще е.И да ви го покажа как изглежда на стената,и ако може без коментари относно монтажа.


    Изпратено от моят Galaxy S6 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от necata2; 01-06-18 в 21:35.
    bobovo, Aleksandars, Mega и 7 други харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    60
    #11

    Отговор: MSZ-AP

    Аз днес поръчах 35-цата от Климаком. На 14-ти ще я монтират и ще споделя повече.

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #12

    Отговор: MSZ-AP

    Недко, предварително се извинявам, че ще коментирам монтажа! За мен той е перфектен, още повече ако собственикът е избрал мястото и е доволен от изпълнението на монтажа, а не виждам причини да не е.
    PS: Гонил съм от къщи монтажна група, която твърдеше, че не може да се монтира вътрешното тяло, където аз искам. Всъщност им казах "Или го монтирате там или си взимате чемоданите и чао и те го монтираха. Вече втори климатик е монтиран на това място /единственото възможно и удачно спрямо разпределението на мебелите в стаята/ и никога не е имало проблеми.
    Така, че не винаги зададените по инструкциите за монтаж разстояния могат да се спазят-има и други фактори, които влияят на мястото за монтаж. Важното е собственикът да бъде запознат с плюсовете и минусите, но последната дума е негова, като разбира се и той си поема риска от възможните негативни последици.
    Поздрави за професионалният монтаж!
    necata2 одобрява това.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #13

    Отговор: MSZ-AP

    Ко' се притесняваш за монтажа??
    Знам,че си добър!
    Има и неща, за които собствениците трябва да се намесят за добре свършена работа/скеле../.
    Понеже си притеснителен,ще те викам за монтаж на Дайкин на два етапа.
    Плащам колкото искаш,нямаш ядове!
    Няма да къртиш,ще правя конструкция с ламинат.
    Хапване и пийване след работа,но ти трябва шофер!
    Имам лично скеле,за теб ще остане монтаж,снимки или видео!
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 01-06-18 в 23:13.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #14

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    ... Има и неща, за които собствениците трябва да се намесят за добре свършена работа/скеле../.

    Собствениците чакат монтажната група да им мести мебелите на мястото за монтаж. То не са дивани, легла, бюра с техника. Имали сме случай, монтираме над спалня, леглото дори не е оправено и покрито, камо ли да е преместно. Продължавам да търся перката на Карлсон, оптимизирана за монтаж на климатици. Скеле имат и монтжаните групи, но струва пари.
    bobovo, Aleksandars, necata2 и 2 други харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #15

    Отговор: MSZ-AP

    Нека (ако може)да коментираме добрите и лошите страни на машината в темата.Монтажите,клиентите и майсторите са друга история...която е неизчерпаема.
    SPSt, JOKVN, milanov и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 25 12311 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе