Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By edi1

Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #1

    Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Имам 2 такива климатика, като ми предстои да взимам и трети, та много ми се иска да ги оборудвам с wifi адаптери. Гледам оригиналните са по 99 лв. Въпроса ми е, струват ли си парите, или, дали има някакъв заместител тип sonof или подобни, които да са примерно по добри, надежни и т.н.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #2

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Взех оригиналния приемник и останах тотално разочарован. Няма по тъпо неко на света.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1
    #3

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Какви са ти съображенията колега? Аз също съм пред този избор, какви са минусите на адаптера?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #4

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Свързва се абсолютно бавно. Когато зададеш някаква промяна, също много бавно отчита промяната. Липсват функции от нормалното дистанционно. За пример, имам осветление което командвам през телефона и реагира мигновенно.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Враца
    Мнения
    40
    #5

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Може да пробваш с broadlink rm mini 3. Аз съм с Амазон Алекса + broadlink rm mini 3. Може да командваш всичко което е с IR или wifi.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от mtvachev Виж публикацията
    Може да пробваш с broadlink rm mini 3. Аз съм с Амазон Алекса + broadlink rm mini 3. Може да командваш всичко което е с IR или wifi.
    Не ме устройва, понеже имам 3 климатика иидеята беше с едно приложение да мога да ги командвам.
    Между другото, вносителя ми каза, чеимало някаква друга платка, която така и не разбрах точно с какво е по различна, след като започна с цената от 300 кинта.
    Този пост е редактиран от yanko78; 30-01-19 в 16:04.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #7

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от yanko78 Виж публикацията
    Не ме устройва, понеже имам 3 климатика иидеята беше с едно приложение да мога да ги командвам.
    Между другото, вносителя ми каза, чеимало някаква друга платка, която така и не разбрах точно с какво е по различна, след като започна с цената от 300 кинта.
    Какъв би бил проблема и трите да си ги командваш от приложението на Broadlink?

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #8
    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    Какъв би бил проблема и трите да си ги командваш от приложението на Broadlink?
    wifi приемника който е на МЕ мисля, че работи единствено с тяхното приложение. Ако клонирам дистанционното, трябва да вдема три такива устройства за трите стаи за да може с инфра реда да ги командва. Не съм на 100% наясно, дали би ми свършило работа.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #9

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Не съм го ровил приложението,но трябва да си добавяш всеки адаптор и да им сложиш имена (хол ,кухня,спалня)И с приложението да ги командваш по отделно.Интерфейса не е лош,а ако го сравниш с Китайски подобен направо е извън земен.


    Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #10

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Ба си, до къде я докарахме, човек да го е страх да пие една бутилка вино, после не може си пусна климатика.
    valyo68 одобрява това.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #11

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    necata2, ей това: Вашите промени ще влязат в сила приблизително ... трябва да го оправят. Случвало ми се е да дава 9-10 минути, докато изпълни командата. В 21-ви век сме.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #12

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    necata2, ей това: Вашите промени ще влязат в сила приблизително ... трябва да го оправят. Случвало ми се е да дава 9-10 минути, докато изпълни командата. В 21-ви век сме.
    Спор няма бавно ще е.при Дайкин имаш два варианта ако си у вас и си свързан с твоята мрежа командите се изпълняват веднага.А ако минеш в режим (не съм в къщи-става автоматично)минава около минута за да предаде и изпълни командата.

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #13

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Да, минута е в рамките на нормалното. Дайкин-ския модул е ок, както и цената му.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #14

    Отговор: Какъв wifi адаптер за МЕ FH25VE

    Всичко е ок, стига да приема командите по бързо и примерно да издава звук тялото когато приема, както е през нормалното дистанционно. Просто много е лагаво, това ме дразни. Да не говорим, че може би неможе да се сдвои с някой от основните програми за управление на иос хоум кит, на андроид не помня коябеше и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE
    От Sonya Dimitrova във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 27
    Последно: 08-01-20, 21:25
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  3. Popcorn Hour A110 + HDD Western Digital Caviar Green 1.5TB + WiFi адаптер
    От plamen_mr във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 18-01-11, 09:40
  4. Купувам WIFI адаптер на USB
    От Osvaldo във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 21-11-09, 17:48
  5. Въпрос за антена на WIFI адаптер?
    От kasovnik във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-09, 18:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе