Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #1

    Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Здравейте,

    Бихте ли споделили мнение за климатик Hyper inverter MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE .

    Ще се отопляваме с него. Стаята около 20 кв.м. / 50 куб./. Полубечов етаж. Зидът е 60 см.

    Лятото ще охлажда. Ще върши ли работа? Или предложете някой друг модел. Да рабти за нас, а не за енегото.
    И да топли.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Панагюрище
    Мнения
    103
    #2

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Миналата година взех такъв на сестра ми(моделът с подгрев на тавата.zubadan)Изключително тиха и икономична машина ...мисля ,че ще ви хареса и на вас!Ако и дограмата е добра,като зидът,няма да имате проблеми!

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #3

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Глупости това е най неикономичния модел на пазара .. топлиш улицата със 150 вата цяла зима .. задължително без нагревател в тавата .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Панагюрище
    Мнения
    103
    #4

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Глупости това е най неикономичния модел на пазара .. топлиш улицата със 150 вата цяла зима .. задължително без нагревател в тавата .
    Колега,първо се запознай с начинът на работа на този нагревател и след това изказвай заблуждаващи мнения! А и госпожа Димитрова си е харесала моделът без нагревател!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    55
    #5

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Аз имам подобен модел и мога да Ви кажа, че ще Ви топли през зимата и при най-ниските температури и ще ви разхлажда през лятото. Със сигурност не е най-икономичният, нито най-безшумният.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Приемам всякакъв съвет за друг модел.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #7

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от Христев Виж публикацията
    Колега,първо се запознай с начинът на работа на този нагревател и след това изказвай заблуждаващи мнения! А и госпожа Димитрова си е харесала моделът без нагревател!
    Алекси го е яд, че подари неговия на половин цена, докато беше нов, щото му шумял ли, бучал ли, и сега пише глупости за модела. Не го слушайте, FH_VE е един от най-ефективните и топлещи климатици и конкретно този модел няма нагревател.
    FH_VEHZ зубадан е с нагревател в тавата, което за мен е полезна екстра, особено при климатични условия като моментните.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    55
    #8

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Алекси го е яд, че подари неговия на половин цена, докато беше нов, щото му шумял ли, бучал ли, и сега пише глупости за модела. Не го слушайте, FH_VE е един от най-ефективните и топлещи климатици и конкретно този модел няма нагревател.
    FH_VEHZ зубадан е с нагревател в тавата, което за мен е полезна екстра, особено при климатични условия като моментните.
    На мен също ми прави впечатление, че къде що има тема за тези модели климатици той е задължително там и се стреми да откаже хората. Аз лично съжалявам, че не си купих зубадан, защото при тези студове тая година ми замръзна тавата отдолу.

  11. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #9

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Аз съм с Зубадан и съм изключил от буксата външният нагревател. При тези условия през тази зима до сега не е натрупал грам лед в тавата, климатика не се спира. На зубадана дъното е с много отвори и не виждам начин те да бъдат запушени от лед. Не е никак трудно да се монтира ключе, което да се помести вътре в стаята и когато има нужда от стопяване на натрупан лед в тавата да се включи за час два. Иначе смятам, че е безсмислено при температури под 0 градуса да бичи нон-стоп този нагревател.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Панагюрище
    Мнения
    103
    #10

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Аз съм с Зубадан и съм изключил от буксата външният нагревател. При тези условия през тази зима до сега не е натрупал грам лед в тавата, климатика не се спира. На зубадана дъното е с много отвори и не виждам начин те да бъдат запушени от лед. Не е никак трудно да се монтира ключе, което да се помести вътре в стаята и когато има нужда от стопяване на натрупан лед в тавата да се включи за час два. Иначе смятам, че е безсмислено при температури под 0 градуса да бичи нон-стоп този нагревател.
    Нагревателят се включва при-5 градуса по време на дефрост...не бичи нон стоп

  13. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #11

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Не сте прав, нагревателят се включва при температури под 0 градуса, и спира да работи по време на дефроста. Подробният алгоритъм за работата на нагревателя го има изписан service manuele на модела.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #12

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Недей така ,човека каза да се запознаем първо НИЕ с работата на нагревателя а не той самия ..

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #13

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    А този климатик - Mitsubishi Heavy - SRK/SRC 25ZS-S дали ще ми върши работа.

  17. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #14

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    За 20 квадрата ще ти трябва SRK/SRC 35ZS-S.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Панагюрище
    Мнения
    103
    #15

    Отговор: Отзиви за Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE

    Цитат Първоначално публикувано от Sonya Dimitrova Виж публикацията
    А този климатик - Mitsubishi Heavy - SRK/SRC 25ZS-S дали ще ми върши работа.
    По-добре си викни специалисти на място,те ще ти предложат,каквото трябва...без да се огледа помещението никой няма да ти даде нужните отговори!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE
    От nrjize във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 200
    Последно: 15-09-22, 04:03
  2. MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация
    От random във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 173
    Последно: 06-03-19, 20:43
  3. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 08:47
  4. MITSUBISHI MSZ/MUZ-FH25VE vs MSZ/MUZ-SF35VE за 24кв помещение?
    От NightWalkeR във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 24
    Последно: 04-11-16, 16:46
  5. Избор на климатик,главно за отопление-Mitsubishi MSZ-FH25VE???
    От ivak_86 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 30-09-15, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе