Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41

Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #16

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA
    за да се обори мнението на такъв човек,става само и единствено ако той си купи КЛИМАТИК.и аз си мислех ,че разлика в климите няма,като си купувах ЕЛИТ.но след много четене си купих и ДАЙКИН и.......................видях истината.не бедният,а неразумния и незнаещ човек би си купил такива НЕДОРАЗУМЕНИЯ.
    Лошото е че някои хора се заблуждават ,че сме се събрали тук за да рекламираме дадена марка,пристрастия има разбира се ,но когато падне температурата се вижда кой е на топло и кой се оплаква от климатика си.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    204
    #17

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА


  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    64
    #18

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Аз,за моята осака (2004 година е монтирана) мога само само само хубави неща да кажа.Скоро разбрах даже,че са български и идея си нямах какви са.Работил е на -22 (минус 22 градуса по целзий) и си е топлил достатъчно,за охлаждането да не говорим,че прави сибирски лед в стаята.8 години,нито за ремонт е идвано нито за фреони нито за нищо.До сега не е замръзвал и не е спирал работа ! Единствено аз съм чистил турбината на вътрешното тяло,защото е всекидневна с кухня и се задръства постоянно с мазнотии и прах. Евала им правя за продукта,за услуга-не ми се е налагало да ги ползвам.Дали ще си купя пак Осака-определено,това ако не разполагам с пари,защото всеки би купил Панасоник или най-скъпите там,които са...

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #19

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    купил си го по времето, когато продаваха железните машини на ГРЕЕ.И аз имам една такава от 6-7 години - инвертора ГРЕЕ 2000 и си работи без проблем.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    284
    #20

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    "Скоро разбрах даже,че са български"-Как разбра?!И кое им е българското:кашона,ръководството или и нещо друго.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от galinr
    "Скоро разбрах даже,че са български"-Как разбра?!И кое им е българското:кашона,ръководството или и нещо друго.
    По мястото на асемблиране - в Бургас , като преди това ги внасят на части , за да няма мито. Компресорите си ги пълнят тук и тн.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    284
    #22

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Разликата между произведено и асемблирано е ....
    Но аз не питах специалисти.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #23

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Няма такива.......

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #24

    Отговор: Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    НИКОГА ПОВЕЧЕ ЕКО КЛИМА !!! дано гугъл по бързо го индексира

    От вътрешното тяло на климатика протече вода. Имаме протокол за установена повреда:спукана кондензна вана


    От Еко Клима ни беше отказано замяната на частта , цитирайки ни т.8 от гаранционните условия, която гласи:На гаранционно обслужване не подлежат консумативите на климатизатора: гумени, каучукови и пластмасови изделия, др. бързозносващи се елементи и всички отделящи се от основния корпус на уреда части.
    А кондензната вана, е неразделна част от корпуса на климатика (отливка), към който са прикрепени всички елементи, съставящи вътрешното тяло и не може да се нарече бързоизносваща и отделяща се част

    Дали ?са коректни вие преценете за мен са пълен ШИТ
    Този пост е редактиран от Нов; 15-07-14 в 11:20.

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #25

    Отговор: Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Това, че са пълен шит е добре да се знае преди покупката на климатика. Предполагам тогава е топлела ниската цена. Но ниска цена и добър климатик са несъвместими неща. Поне си търсете правата за ваната.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #26

    Отговор: Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    щом така поставящ въпроса да ти отговоря
    климатик използвам по 3-5 часа през останалото време ме няма
    трябва ми след тежък и горещ ден да релаксирам на по ниска темп
    виждал съм климатици нео,мидеа и други нискобюджетни да не ги спират и работят като кучета по кварталните ''хранителни-гаражи''
    но наистина евтиното си е евтино просто съм нямал късмет

    чакам отговор от КЗП

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #27

    Отговор: Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Ако е монтиран от Екоклима, пускай жалба до КЗП, за да ти решат проблема. Той е монтажен. Приготви си документите за покупка и монтаж.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Отговор: Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    И да пуска жалба такива са условията при много марки дистанционно и пласмаси капаци перки не подлежат на гаранциони условия.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #29
    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    И да пуска жалба такива са условията при много марки дистанционно и пласмаси капаци перки не подлежат на гаранциони условия.
    Прочети внимателно каво съм написал и кажи ваничката към кои части спада като е неразделима част от корпуса?

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30
    Ваничката е пластмасов детаил и не подлежи на гаранция друг е въпроса ако веднага след монтажа.
    Мися че не сте запознат със конструкцията на климатика и затова мислите че е не разделна част от корпуса но това не е така.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 15-07-14 в 17:13.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 17-05-13, 00:18
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 15:12
  3. За всички почитатели на Марая Кери - Part2 !!!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-08, 10:58
  4. Отговори: 4
    Последно: 20-07-06, 21:09
  5. Други почитатели на Син Фронтерас?
    От vdimbg във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-06, 12:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе