Резултати от 1 до 10 от общо 10

Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    23
    #1

    Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Здравейте, преди няколко дни си сложих у дома горепосочената Осака. За монтажа мога да кажа , че беше перфектен. Поставиха гумени тампони на външното тяло, вакумираха системета, а и това което ме очуди е , че замазаха с гипс дупките от двете страни. Та по същество, книжката за функцийте на осаката е много повърхностна, само "....натиснете този бутон и се активира таз функция...." а функцията за какво е не пише. Например има бутон "I Feel" ама какво прави ??? не знам. Не мога да намеря за тоз модел в интернет ръководство. Моля Ви ако някой има линк , ще съм благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re:Osaka CH-12-SLE потребителско ръководство ??

    За функцията "I Feel" ("Аз чувствам") - В дистанционното управление на климатика ти трябва да има вграден датчик за температура. Този датчик през определен период от време (10 минути) изпраща сигнал към вътрешното тяло за температурата на мястото, където е поставено дистанционното. Тоест когато е активирана тази функция температурата не се следи горе при климатика, а долу при теб, затова и е наречена "Аз чувствам".

    Ако функцията е активирана, но поради някаква причина дистанционното спре да изпраща сигнал към вътрешното тяло работата на климатика се обърква, влиза в период на изчакване информация от дистанционното.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    23
    #3

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    За функцията "I Feel" ("Аз чувствам") - В дистанционното .......
    Благодаря за информацията.
    От къде мога да намеря подобна информация за моя модел?

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    От никъде. Марката която си избрал се сглобява в наколко гаража в Бургас.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #5

    Климатици Осака - малко инфо

    Климатици Осака:
    Относно фирмата :
    Фирмата внасяща климатиците е Бургаска, те не се сглобяват или произвеждат или каквото и да е производство, не се прави там.Там просто се намира техните складове, тъй като фирмата е официален вносител за бг.
    Относно климатиците: за цената им са добри, дори има модели по добри от Фуджицу и др. от тази класа, важно е мощността да отговаря на помещението и не на последно място от голямо значение е монтажа, (ако не е монтиран добре климатика ще дефектира постоянно). Разбира се има модели с фабричен дефект, понякога елементарен понякога по-сложен. Съветът ми по този въпрос е ако сте се спрели на модел от тази марка, да не е нова доставка дори да е стар модел ( често пъти сглобката е различни заводи ) и може да малки дефекти (пр. разменени датчици)
    Относно резервни части и книжки за употреба или дистанционно:
    звънете направо във Бургас телефоните ги има в сайта на фирмата или на гар.карта.( момичетата са пичове и ще направят всичко възможно да ви помогнат)



  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Цитат Първоначално публикувано от juliesp
    Климатици Осака:
    Относно фирмата :
    Фирмата внасяща климатиците е Бургаска, те не се сглобяват или произвеждат или каквото и да е производство, не се прави там.Там просто се намира техните складове, тъй като фирмата е официален вносител за бг.
    Относно климатиците: за цената им са добри, дори има модели по добри от Фуджицу и др. от тази класа, важно е мощността да отговаря на помещението и не на последно място от голямо значение е монтажа, (ако не е монтиран добре климатика ще дефектира постоянно). Разбира се има модели с фабричен дефект, понякога елементарен понякога по-сложен. Съветът ми по този въпрос е ако сте се спрели на модел от тази марка, да не е нова доставка дори да е стар модел ( често пъти сглобката е различни заводи ) и може да малки дефекти (пр. разменени датчици)
    Относно резервни части и книжки за употреба или дистанционно:
    звънете направо във Бургас телефоните ги има в сайта на фирмата или на гар.карта.( момичетата са пичове и ще направят всичко възможно да ви помогнат)


    И в коя друга европейска държава ОСАКА бие ФУДЖИТСУ???

    Кажи да сравним цените на ОСАКА в България с цените на ОСАКА в тази друга европейска държава в която се продават климатици ОСАКА?
    В КОЯ?????

  8.  
     
  9. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #7

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Смяням Фуджицу за О...ака

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #8

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Цитат Първоначално публикувано от juliesp
    .( момичетата са пичове и ще направят всичко възможно да ви помогнат)
    Винаги има нещо сбъркано. Аз честно винаги съм мислел, че ОСАКА е японски град, но никога не съм предполагал че едни момичета биха мобли да бъдат пичове.

    Не че имам някакво наблюдение, но това би трябвало да са едни от многото евтини китайски климатици, които имат различни имена, но реално са си просто евтини китайски климатици и доколкото знам това е единственото им предимство.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #9

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    И в коя друга европейска държава ОСАКА бие ФУДЖИТСУ???

    Кажи да сравним цените на ОСАКА в България с цените на ОСАКА в тази друга европейска държава в която се продават климатици ОСАКА?
    В КОЯ?????
    Има модели на Osaka които бият по характеристика Фуджицу, не казвам че са по - лоши. И разбира се, че в др. Европейски държави има модели на Osaka. Просто не е така наложена марка както в България, Македония и Украйна.
    В крайна сметка всеки сам решава какъв климатик да си купи, аз исках само да помогна.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #10

    Re:Osaka CH-12-SLE - потребителско ръководство ??

    Абсолютни глупости.
    Защото марката Осака не съществува това че тук си измислят име и лепят каквото си поръчат. Странно защо ли пък няма марка Нагас(з)аки сигурно защото няма да си сложи никои на къщата такова име.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. Osaka KFR-34W/JNV - търся ръководство за ползване
    От zaho_cool във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-09, 01:47
  3. Отговори: 6
    Последно: 21-09-08, 01:52
  4. Ръководство за LG LH-T6345...
    От alex2004 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-05-07, 17:04
  5. Смяна на потребителско име в Win98
    От Борис във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 17-05-05, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе