Резултати от 1 до 8 от общо 8

Питане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #1

    Питане

    Здравейте колеги. Искам да ви попитам какво ви е мнението за OSAKA CH-12-SME
    при работа на ниски температури - минус 10 - минус 15. Би ли се справил безпроблемно според вас?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #2

    Re:Питане

    Ако го сложиш в 13-15м2 с добра дограма и изолация би се справил.Ама чак пък до -15гр. Друг е въпроса ,че тая марка хич не я долюбваме тук в форума.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    48
    #3

    Re:Питане

    Ами какво да ти кажа за Осаката - като оса е Не съм сигурен дали ще работи на -15 , но тази година при мен температурата не е падала под -8. Не съм го спирал. Настроен е на 25гр. и е отворена вратата към останалите стаи. Да не забравя да спомена , че от другата страна подпира Хитачи 22-ка . Както и да е Осаката дори достига зададената температура , разскрежава се на около 1 час по 7-8 мин. Проблем имах при следновогодишния снеговалеж. Беше мокър и вятъра го носеше към климатика - навря се между ламелите и замръзна , но само отзад (има една предпазна мрежа-леда се вкопчи в нея ) ,но горещата вода помогна
    Иначе за 400лв е перфектния климатик, но не разчитай само на него (не си изхвърляй веялката)

  5. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #4

    Re:Питане

    Тази серия на ОСАКА е прилича да е произведена в GREE, серия Gree Bee . Ако наистина е така това ще е един мн. добър климатик, и с 34-35кг.(по данни от нета) външно тяло може би наистина ще работи при -10, -15.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    48
    #5

    Re:Питане

    За сега на -10 не се предаде

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    20
    #6

    Re:Питане

    Ами остава да пробваш утре на минус 15

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    48
    #7

    Re:Питане

    Днес на -20 все още работи , само че не духа горещо а топло

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    20
    #8

    Re:Питане

    Аз моето GREE серия Gree Bee го бях намалил вчера на 18 градуса защото забелязах че му идва зор и оставих да идва топло в стаята от към коридора и другите стаи където се отоплява от парното но тази нощ се беше включил към 3 часа /явно стаята заради тези минус 20 в плевен истина доста / и изкарваше 25-28 градуса . Съжалих го и го изключих . Пуснах една духалка . Подобре тази ледена седмица 10 лв. повече за ток отколкото пари за ремонти / а там се почва от 100 лв на горе /

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане
    От Maleficus във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-01-12, 19:51
  2. питане за wi-fi
    От kemo във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 11-06-10, 10:44
  3. питане
    От tankia във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-11-08, 20:33
  4. Питане
    От DPetrov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-01, 00:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе