Резултати от 1 до 7 от общо 7

National CU 227TB - търся превод на дистанционното

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    4
    #1

    National CU 227TB - търся превод на дистанционното

    От няколко дена съм собственик на климатика, но ми е проблем да разбера всички режими на дистанционното(Произведен е в Япония и всичко е на японски, а българската инструкция е много бегла). Някой има ли този климатик, който да е по-наясно с функциите ми от мен?
    Основните функции ги разбрах, но ме интересува, как се наглася на икономичен и н режим сън?
    Режима на дезинфекция на вътрешното тяло кога да го ползвам?
    За какво е бутона: Ампераж,Честота,Звук?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Re: Климатик National CU 227TB

    Погледни европейският вариант, дистанционното е същото, но на английски в мрежата може да се намери и инструкция пак за европейският модел функциите са еднакви, но характеристиките са различни.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    4
    #3

    Re: Климатик National CU 227TB

    Днес, след като се загледах в дистанционното на гърба забилязах един надпис: MADE IN CHINA .
    О УЖАС, направо изтръпнах. Нима климатика е правен в Китай ? Може ли само дистанционното да е правено в Китай, а климатика в Япония ? Губи ми се смисъла?!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Re: Климатик National CU 227TB

    Ради по принцип може и само дистанционното да е правено в Китай, но надежда имаш, може климатика да е направен в единственият завод на Национал в Япония. Това беше майтап. Какво ти пука къде е направен, щом е за вътрешният пазар значи отговаря на същите изисквания на каквито отговарят и произведените на острова.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #5

    Re: Климатик National CU 227TB

    погледни на външното тяло ,пише къде е произведен.
    Иначе е нормално, аз имам телевизор , на който пише че е произведен в Испания , а на дистанционното пише "Чайна-майна".
    Няма страшно..

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    4
    #6

    Re: Климатик National CU 227TB

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Погледни европейският вариант, дистанционното е същото, но на английски в мрежата може да се намери и инструкция пак за европейският модел функциите са еднакви, но характеристиките са различни.
    Blue1, ако знаех европейския вариант, щях да го погледна. Ще съм ти благодарен ако ти го знаеш. Ако ли не, молбата ми за чоевк по-разбиращ този климатик остава!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #7

    Re: Климатик National CU 227TB

    За съжаление при по-старите модели на Национал имаш аналог с европейските такива при които дистанционните са еднакви и функциите също, но вероятно все още няма европейски вариант на модела които ти си закупил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea МSV1-_HRN1 - търся превод на дистанционното
    От zzz във форум Климатици Midea
    Отговори: 8
    Последно: 14-09-09, 13:24
  2. Sharp AY-S22XC - превод на дистанционното
    От commandosa във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 29-10-08, 20:20
  3. National - търся превод на дистанционното
    От varonos във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 30-05-08, 16:23
  4. Hitachi RAS-C25-EX - превод за дистанционното на японски
    От Tonyo във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 18
    Последно: 26-02-08, 06:58
  5. National CV G28A - търся превод за дистанционното
    От miro7601 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 27-07-05, 16:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе