Резултати от 1 до 5 от общо 5

Panasonic CS/CU-E9GKE - за вътрешният вентилатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1

    Panasonic CS/CU-E9GKE - за вътрешният вентилатор

    Здравейте приятели.Имам едни въпрос отностно този модел на Panasonic .Преди седмица си го закупих и за сега си работи добре.Сложен е в стая 32 куб.м с 2 външни стени ,изолация,PVC дограма.По-принцип стята зимата е доста студена.Та въпроса ми е следния-в момента климатика работи на охлаждане,задал съм му 26 грдауса ,вентилатор на auto.След като стигне 26 градуса ,той продължава да работи и чак като направи 24,5 се изключва.Външното тяло спира да работи ,вътрешното вентилаторът също спира ,като от време на време се пуска и обдухва за кратко.Пробвах да сложа вентилатора на по-голяма, скорост по-точно на 3 степен и резултата е пак същия,само че сега вътрешното тяло не изключва и вентилатора се върти на тази степен постоянно.Та въпроса ми е дали това се дължи ,че е преоразмерен малко за тази стая и заради това не може да изключи точно на градусите ,който съм му задал?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #2

    Re: Въпрос за инвертор Panasonic E-9GKE

    При PANASONIC-а,а и другите ХУБАВИ инвертори-постигнеш ли зададената от дистанционното температура и успее ли машината да я задържи повече от 3 минути-компресора изключва!Това обдухване за кратко време от INDOOR тялото е за контрол на температурата-аджеба да не ти стане топло.......

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #3

    Re: Въпрос за инвертор Panasonic E-9GKE

    Много хубаво си работи, не го бърникай повече.
    Твоя модел отдава 3,6 киловата и множко за това помещение , но поне имаш гаранция че зимата ще топли доста добре

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #4

    Re: Въпрос за инвертор Panasonic E-9GKE

    Благодаря ви приятели за отговорите.Зададох въпроса ,защото преди в тази същата стая имах друг Panasonic-китайски,конвекционален и при него ,колкото му бях задал на дистанционото ,толкова си беше и в стаята и затова реших да попитам вас дали е нормална работата на новия.Благодоря още веднъж.

    Да rsvr ,точно за това за го взех ,защото със стария имах малки проблеми,пак топлеше ,но не много.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #5

    Re: Въпрос за инвертор Panasonic E-9GKE

    Точно така трябва да е!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вътрешният вентилатор - на минимум или на максимум?
    От zaho_cool във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 17
    Последно: 06-02-14, 07:14
  2. Panasonic CS/CU-Е12JKE - проблем с оборотите на вътрешният вентилатор
    От Alkilatora във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 12
    Последно: 21-12-10, 13:27
  3. Panasonic CS/CU-E9BKP - вероятен проблем с вътрешният вентилатор
    От i_iliev84 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 7
    Последно: 14-01-10, 20:35
  4. KFR-32 - не работи вътрешният вентилатор
    От batgrad във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 29-08-08, 16:37
  5. Отговори: 4
    Последно: 05-08-08, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе