Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21
Like Tree19Одобрявам

National 40 rdx 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #1

    National 40 rdx 2

    Здравейте. Купих този климатик 2 ръка от Старозагорска фирма. Според мен на добра цена, но май ще си платя в последствие. Първо ми дадох дистанционно, което не е оригинално, и после не ми обясниха абсолютно нищо. Климата си бачка сега, ама съм пуснал неща които нямам идея какви са. Постоянно свети и един червен индикатор, който не знам за какво е също. Ако може, който е по- компетентен да ми драсне нещо з индикаторите. https://youtu.be/vt37FFmjkq0

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #2

    Отговор: National 40 rdx 2

    Важното е да не се успива зимъска и да няма софтуерни проблеми. Да си свети лампичката, това е хардуер

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #3

    Отговор: National 40 rdx 2

    60 прегледа на темата, и единствено шегаджията писа. Мерси за пожеланието де...

  5. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #4

    Отговор: National 40 rdx 2

    А как ти се струва да попиташ фирмата която ти го е монтирала за тези индикации?
    95% от купувачите на машините втора употреба, които не са закупени от Алекс, имат подобни на твоите проблеми и търсят помощ във форума, в което няма нищо лошо разбира се! Просто си търси правата, пробвай да си отнесеш въпросите към тях, искай описание за употреба на климатика, превод и т.н.
    DUNDURMA и vadim харесват това.

  6. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #5

    Отговор: National 40 rdx 2

    Червеният цвят мисля че индикира, че климатика работи в режим отопление. Май така беше. Като го пуснеш на охлаждане трябва да светне в зелено. Под червената средната от трите индикира, че е пусната плазмата.
    Изведоха ли ти тръба за аспирацията и монтираха ли ти тръбичка за кислорода?
    zliqiliq одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #6

    Отговор: National 40 rdx 2

    Ами струва ми се, че ще е без резултат. Струва ми се също и че "Алекс" е страхотен търговец и техник, но не разбирам, защо ако не можеш да помогнеш, пишеш не по темата?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #7

    Отговор: National 40 rdx 2

    Защото е редно да се научите да си търсите правата, не само ти, а всеки които среща проблеми с некоректен търговец.
    mkukas одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #8

    Отговор: National 40 rdx 2

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Червеният цвят мисля че индикира, че климатика работи в режим отопление. Май така беше. Като го пуснеш на охлаждане трябва да светне в зелено. Под червената средната от трите индикира, че е пусната плазмата.
    Изведоха ли ти тръба за аспирацията и монтираха ли ти тръбичка за кислорода?
    Според това, което видях ги монтираха всички изброени от теб, въпреки че не виждам най-тънкия шлаух. Благодаря иначе за отговора. Ако до седмица, две не ми се обадят за дистанционно, някой търговец от форума,може ли да даде оферта?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Защото е редно да се научите да си търсите правата, не само ти, а всеки които среща проблеми с некоректен търговец.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #9

    Отговор: National 40 rdx 2

    ЩЕ се учудиш,колко СТИНКИ струва и то ако го намериш

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #10

    Отговор: National 40 rdx 2

    Той вече знае.

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Оригиналното управление за серията RDX е CWA75C2590X и само с него може да се командват всички функции които предлага климатизатора. Цената на такова управление надхвърля значително 100 лв.
    zliqiliq , предполагам, че 99% от хората, които имат сериозните познания за К2У са основно търговци на такава техника. Някои от тях са доста колегиални и дават инфо, но логично е основното им внимание да е насочено към собствените им клиенти. Ти си клиент на друг, а искаш инфо от тях...
    DUNDURMA, vadim, ivan74 и 1 други харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #11

    Отговор: National 40 rdx 2

    Имаш право. И все пак 1 човек помогна, както и Александърс. За мен това е ПОЛЕЗЕН форум.
    blue1 одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #12

    Re: National 40 rdx 2

    Вандам какъв е проблема че човека иска помощ от компетентните хора от форума кво значение има от каде си го закупил като може да се помогне нека се помогне

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #13

    Отговор: National 40 rdx 2

    Абе не е баш така, щото всеки купува най-евтиното после си чука главата и реве у форумите.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-03-16 в 11:29.
    DUNDURMA и Kasap харесват това.

  17. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #14

    Отговор: National 40 rdx 2

    Никъде не е упомената цената, на която е закупен, така че има вариант, изобщо да не е евтин! Ако желае, собственика може да сподели.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #15

    Отговор: National 40 rdx 2

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    абе не е баш така .. щото всеки купува най евтиното после си чука главата и реве у форумите ..
    Естествено, че всеки купува най-евтиното.Ако имам възможност да избирам м/у 2 машини, от които не разбирам бих избрал по-евтината. Твоите машини възможно най-скъпото на пазара ли са? Ако ми върши работа 5-6 години, супер, ако не майната му, ще си взема друг. Аз не съм се регистрирал тук, за да казвам, че моето е най-хубаво,и на всяка манджа да съм мерудия, а за да събера инфо, как с минимум усилия да постигна максимум резултат.
    VanDan одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. National CU-BG32K
    От CarTest във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-14, 10:35
  2. National CS/CU-AG28F
    От klimatik във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 0
    Последно: 13-03-11, 13:07
  3. National CS-G28K
    От TPAKTOPUCTA във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 7
    Последно: 07-09-10, 19:52
  4. National CS-V221A
    От Postal във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 6
    Последно: 06-11-09, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе