Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By tony34al

SAMSUNG AR-12HSFN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #1

    SAMSUNG AR-12HSFN

    Едни мои познати са се ориентирали към този модел и ме питаха за мнение. За съжаление из интернет не можах да намеря много подробна информация за него. Някой знае ли нещо за модела, някакви впечатление и най-вече как запазва мощноста си при ниски темеператури. Знам, че за тези пари не могат да чакат чудеса, но такъв им е бюджета!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #2

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Ами има тука един търговец/дистрибутор който ги продава и "не му излизат от устата" - все му е пълна с тях, казва че са много хубави.

    Донякъде му вярвам.За тази цена самсунга за около 5 зими си е "избил цената", а пък гаранцията на компресора мисля му беше 5 години(с леко доплащане може би след втората година).

    Ако имаха желание да се понапънат -един мицубиши хеви щеше да е добре.За този бюджет да купуват, пък след това ще дават отзиви "как е" положението.

    Синоптиците казват, че тази зима щяла да е "мека" ...

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #3

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ами има тука един търговец/дистрибутор който ги продава и "не му излизат от устата" - все му е пълна с тях, казва че са много хубави.

    Донякъде му вярвам.За тази цена самсунга за около 5 зими си е "избил цената", а пък гаранцията на компресора мисля му беше 5 години(с леко доплащане може би след втората година).

    Ако имаха желание да се понапънат -един мицубиши хеви щеше да е добре.За този бюджет да купуват, пък след това ще дават отзиви "как е" положението.

    Синоптиците казват, че тази зима щяла да е "мека" ...
    Хората са си прави да не искат да набутват много пари, защото до 2-3 години минават на ТЕЦ. Обясних им, че в най-големите студове може да трябва да му помагат, защото тая 12-ка идва малко на горна граница за помещението им. Просто исках да знам, да не е модел от който трябва да се "бяга на далеч". Ако все пак някой има някакви данни от сервизното може да сподели.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT Виж публикацията
    Хората са си прави да не искат да набутват много пари, защото до 2-3 години минават на ТЕЦ. Обясних им, че в най-големите студове може да трябва да му помагат, защото тая 12-ка идва малко на горна граница за помещението им. Просто исках да знам, да не е модел от който трябва да се "бяга на далеч". Ако все пак някой има някакви данни от сервизното може да сподели.
    Като е за временно ползване - могат да вземат хубава машина К2У. Ма може да им хареса и после да не искат ТЕЦ.
    Някак си не виждам смисъл да вземаш евтина/нисък клас/ машина, отгоре на всичко и на ръба. Това си е гаранция за проблеми с отоплението. Те така тръгват после приказките, как климатиците не ставали за отопление.
    DUNDURMA и mirandi харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #5

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    1.минаваш на ТЕЦ 2.газ-ЙОКМУ,парно също 3.псуваш ТЕЦ-а,ма плащаш сградна инсталация 4.купуваш климатик-МИРЯСВАШ

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #6

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Моите препоръки бяха други, но нито една от машините които предложих не им влезе в бюджета. Хората осъзнават риска, но са склонни да го поемат. Единствено ме интересуваха малко повече отзиви за тоя Самсунг, но явно няма ориентирани за моделите.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #7

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Няма проблеми и оплаквания към модела до момента. Аз съм сложил няколко.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #8

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    продай им мицубишито си тъкмо ще се отървеш

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #9

    Отговор: SAMSUNG AR-12HSFN

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Няма проблеми и оплаквания към модела до момента. Аз съм сложил няколко.
    Нямаш ли малко данни каква мощност запазва при ниски темеператури?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    продай им мицубишито си тъкмо ще се отървеш
    Твърде съм доволен от него за да им го продам. Вярно е, че съм си фен на Тошиба, но това Митсубиши в спалнята си върши работат перфектно!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  2. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  3. LG 42LM620S vs. Samsung 40ES5500 vs. Samsung 40ES 6100
    От freddddy във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-12-12, 20:15
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе