Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 67 от общо 67
Like Tree12Одобрявам

LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    2
    #61

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Цитат Първоначално публикувано от DDM87 Виж публикацията
    Ко стана е? Никой ли не си го е купил още?
    Аз съм с 9ката. Като цяло не съм много доволен. 1во - въздушната струя е доста силна и шумна (на AUTO). 2-ро пластмасата му пропуква доста от време на време чак стряска докато се спи. Имам и проблем с функцията която показва разхода на електроенергия на дистанционото Energy ctrl бутона ми не показва нищо, като го задържа. Няма как да го засека какъв разход ми дава. Но ако след време слагам и друг климатик ще вземам някой около 1000 лв, и едва ли ще е LG.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #62

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Цитат Първоначално публикувано от englanda Виж публикацията
    Аз съм с 9ката. Като цяло не съм много доволен. 1во - въздушната струя е доста силна и шумна (на AUTO). 2-ро пластмасата му пропуква доста от време на време чак стряска докато се спи. Имам и проблем с функцията която показва разхода на електроенергия на дистанционото Energy ctrl бутона ми не показва нищо, като го задържа. Няма как да го засека какъв разход ми дава. Но ако след време слагам и друг климатик ще вземам някой около 1000 лв, и едва ли ще е LG.
    Тука се описва с големи суперлативи : https://forum.setcombg.com/всичко-за...uw096mms4.html

  4. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #63

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Като ви е шумен на ауто,защо не го оставите на фиксираните степени,например първа.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    2
    #64

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Нощем започнах да правя това, но и това не премахва проблема с пропукването.

  6. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #65

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Колко е максималната електрическа мощност на H09AL, когато му зададеш 30° и максимален вентилатор?
    Йонизатора усеща ли се? Има ли копче, откъдето да се включва и изключва или работи постоянно?

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #66

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Купи го и ще видиш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    18
    #67

    Отговор: LG H09AL-NSM/H09AL-UE1 ATHENA

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Колко е максималната електрическа мощност на H09AL, когато му зададеш 30° и максимален вентилатор?
    Йонизатора усеща ли се? Има ли копче, откъдето да се включва и изключва или работи постоянно?
    Йонизатора се включва и изключва допълнително от дистанционното . Когато е включен единственото което усещам е съвсем леко жужене ако се навря до самият климатик. За електрическата мощност нищо не мога да кажа, понеже нямам с какво да я измеря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Въпрос за LG ATHENA
    От mitkogdzzz във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 4
    Последно: 23-06-16, 13:08
  2. Отговори: 2
    Последно: 05-05-09, 22:14
  3. Athena Sword
    От Blade™ във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 31-03-04, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе