Резултати от 1 до 5 от общо 5

Sanyo SAP-KCRV123EHFP - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #1

    Sanyo SAP-KCRV123EHFP - мнения

    имам оферта за този модел климатик, моля за впечатления ако някой има изобщо?
    струва ли си?
    защото поне по мои впечатления Санио не са толкова популярни в БГ - не знам по какви причини.
    Ако може специалистите да кажат в сравнение с Фуджицу и Дайкин къде поставят Санио?
    Мерси!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #2

    Re: Sanyo SAP-KCRV123EHFP


  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #3

    Re: Sanyo SAP-KCRV123EHFP

    Модела който ти предлагат е добър в сайтовете на скандинавските страни го дават, че работи до -20*, което е добре, а и щом го продават в Швеция това е достатъчно красноречиво. Санио е водеща фирма в целия свят и има доста добър пазар в студените държави. Аз имам впечатление от японски модели на фирмата и съм доволен от факта, че машината която купих преди 8 години все още работи макар че скоро ще стане "пълнолетна". модела които ти предлагат е направен в Китай и СОР не му е много висок, предполагам защото е нордик модел. Рейтинга които ни показва Марто68 за мен не е меродавен, все пак важен е източника на публикацията, а той е руски търговски сайт.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #4

    Re: Sanyo SAP-KCRV123EHFP

    Blue1, както винаги мнение, което си заслужава да се прочете и да се има под внимание, благодарности,
    наистина е правен в Китай, от фирмата вносител не го скриха, което също е много добре.
    Доколкото разбрах само Шики Сай Кан моделите ги правят в Япония, но и там цената е доста по-различна.
    А щом този модел е нордик, значи е доказан и ще върши вярно работата си.
    Не знам защо Санио е сложен толкова назад в онази класация, но според мен може причините да са търговски наистина.
    Единственото, което мен ме притеснява е, че по незнайни причини Санио не е толкова популярна марка клими в БГ, макар това по никакъв начин да не е гаранция например за качество.
    компресорите доколкото разбрах са си техни на Санио, което също не значи малко.
    Мерси за отговорите, дано не сбъркам.
    Само да вметна, че мисля за такъв модел, но 18-ката, а не 12-ката.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #5

    Re: Sanyo SAP-KCRV123EHFP

    Цитат Първоначално публикувано от flint
    компресорите доколкото разбрах са си техни на Санио, което също не значи малко.
    Да, май е така, доколкото знам.
    Имам (не точно същия) вече бая време и служи вярно.
    Успех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SANYO SAP-285SV
    От gost_666 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 0
    Последно: 02-11-10, 22:33
  2. Sanyo SAP 259V
    От pagocTuH-Sanyo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-10, 02:03
  3. SANYO SAP-DS45T2(N)
    От vacano във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 17
    Последно: 21-04-10, 19:30
  4. Sanyo SAP-DK28U - мнения
    От grubi81 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 17
    Последно: 28-05-09, 14:01
  5. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 14:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе