Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

SANYO SAP-DS45T2(N)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #16

    Re:SANYO SAP-DS45T2(N)

    То аз не отричам екстрите, а ДОПЪЛНИТЕЛНАТА цена ,с която те товарят ,съотнесена към мижавите възможности на съответната екстра...Я виж на твоя Санчо колко м3/ч му е аспирацията,като имаш впредвид,че е мерена в лабораторни условия и реално е 2 пъти по-малка ( вече съм я мерил,да знаеш).
    ПП- Ако ти на кожения салон лятото можеш да си пързаляш потния задник,то аз не споделям мнението ти,че това било неква екстра. Виж,останалите всички ги имаше в субкото,знаеш...И реално се ползваха и вършеха перфектна работа,и никога не съм ги смятал за екстри,а за даденост на субаруто.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Re:SANYO SAP-DS45T2(N)

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    То аз не отричам екстрите, а ДОПЪЛНИТЕЛНАТА цена ,с която те товарят ,съотнесена към мижавите възможности на съответната екстра...Я виж на твоя Санчо колко м3/ч му е аспирацията,като имаш впредвид,че е мерена в лабораторни условия и реално е 2 пъти по-малка ( вече съм я мерил,да знаеш).
    Честно казано, никъде не съм срещал инфо за дебита на аспирацията при Санчовците. Ще се радвам ако някой сподели...
    Субективно - задоволява ме напълно и си струва допънителната сума /която знаеш, че не е толкова висока/.

    Преди да споделиш измерванията, които си правил... подчертавам, че има разлики в решенията при различните марки и модели. Ако имаш дебитомер, може да проверим, как стои въпроса при моите хайвани.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #18

    Re:SANYO SAP-DS45T2(N)

    Твоето добиване на климатика и съответната цена за това просто не са мерило...А за дебитомера само свирни...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатици Sanyo
    От blue1 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1637
    Последно: 09-05-23, 18:40
  2. Sanyo SAP-222NVR & Co
    От fizika във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-12, 07:51
  3. Sanyo DS45T2 или Fujitsu AWYZ14lb Nocria
    От vacata във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 26
    Последно: 04-01-11, 10:02
  4. Sanyo SAP 259V
    От pagocTuH-Sanyo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-10, 01:03
  5. Sanyo SAP-ZK22X
    От tracers във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 02-07-09, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе