Резултати от 1 до 4 от общо 4

SHARP AY/AE XP12HR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    16
    #1

    SHARP AY/AE XP12HR

    Здравейте, предстои ми да отоплявам първият етаж на малка къща т.е. две помещения: 23кв.м./59 куб.м и 19кв.м./48 куб.м. Изолация: плътна минерална вата, PVC дограма с големи прозорци на юг. Вторият етаж ще бъде тема през следващият отоплителен сезон.
    Изчетох доста четива из мрежата и в крайна сметка за по-голямото помещение поръчах на Генерал ASHB12LD.
    Обмисляйки тези дни какво да сложа в другото помещение, вниманието ми попадна на характеристиките и цената на SHARP AY/AE XP12HR.
    За съжаление намерих много малко инфо /или на мен така ми се струва/ от гледна точка на потребителски мнения и коментари на специалисти за тази машина.
    Виждам , че тук във форума се намират хора на чието компетентно мнение и практически опит зад гърба може да се разчита.
    Интересува ме надежден ли е като изработка. Как се държи при ниски температури, тъй като около къщата е открито поле и през зимата е доста вледеняващо. Някакви "вродени" слабости , които късат нервите в последствие и т.н.т.
    Моля за съдействие.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #2

    Re:Повече информация за възможностите на SHARP AY/AE XP12HR

    Цитат Първоначално публикувано от pann
    Здравейте, предстои ми да отоплявам първият етаж на малка къща т.е. две помещения: 23кв.м./59 куб.м и 19кв.м./48 куб.м. Изолация: плътна минерална вата, PVC дограма с големи прозорци на юг. Вторият етаж ще бъде тема през следващият отоплителен сезон.
    Изчетох доста четива из мрежата и в крайна сметка за по-голямото помещение поръчах на Генерал ASHB12LD.
    Обмисляйки тези дни какво да сложа в другото помещение, вниманието ми попадна на характеристиките и цената на SHARP AY/AE XP12HR.
    За съжаление намерих много малко инфо /или на мен така ми се струва/ от гледна точка на потребителски мнения и коментари на специалисти за тази машина.
    Виждам , че тук във форума се намират хора на чието компетентно мнение и практически опит зад гърба може да се разчита.
    Интересува ме надежден ли е като изработка. Как се държи при ниски температури, тъй като около къщата е открито поле и през зимата е доста вледеняващо. Някакви "вродени" слабости , които късат нервите в последствие и т.н.т.
    Моля за съдействие.
    Ми моята е 12FR и ако те интересува можеш да прегледаш темата за Шарп - писал съм повече от достатъчно за него.
    Не съм специалист , но всичко което съм писал за моето Шарпче е от опит

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    16
    #3

    Re:Повече информация за възможностите на SHARP AY/AE XP12HR

    Благодаря InternetZombie. Твоите опитности с шарпа ги четох внимателно и определено ме впечатлява.
    Очаквам и други коментари.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #4

    Re:Повече информация за възможностите на SHARP AY/AE XP12HR

    Аааа добре радвам се, че си ги прочел, щото много хора идват тук и още чели-недочели бързат да пускат теми и да задават въпроси.

    Иначе тук не очаквай да чуеш кой знае колко за Шарп, тъй като повечето са ревностни фенове на Фуджитсу...на всяка друга марка, но не и на Шарп!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sharp AY-XP12HR за отопление
    От untrue във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 5
    Последно: 21-12-13, 15:19
  2. Sharp AY-XP12HR за 1300 лв. с монтаж, заслужава ли си?
    От rimex във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 20-10-11, 13:03
  3. Кой е по добрия Sharp AY/AE XP12HR или Mitsubishi MSZ/MUZ-GC35VA ?
    От valjeval във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 22-08-10, 10:01
  4. Защо има такава голяма разлика в цената на SHARP AY/AE XP12HR
    От valjeval във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 5
    Последно: 30-06-10, 19:11
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе