Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree7Одобрявам

Sanyo SAP-EX22P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #16

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    А какъв тип компресор има в тази машина, че работи с такъв нисък минимум. Не съм виждал на хартия друга марка с такъв минимум 0,1. При Тошиба най- ниския е 0,2, но при тях е двустепенен компресор и изключва едната степен при малки натоварвания.
    .

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    Компесора е двойно-роторен, но и COP-а при минимум е по-различен от Тошковците. Това е машина за ценители

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #18

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    Виждам,че сте наясно с климатиците Sanyo. Ако не Ви затруднява посочете малко повече информация в какво се състои различното в минимума в сравнение с Тошибите. Питам, защото пред мен стои дилемата дали да закупя въпросния модел Sanyo SAP-EX22P

    и дали е по добро решение в сравнение с малка Тошиба.Не съм имал климатик от марката Санио и затова питам преди да купя въпросния модел. Предлагат ми от друга фирма модела SAP EX22R /на по-висока цена в сравнение с EX22P/. Според Вас кой от двата е по-добър за помещение 15 кв. с много добра изолация и качествена дограма с троен стъклопакет К-стъкло?

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #19

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    Ако избора е между двата модела, вземете си R. Относно Тошковците, зависи си много от наличния модел, а и не ми се навлиза в спорове - кое е по добро BMW или Мерцедес. Ако имате някакви въпроси относно Санчовците, ще се радвам да Ви отговоря на ЛС.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #20

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    По-горе в постовете прочетох,че при минимума на Санио се усеща много слаба струя /отопление-охлаждане/, т.е толкова ли слабо излъчва климатика на минимум примерно при режим отопление, че да не се усеща ефекта при работата му. Защото при Тошиба /визирам модел RAS 281 UDR, монтиран в офисно помещение с изолация на тавана и добра дограма, но със студен под-терактни плочи/ в режим отопление и на минимум климатика излъчва топличка струя /не разбирайте гореща/, която поддържа температурата в помещенето. При Санио това състояние много по различно ли е? И другия ми въпрос е относно UV ? Тази функция каква роля изпълнява и може ли да работи постоянно, примерно като плазмения филтър при другите марки? С какво модела R e по-добър от Р. Като данни са почти идентични, годината на производство също. Дизайна на вътрешното тяло на модела Р е някакси по пипнат и добре изглежда. За да не се стига до спорове можете да ми пишите на ЛС. Благодаря предварително.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    50
    #21

    Отговор: Sanyo SAP-EX22P

    Притежавам, Sanyo SAP E28N и е сложен в 18 кв. хол с малък кухненски бокс и отворена врата към спалня 13 кв. м., машината бързо достига зададените градуси и слиза на минимума си съм забелязал, тъй като съм намалил топлинните загуби. Дори и когато отоплява само хола, никога не съм го виждал да се изключва, като поддържам 23-24 градуса в хола през деня, вечер го оставям на 20. Минимума му е впечатляващ, но като работи на минимум се усеща лека струя която не е нито хладна нито топла, не съм слагал термометър на изходния въздух но предполагам, че е около 30 градуса. Моделът ми има UV и съм забелязал, че лампата свети около 30 минути, след което прави пауза около 15 мин. и отново около 30 мин.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатици Sanyo
    От blue1 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1637
    Последно: 09-05-23, 18:40
  2. Sanyo SAP-222NVR & Co
    От fizika във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-12, 07:51
  3. Sanyo SAP 259V
    От pagocTuH-Sanyo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-10, 01:03
  4. SANYO SAP-DS45T2(N)
    От vacano във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 17
    Последно: 21-04-10, 18:30
  5. Sanyo SAP-ZK22X
    От tracers във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 02-07-09, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе