Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27
Like Tree12Одобрявам

Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #1

    Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Здравейте.Въпросът ми към по-запознатите е има ли въобще някаква разлика между тези две машинки или говорим за една и съща машинка.И ако има моля някой да помогне с по-подробна информация за SX22T.Например с какъв компресор е и колко вата е. ТТ данни на климатика.Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от avenger; 14-11-15 в 20:17.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #2

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    имат 1 година разлика в производството .. базов модел с ниска максимална мощност 2.2 ( 0.3-3.0 ) ,но сравнително масивни топлообменници 10/33 кг .. ако се оразмери правилно ще топли и ще е икономичен .. според мен е подходящ за стаи до около 12 квадрата и нормални топлозагуби .. най важното е откъде ще се купи и как е профилактиран

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #3

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Благодаря за бързия отговор.Пуснах темата защото ми го предлагат в един магазин в Пловдив като една и съща машина със SX22R (0.3-2.5-4-7)COP:5.38.Значи да разбирам че се опитват да ме подведат.Най-лошото е че оставих капаро.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    моя грешка дал съм ти данните за охлаждане .. не те подвеждат ,това е мощността на отопление 0.3-2.5-4.7 - доста прилично за 22ка .. Саньо са железни машинки ако е добре обслужен няма да те разочарова

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #5

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Бясен съм.Как може да ми показват едно а да дойдат и да ми монтират друго.Ся остава да няма йонизатор и UV лампа.От два месеца търся климатик и на края от цял чувал ...... баш.......набарах.Иначе климатика ми трябва за 12кв. спалня в панелен блок с добра изолация и дограма.Търсех тиха и икономична машинка с нисък минимум.Тая зима май ще си откарам с конвектора.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #6

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    има УВ лампа спокойно ако климатика се каниш да го купиш от там където си мисля - това са сериозни хора няма да ти монтират някой боклук
    blue1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #7

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    За мое огромно съжаление тези хора, за които се сещаш са ужасно заети и аз малко късно им се обадих, но иначе в хола имам една Тошиба 285UDR монтирана от тях и направо цепи мрака.Значи да разбирам, че SX22R и SX22T са една и съща машина. Благодарско за отделеното време.
    Този пост е редактиран от avenger; 14-11-15 в 20:18.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #8

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    ми те неслучайно са заети хората ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #9

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Дидо, машината става за стаята ти, моделите са от последователни години....и да, аз поне не виждам разлика и ако са качественно сервизирани ще ти върши работа и ще си доволен.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #10

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Радвам се за което.Сега остана да е добре сирвизиран и един добър монтаж и ще грея от кеф.Ми да се надявам все пак е една от водещите фирми в Пловдив.Не знам дали е удачно да споделям фирмата.Поздрави.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #11

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Според мен е удачно, сега преди монтажа не е реклама !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #12

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Днес ходих до магазина защото ми се обадиха че климатика е обслужен и готов за монтаж и мога да го видя на живо в магазина.И ново двадесет климатика е FX22T което според лаптопа на продавач консултанта е с абсолютно същите технически характеристики като на SX22R само дето няма йонизатор. Питата на външното тяло е хубаво намачкана на едно място но момчето ме увери че по никакъв начин не пречи на работата на климатика.Иначе ми беше предложено ако нещо сам разочарован от получелите се разминавания и се колебая че това е моят климатик да ми бъде върнато капарото което говори добре за фирмата.И така стискам очите махам с ръката и се доверявам изцяло на продавач консултанта пък може и шефа да е не знам.Все пак изглежда доста сериозен и знаещ какво говори профисионалист. Монтажа е в понеделник дано всичко е наред.

    - - - - - - - - - -

    Все пак ще съм благодарен ако някой сподели ТТ данни за FX22T.Някак си ще ми е по-сладка ракията.Поздрави.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #13

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    Sanyo SAP-FX22T не същуствува като модел. По скоро е SAP-FX22TE. Параметрите са еднакви с SX22R, но няма нищо. А SX22R освен йонизатор има и UV лампа.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #14

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    FX22TE също има UV лампа и толкова йонизатор йок

    - - - - - - - - - -

    Екстрите не ме вълнуват въпроса е да е добра машинка да е тиха,икономична и да ме топли.А дали ще замръзва,дефроства без нужда,ниския минимум само на хартия ли ще остане,с надежден компресор ли е и наистина ли е с двоен топлообменник и куп други въпросителни абе май прекалявам с интернета.Ако някой има такава машинка моля да сподели какво да очаквам.Тва с тоя климатик стана все едно ще купувам апартамент за стотици хиляди.Поздрави.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    39
    #15

    Отговор: Sanyo SAP-SX22R и Sanyo SAP-SX22T имат ли някаква разлика.

    И така климатичето е монтирано от понеделник.Много тиха машинка само дето не можем да се разберем с UV-лампата.На вътрешното тяло си има лампичка която свети когато UV-лампата уж работи и тази лампичка ту свети ту изгасва когато си поиска не знам това ли е принципа на работа на въпросната лампа или нещо не е наред.По лошото е че от копчето на дистанционното за ON-OFF на тази UV-лампа не приема никакъв сигнал.До колко е оригинално дистанционното не знам на външен вид е като на SX22T.Все пак си мисля че трябва да мога да е командвам от дистанционното.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици Sanyo
    От blue1 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1637
    Последно: 09-05-23, 18:40
  2. Sanyo SAP-A22U
    От jorosab във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 03-01-17, 19:00
  3. SANYO SAP-X22BT - някаква информация ?
    От joro24 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-12, 10:47
  4. SANYO с аспирация ?
    От Ogosh във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 21
    Последно: 17-12-10, 02:09
  5. Sanyo SAP-259VD
    От boborco във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 30-08-10, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе