Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Toshiba RAS-2256D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #16

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Не всичко е пари. Не всеки разбира от материята, а НИКОЙ не е застрахован, че утре няма да попадне на мошеници в бизнес, от който не разбира. Това че Александърс помага, го прави човек, това, че на теб ти е такова мисленето за една страница ръководство, те прави мишок!

    1.Определения и квалификации кой какъв е,какво разбира и какво не,написани по начин,обиждащ останалите,не се толерира!
    2.Александър или Сашо за по-лесно, след като е помогнал,се постарай да му изписваш името/ника/ правилно.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-06-16 в 21:50.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #17

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Александърс ви прави страхотни услуги, които би трябвало да ви бъдат осигурени от фирмата, която е взела пари при продажбата на климатика. Той също е търговец и е положил всички усилия да осигури необходимите неща за клиентите си, а други фирми не правят това.
    Аз ако съм на негово място ще се замисля дали да не "ревизирам" предоставянето на ръководства на клиенти на други некоректни фирми.
    Това ръководство е общодостъпно в Интернет, например в страницата на "Тошиба" /на японски/. Така че, докторе малко по-леко с ревизиите. Преводът на инструкцията на български вече е друга бира.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #18

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Цитат Първоначално публикувано от shmizi Виж публикацията
    Не всичко е пари. Не всеки разбира от материята а НИКОЙ не е застрахован, че утре няма да попадне на мошенници в бизнес от който не разбира. Това че Арександарс помага го прави човек, това че на теб ти е такова мисленето за една страница ръководство те прави мишок!
    Не обичам да се правя на адвокат, но Доктора няма предвид, че Aleksandars може да печели от тази работа, нито пък иска да те засегне по някакъв начин. Проблема е, че не са много фирмите, които се занимават с К2У и повечето се познават. Всяка такава фирма е редно да осигури необходимата документация, за да може който и да е, включително и ти, да се оправя с машината си. Това, че Сашо е така добър да помага, в много случаи е "мечешка услуга", защото всички взеха да свикват, че: "Ей там има един форум - питай и ще ти дадат превод на това или онова", демек - оправяй се сам. Смяташ ли, че това е нормално?

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #19

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    А и какво лошо има в това някой да иска пари за труда си.......
    Този пост е редактиран от avenger; 07-06-16 в 10:01.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #20

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Точно некоректните фирми, които само гледат да приберат парите на хората, без да осигурят необходимите неща и обслужване имам предвид. Така някой друг им върши работата... А клиенти като вас са оставени на произвола на съдбата да се оправят по форуми, а не би трябвало да е така.
    Какво ще си прави Александърс си е негова работа. Какво мнение ще си имам аз е моя работа. Не обиждам лично никой, за да се засяга. За това много моля и аз да не бъда обиждан, въпреки че не се засягам особено от мнение във форум. Просто фирми и търговци "измекяри" ме дразнят. Те са "мишоци", а не аз.
    Този пост е редактиран от VanDan; 07-06-16 в 15:33.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #21

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    На плъшоци клиенти се полагат мишоци търговци. Информираният избор предполага изискването на това, за което става въпрос тук. Но то не е безплатно, защото някой трябва да го подготви (преведе), а хитрият плъх е решил да не плаща. Така че крушката си има и опашка. Цената на една и съща машина К2У в Пловдив варира между 450 лв. и 1000 лв. с монтажа. Що ли? Намират ми се и жокери за тези, които не проумяват за какво става въпрос.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #22

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Ръководството вече е факт! Китайски,руски и английски знам а японски достатъчно поназнайвам така, че не се притеснявайте, превод не ми е нужен, чета в оригинал. Единствен заслужаващ респект без да губи време в празнословие е Александър и му благодаря от сърце. Другите стана ясно е че нямахте какво да кажете или помогнете, защото сте голями философи и разбирачи! Та затова се влючихте с малко примитив, колко били вървяли климатиците по пазарите, какви са и какви трябвало да бъдат фирмите и т.н. Изобщо евтиното ви мнение и злорадство особенно след като въпроса е приключил са леко казано НЕАДЕКВАТНИ. Додо и ВанДам, като гледам колко хиляди и хиляди мнения сте дали в този форум ми става малко тъжно, че това място е отдушник на комплексите ви. При мен лично колко баби са идвали за някакви смешни преводи на ръководства на телевизори и прочее дреболии и през акъла не ми е минавало да им искам пари за такава смехория или да седна да злорадствам, че не знаела, непоискала или била еди каква си да не се пребори да си има . Аз климата като я взимах знаех, че няма ръководство и си я търсих по презумпция в нета.

    П.С: Ясно е че този форум се крепи на хора като Александър. Преглеждайки темите ми направи впечатление, че хората се надяват и радват именно той като даде мнение и съвет. Додо и Дуду няма да ги коментирам

    Темата е за ключ!

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #23

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    @ shmizi, съжалявам, че съм те засегнал лично, за което ти се извинявам. Постът ми не се отнася лично за теб, нито пък злорадствам за каквото и да било. Дори не съм привърженик на К2У, поради определени причини. Обикновено хората четат, преди да вземат решение какво точно и защо да купят, поради което се включих с горния си пост-напомняне (писал съм го някъде и по-рано). Всеки бъдещ клиент трябва да знае какво да изисква от търговците и за какво да настоява. Горният ми пост беше насочен към него.
    Пожелавам ти искрено безаварийна работа на новата придобивка

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #24

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    shmizi е прав. Въпросът е решен и няма смисъл от коментари. Да си ползва новата придобивка без проблеми. Не ме е разбрал, че нямах нищо против него, а срещу тези, които са му продали климатика, но здраве да е. И продължава с обидите на лична основа без него лично никой да го е засегнал.
    Иначе имам 1400 мнения, но за 14г. - регистриран съм през 2002г. Така че по 100 мнения на година.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #25

    Отговор: Toshiba RAS-2256D

    Цитат Първоначално публикувано от shmizi Виж публикацията
    Темата е за ключ!
    Напълно съгласен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Разлики между Toshiba RAS-M18UAV-E и Toshiba RAS-2M18S3AV-E
    От dimkaraganchev във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 90
    Последно: 14-12-17, 22:25
  2. Toshiba ras-402GDR-2014 vs Toshiba ras -406SDR- 2015
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 22
    Последно: 23-10-16, 15:52
  3. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 15:08
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 15:12
  5. Toshiba RAS-2256D
    От kanarcho във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 3
    Последно: 09-09-11, 01:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе