Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Нашите на РАЗСТРЕЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #1

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Мамицата им мнръсна осъдили са нашите хора в Либия на смърт чрез разстрел !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Хора призовавам който както може да протестира с всички сили да се спре това безумие !!!!!!!!!!



    Нашите изгниха по затворите там за да им дадат разстрел като мръсни кучета !!!!!!



    Това е просто върха на простотията на нашите "политици" - лапачи.



    Който по какъвто начин може да протестира и да реве с пълно гърло защото хората си отиват!



    <font color="red">Не прекалявай с глупостите...

    КрИс</font id="red">

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #2

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> бъдете готови за масови безредици и бунтове



    <div align="right">Originally posted by lud1*-*06/05/2004*:* 14:08:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Що за глупост, не мога да разбера?! Нито ругатните ще помогнат, нито нарушаването на обществения ред...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #3

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    <font color="red">безмислен пост, съответно изтрит...

    КрИс</font id="red">

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #4

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Абе вземи се научи да четеш бе .

    <div align="right">Originally posted by lud1 - 06/05/2004 : 17:24:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Много "бе"-каш и много неграмотно и просташки пишеш. Вземи се стегни малко...



    P.S. Profita е дама, дължиш й извинение за обидното си поведение.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    И как разбра че са невинни? Невинни в какво? В това, че не са го направили умишлено? Добре.

    А дали са невинни по отношение на трудовата дисциплина, спазването на необходимите процедури, хигиена?

    Децата си умират и виновни за това има. Виновни не в заговор, а в небрежност, немърливост, безхаберие - нещо много характерно за българските болници например...

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Малко постове могат да ми образуват нерви, ама твоя (lud1) е точно от тях. Имаш късмвт , че не съм модератор, ..... познай к'во щеше да ти се случи.



    Незнам да колко си запознат със закона, но подбуждането на обществени безредици е подсъдно!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #7

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    //Извън темата

    Според мен се събраха вече бая теми по тоя проблем на лични места из форума - тази в коментирай новина; да бъдем човечни в дъра бъра и една анкета в анкетите. Някоя от всичките е излишна според мен....

    //

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    49
    #8

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Ами доколкото знам има виновни от тях. Един имал превод в банкова сметка за интересна сума и т.н. Та смятам че правосъдието си знае работата било то и чуждо, а това че нашите политици го правят на въпрос за да си вдгат рейтинга ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #9

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Като гледам някой доста се е афектирал[:D]

    Кристиян в случая е 100% прав,нищо не е сигурно,но дори и да са невинни хората...какво мислите може да се направи??

    Еми нищо неможе да се направи от нас приятели,виж политиците да се натегнат тук там да,но от нас....нали виждате какво става?

    Кадафи взривява британски самолет,убива стотици,плаща си и Блеър го прегръща[:D]

    кадафи взривява германска дискотека,отново е това със стотиците и плащането и после сами видяхте прегръдките на германския външен министър

    Това се нарича политика на силния(в случая богатия) пред когото и силните се примиряват.така че нека да забравим брътвежите на учиндолския селяндур,просто се опитва по мега шувенистичен начин да печели наивници на ПОЛЗУ РОДУ(подобно на друг клоун)...и то не заради друго,а просто Славчо ше става политик май(Боже опази),и се опитва да събере поредната група наивни българи...а те са много,много....нали помните 25% гласували за Владайския шоумен?[)]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Проблема се нарича - калпави политици - в случая - Надето и Ваньо

    те ги оставиха на това дередже - те ги "закътаха" , за да не стане "международен скандал"

    мен ако ме питате и двата да ги присъединят към тези за разстрел

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    87
    #11

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    А може ли всичко вече да е изтъргувано? Да се оставят нашите да операт пешкира (Либия не стои безучастна в тази трагедия), големите излизат сухи (нали нашите са виновни), а нашите политици си трупат..

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    127
    #12

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Без информация какво е станало в действителност само можем да си чешем езиците. От човешка гледна точка цялата история е жестока трагедия. Няма да предполагам и да пиша глупости, НО 400 невинни деца са жертва на нечий замисъл или небрежност. Въпросът е дали нашите лекари имат общо с тази небрежност или не. Аз така и не разбрах. Мъчно ми е и за дечицата и за медиците, нелепост. Все се надявам да се разбере истината и АКО се окаже че медиците са невинни може да викаме и глави да искаме. Защо се мълчи, защо осведомените политици нищо не казват, гузна съвест може би или какво???? Нека се изнесат фактите по делото. За това си струва да се впрегнем и да шумим, за друго не. За сега.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #13

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Без информация какво е станало в действителност само можем да си чешем езиците. От човешка гледна точка цялата история е жестока трагедия. Няма да предполагам и да пиша глупости, НО 400 невинни деца са жертва на нечий замисъл или небрежност. ...

    <div align="right">Originally posted by BokoB*-*10/05/2004*:* 13:13:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    BokoB прав си по въпроса. Децата са заразени, половината и повече са починали и някой е виновен за това. СПИН-а не е болест която се предава като кихаш и кашляш насреща [!] Абсурдно е да са заразени умишлено и ако е така трябва да се съдят в Хага за геноцит, тези които са го направили. Разбира се че смъртната присъда е абсурдна, но помислете над това : 10 лекари (от различен етнос и религия) работят в българска болница където се заразяват 400 хора с Хепатит С (хора не деца, хепатит не СПИН, резултата е същият). Дали пък няма да обвиним лекарите и да ги линчуваме преди всякакъв процес и доказателства за участието им в заразяването [?] Това са българи нали (не деца, опазил ни Господ)? Тогава ще има пост "Чужденците лекари на р......." и ще почне да се плюе по тях. Не ме разбирайте погрешно и аз съм за принципа "невинен до доказване на противното".

    Пуснах пост с който исках да помогна като се изпращат Е-mial-и, съвсем мирно и кротко, без провокации и обиди. Нека спазим добрия тон, защото рискуваме да почнат етнически и верски убиди []

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #14

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Това, че са заразени умишлено за мен не понадлежи на съмнение. Може да е малко крайно това изказване, но за мен си е така определено. Били са заразени с преливания на кръв. Е как аджеба става заразяването на кръвта и защо тя заразява само малки деца, а не възрастни????

    Ако виновните бъдят съдени, смъртната присъда според мен е абсурдна, защото е малка. Ама няма по - голяма. Даже разстрелът е най - "милостивото" наказание. Демокрацията в Щатите предлага къде по - хубави варианти.

    Друг обаче е въпросът, че те са само сестри, а вероятно и лекари са знаели за какво става въпрос. Но другите са екстрадирани, проблемът е потулен.... Сега даже и да са невинни, ще станат изкупителни жертви.

    Лично аз съм за следния сценарии: да ги екстрадират под някаква форма и тук да ги съдим. Макар че не вярвам много и в независимостта на българските съдилища и няма да се учудя, ако присъдата се базира само на общественото мнение и никой не си даде зор да разчовърка случая, а следствието мине само на общи приказки.



    И освен туй: обърнете се според мен към вашите вестници, дето само се стараят да си увеличават тиража дори и да беше с цената на граждански войни и ги помолете, както направиха предната инициатива с един милион писма от хора, дето нищо не знаят по случая но трябваше да изразяват мнения и присъди, да организират сега под някаква форма следната инициатива: 1 млн. съболезнователни писма на либийските семейства, в които и да ги помолим да не прибързват с реакциите и заключенията, а да бъдат максимално обективни, за да не продължат тирадата на убийствата с още безсмислени убийства.

    Щото иначе се създава впечатлението не че се борим за справедливостта, ами че просто гледаме на всяка цена да излезем ни лук яли, ни лук мирисали от бакията, с която ни са оцапани ръцете...

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Нашите на РАЗСТРЕЛ

    Мисля, че сега, когато страстите започват да поутихват, за всички, които се интересуват от реалностите ще е полезно да прочетат написаното от Миролюба Бенатова:

    http://novini.dir.bg/news/news.php?i...бенгази

    Трудно може да се добави нещо към казаното от нея. Остава ни единствено да чакаме как Кадафи ще реши да доиграе тази игра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дом за нашите деца
    От tannoy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 16:51
  2. Още един разстрел (в центъра на София)...
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-05, 09:17
  3. Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!
    От lud1 във форум Анкети
    Отговори: 37
    Последно: 10-05-04, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе