Резултати от 1 до 7 от общо 7

Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #1

    Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Все по-често ми се иска да изкоментираме някоя откровена глупост, но се отказвам в последния момент преди да постна "новината". Днес, обаче, се сблъсках с Новината:

    Майкрософт ще поправи грешка в Интернет Експлорър
    20/8/2005 12:11
    Компанията Майкрософт се зае с отстраняване на пропуск в браузъра на Интернет Експлорър , който може да даде възможност на хакери да получат достъп до компютрите на потребители чрез Уеб сайтове. Защита при този сценарий досега не е предоставяна на клиентите на компанията, но това се очаква да стане в близко време.

    Достъп до компютрите хакерите може да получат единствено при посещение от потребителите на определени специално организирани сайтове. Засега няма съобщение за пострадали потребители на браузъра. Информацията е на БГНЕС.
    Всеки път се изумявам как е възможно във века на информацията да има такава "журналистика".

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Според мен цялото трябва да го направиш в червено, а "журналистът" да бъде линчуван публично на площада с пържени червени домати. :knuppel2:

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Мдааа. Хубав повод да спомена една доста честа изцепка (поне по мое мнение де; моментът е наистина тънко-психологически.. ) на в-к Дневник:

    Заглавие на новина: "На Бай Пешо фермата" ЕООД-Козлодуй[size=20px],[/size] ще обновява млекодойните си машини

    Тая запетая явно "неутрализира" ефекта на тирето...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Засега няма съобщение за пострадали потребители на браузъра

    Така де... някой да е влязъл в болница със счупен крак / ръка от ползване на Интернет Експлорър ? Това да не ти е :knuppel2: ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Ще раздвижа малко темата, защото много ме дразни една реклама по "Нова Талавизия". Става въпрос за "Жилет Блу Ту Ексел". Та какво чуваме [и виждаме]: "...новата самобръсначка за еднократна употреба... с лесна за почистване глава...". Въпросът ми е, какво ще почистваме след като ще ползваме еднократно? Или аз нещо изпростях...

    Май не ми е ясно значението на думата "еднократен". Или за българина еднократно = ~ десетократно.


  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат


    Е, ти пък!
    Под еднократна имат впредвид, че ножчетата не са сменяеми.
    В тази реклама по-дразнещо е използването на превъзходната степен: "Най-добрата самобръсначка за еднократна употреба. От Жилет." Гласът го казва с нарочно премерана пауза, за да избяга от коректното: "Най-добрата самобръсначка за еднократна употреба, от Жилет."
    У нас е забранено прякото сравняване на 2 продукта, така, че използването на превъзходна степен е маса тъпо!
    Хайде, стига толкова съм писал, че се дразня! Тези самобръсначки винаги са ми оставяли жестоки рани - толкова са неуспешни, че първото ножче вместо да среже твърдия косъм, се заклинва в него, повдига го заедно с кожата и второто вече реже на месо! :knuppel2:
    Ае!

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    Re: Псевдо...или Новините, каквито не трябва да бъдат

    Вярно е тва горното, ако имаш твърд косъм. Правено е за западни гейчета... По отношение лесното почистване на главата идеята е, че докато се бръснеш поне 5-6 пъти почистваш главата, с което наблягат на уж по-лесно използване

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. През 2013г ще бъдат продадени 100 милиона таблета
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-10, 14:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 09-10-10, 08:31
  3. Графичните GIF файлове могат да бъдат опасни
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 27-06-07, 11:55
  4. Отговори: 3
    Последно: 15-09-06, 22:05
  5. Шведите вече няма да бъдат погребвани или кремирани
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 16
    Последно: 05-10-05, 11:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе