Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 65

Окрадоха SetCom.bg!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #1

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Как се прави ИТ сайт (по български)?



    Как ли? Ами много лесно:



    1. Взимате новините от страхотен сайт като SetCom.bg

    2. Слагате си ги на вашият сайт.

    3. Пишете своето име върху тях.

    4. Обаждате се на един от авторите (мен) от SetCom.bg за да правите обмяна на банери...

    5. Тупайки се в гърдите поливате добре свършената работа

    Това е моделът на работа на българският ИТ сайт "PC+"

    (http://torba-bg.com/it/main.shtml) (погледнете и архива "им" -

    http://www.torba-bg.com/it/arc1-2001.html ), който изглежда е собственост на Торба.бг... Браво момчета, браво! Само така



    Ето и майла i ICQ-то на webmaster-a на въпросния сайт:



    Георги Пепелянков

    Град: София

    ICQ #: 95264705

    E-mail: g_a_p@torbabg.com

    (PC Plus - рубрика за ИТ новини)



    Моля изразете чувствата си на въпросният e-mail. Случката можете да

    коментирате тук (

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...EE%E2%E8%ED%E0

    ).



    =====



    Може ли така бе хора? Може, може - в България сме



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045



    Променено от Dreamer на 19/02/2001 0048

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #2

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    ako imah snimka na shit shtqh da mu q pratq.



    ama na nego mu e bilo qsno kakvo pravi, i sam si e slojil s..t-a v torbata.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #3

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Мда, не ми се говори щото една нецензурна дума не мога да кажа В случай, че ония е махнал страницата, ето я архиварана:

    http://www.savagenews.com/setcom/



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #4

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Нищо ново под слънцето ....



    P.S. Вместо да му се пращат mail-ове, по добре да му се обясни на анкетата, че е луд.




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #5

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Работи се по въпроса.



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Zabeliazah problema minalata sedmica. V imeto na kolegialnostta vodia taini pregovori s vaprosnia gap ot 3-4 dni, prosto ne iskah da go zlepostaviam, no iavno che ne stava po choveshki.

    Vsichko si ima granici - napalno poddarjam Dreamer

    A eto i sadarjanieto na edno pismo, koeto poluchih dnes:

    pi4ove haide stiga taka ste topili i vii si vzimate novenite ot drugi

    saitove

    kato savagenews naprimer



    Tupo nali

    Ostaviam na Dreamer da obasni zashto krade "Savagenews"




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    44
    #7

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    A be toia pich bukwalno e prepisal wsichko

    to biwa biwa ama chak tka ne biwa,

    pone da si beshe naprawil truda da poizmeni malko,

    Ne znam koi chte mu se hwane na taia wadica SetCom.bg si

    e dostatachne izwesten.



    Toia si misli che w WEB wsichko e pozwoleno!!!!!




  10. Vassil Metodiev
    Guest
    #8

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    ... kakvo da kaja - sluchvat se takiva raboti i to dosta chesto, za syjalenie.

    Ne sym syglasen da se izpolzva bezplatno i nagotovo chujdija trud pod kakvato i da bila forma.

    No neka da ne zabravjame, che dori takiva "vodeshti i utvyrdeni" pechatni izdanija kato vestnik PC-Review prepisvaha i prepisvat naj-naglo ot ruskite sajtove (ixbt, webcooler i t.n i t.n...) Samo za svedienie - govorih s bash majstora na iXBT i toj daje i ideja si njamashe che ima takyv vestnik i prepisvat edno kym edno ot negovija site bez pone da spomenavat ot kyde imat tija strahotni revjuta .....



    Neka da ima podobni sajtove na setcom.bg - v tova daje nikak ne e losho.

    No neka pone da ne prepisvame edin ot drug! Dostatychno sme dobri za da syzdadem neshto novo.<font face=Verdana></font id=Verdana>

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #9

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Неприятен факт, когато се види такова нещо. Че не трябва да се случва, не трябва, но тука в България си е България. Такива неща ще стават и занапред, ако не се заклейми съответния преписвач, съответно публично да стане достояние, че е извършено такова нещо и да се опровергае пред възможно повече публичност. Дано да престаната с течение на времето.



    Лично аз например имам една идея, но не знам доколко е възможна за реализация и желание най-вече. Предполагам доста голяма част от нас, хората, които пост-ваме тук посещавате и уаствате и в другите 2 форума, които са по-известни (може да има и повече, извиняваме се ако е така) - HardwareZoneBG - David i HardwareBG - Mollov. От известно време насам се чудя далие чъзможно поне форумите на тези 3 сайта да се обединят - става ми малко гадно като видя в толкова "компютърна страна" като България 150-160 рег. потрибителя във форума, бях за малко във форума на Tom's Hardware... немам думи... вярно там си Том ама и тука не сме 160 човека, но това трябва да се реши между webmasterite и ръководствата на отделните три сайта. Ако пък не стане - здраве да е.



    Лек ден



    DarkRose

    http://darkroses.8k.com




  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #10

    Окрадоха SetCom.bg!!!



    Хм, малее, хванаха ме натясно. ОК, признавам!!! Аз крада от собственият си сайт (SavageNews.com). Какво да направя, крадец съм по рождение ("не можеш да си го представиш с твойто скапано въображение").



    Изразявам искрени благодарности към - http://www.hit.bg - за отразяването на случая. Надявам се в най-скоро време да се вземат съответните мерки и хората, които крадат "интелектуално..." да бъдат наказвани. Хм, глупости говоря, то убийците не ги наказват, камо ли такива като ония мушмул(и).



    П.С.: Ако видите SetCom-ски новини в PC Ревю - не се притеснявайте - те имат право да ги побликуват.



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  13. DJBobbyA
    Guest
    #11

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Какво бих могъл да добавя!? Като си помисля, че отчасти заради мен беше разкрито това нагло престъпление, а аз дори повярвах на този тип!

    Ето как стана...

    Получих писмо, свързано с рекламата на същия този SavageNews.com, от който моят приятел Dreamer толкова безцеремонно "краде"



    Ето и текста на писмото:



    <font face=Courier New>

    Az sum webmastera na PC - Plus! - http://pcplus.hit.bg

    Interesuvam se ot razmyana na baneri s vashia sait - savagenews.com



    po-to4no butoni 90x30 ili baneri 400x40 ili 468x60



    ako se interesuvate - pishete mi

    </font id=Courier New>



    Писах му, че ще помисля, и там ми беше грешката. Но освен това препратих писмото на Dreamer. И добре, че го направих.



    Силно се надявам, че някой в тази държава ще обърне внимание на авторското право, когато става въпрос за такова брутално нарушаване, а не само да се заяждат, когато хората не могат да си позволят да си закупят някоя игра или просто не могат да си намерят никъде албума на любимата група - сещате се...

    Проблемът не е само с Интернет, това се прави и с печатните издания, както са писали и по-горе. Само че има такива, които действат по правилата, макар и малко, и съответно едва кретат, а има и такива (като този Пепелянков), които не само крадат, а и пари от раклама на кражбата си искат да изкарат!

    Имам само един въпрос - трябва ли да скандираме пред парламента, за да се сети някой да направи нещо или да не гласуваме на изборите? Мисля, че второто въобще не е алтернатива. Просто трябва да има за кого да се гласува и кой да вземе мерки. Все пак ще трябва да се борим!



    Webmaster and Editor, Music Fairyland

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #12

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    DarkRose, идеята Ти е чудесна (макар и да не е нова), но смятам че крайно трудно за реализация, тъй като в България лесно се обиждаме и проблемът ще бъде кой форум да се ползва. Също така и кой ще има контрол в/у него. Аз смятам, че форума на SetCom.bg в момента е най-добър, защото представя най-голяма функционалност, стабилност, и не е хаотичен като форума на Hardware.zonebg.com, например. Като ида там и като видя колко подфорума има и се изприщтвам. Също така мразя и техният скрипт - Phorum. Те го ползват защото програмиста им е луд на тема php и затова трябва всичко да е на php. Това е моето мнение за техния форум и не целя да ги обидя с него. Доколкото до форума на HardwareBG - тук историята е дълга.. и малко скофти. Та техният форум е безплатен - Ezboard и според моето мнение също не е особено добър (макар и по-готин от този на ZoneBG), но сървърът не е в .bg. Аз лично харесвам UltraBoard 2000 (последната версия, но не тези която ползвам на 3 от моите сайтове).



    Страшно се надявам да стане, защото и на мен започва да ми писва от това разкарване...



    * Познавам всички от трите сайтове така, че мога да поговоря с тях, ако Крис няма време за това (естествено, ако е съгласен с предложението).



    P.S.: Моят форум на SavageNews.com се ползва от SavageNews.com Int., PlanetSavage.net и Fachman.pl и мога да кажа, че определено има смисъл от такова нещо.



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Da, ideiata e chudesna i mnogo mi dopada, no kakto kaza Dreamer problemi shte ima. Vse pak, mislia che shte e dobre da se saberem i da reshim neshto - i trite foruma sa dobri kato sadarjanie i shte e varha za posetitelite da se obediniat.

    Az sam sklonen na otstapki, no kolegite triabva da imat predvid, che i te shte triabva da praviat naj-veroiatno i po-golemi ot men...

    ps. Dreamer triabva da te cherpia kato doida v Plovdiv. V momenta ostavi novoto pc, ami sam i s 39 gradusa temperatura i hich ne moga da se sasredotocha varhu setcom-a...




  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #14

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    nai dobre e vmesto forumi da se napravi 1 ili nqkolko news grupi v Usenet.

    Povqrvaite mi mnogo e lesno da pitash i otgovarqsh, trqbva ti samo Outlook ili Netscape Messanger.



    redoven chitatel sym na:



    alt.comp.hardware.overclocking

    alt.com.hardware.homebuild

    alt.comp.periphs.videocards.nvidia

    alt.sci.seti



    na Abit grupata se otkazah shtoto mnogo golqm trafic pravi, kym 1000 syobshteniq na den.



    i Rusnacite imat newsgroup-i na .fido7.



    samo alt.soc.bulgaria li shte e bylgarska grupa ?

    vijdal sym .hr i .yug hyrvatski i srybski grupi, samo nie li shte izostavame ?



    izpolvaneto s kato poluchavane na poshta ot POP3 mail sys IE Outlook, prosto i byrzo.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #15

    Окрадоха SetCom.bg!!!

    Ха-ха-ха-ха!

    Браво, Dreamer! Tи си върха!...То бива, то може, ама т'ва твойто...Аз разбирам да откраднеш от непознат, разбирам да откраднеш от познат, дори от роднина или приятел, ама чак пък да крадеш от себе си - т'ва просто е невиждано постижение!

    Не, майтапа настрана, имам идея - SetCom, сложете на главната страница на сайта линк

    "Вижте кой краде от нас!" или нещо подобно...

    Ми, така, де! Защо това нещо да отмине като стара новина след няколко дни - нека си стои и всички да го виждат...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LameEncoder и Setcom.BG
    От injinera във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-04-04, 09:35
  2. old.setcom.bg
    От poznai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-02, 07:40
  3. 4at v setcom.bg???
    От CECI86 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 29-09-02, 11:47
  4. На SETCOM с любов!
    От kesten във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-01, 20:49
  5. za setcom
    От zico във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-01, 11:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе