Резултати от 1 до 8 от общо 8

LameEncoder и Setcom.BG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #1

    LameEncoder и Setcom.BG

    Имам си законни CD-та и си ги рипвам законно с FREE GNU софтуер

    -CDex

    -LameEncoder.

    Той Лейма си е в включен вътре в CDex-а. Но излизат нови стабилни версии и е по-добре да се подмени lame_enc.dll с по-новия. Прочетох аз тука:

    http://setcom.bg/news/asp/comment.asp?style=&NID=4339

    че е излезнал lame-3.96. Цъкнах на линка, наточих, подмених lame_enc.dll. ЯДЕЦ!!! 3.97 АЛФА ВЕРСИЯ!



    Написах им коментар - линка е неверен, дава каквото не трябва. И съвсем уместната забележка, че е желателно да дават акъл за което разбират.



    КОМЕНТАРА МИ Е ИЗТРИТ, НЕВЕРНИЯ ЛИНК СТОИ!!!



    Първо, верен линк - аз съм инженер и сън свикнал да върша работа:

    http://mitiok.cjb.net/



    Второ, има ли начин да разбера кое е това анонимно *** което ми е изтрило постинга.

    Трето, интересно ми е как ще реагира менижмънта на форума. Обикновено подобни *** са техни близки познати. Модериране не се прави от външен човек.



    Разберете ме правилно: през ... ми е, че *** Х ми е изтрило УМЕСТНИЯ, ВЕРЕН И ИНФОРМАТИВЕН постинг. За мен е важно, че има конкретен казус, по който може да се провери дали тук е място, което държи на точността на информацията.



    Иначе, ако ги питаш - Ама моля ти се, как! Ние сме най... А СЕГА, ДА ВИДИМ, КАК - ИМА КОНКРЕТЕН СЛУЧАЙ!





    <font color="orange">Mod.Edit - айде другия път си мери приказките!!!</font id="orange">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #2

    LameEncoder и Setcom.BG

    Много се съмнявам да получиш отговор на въпросите си.

  4. Gadget
    Guest
    #3

    LameEncoder и Setcom.BG

    Чекай са, че не разбирам...

    Значи ти е изтрит поста в коментарите към новината. Така ли?

    Ако е така тях може да ги трие само един човек (двама са, но вторият не се бърка) и него много добре го знаеш кой е.



    От друга страна линкът даден от Dockera сочи там, където постоянно старите версии се обвновяват с нови и той не е длъжен на всеки час да проверява дали линкът не е сменен.



    Ако работеше data.bg щеше да имаш линк към упоменатата версия, но засега data.bg e down.



    Така че, не виждам какъв е проблемът?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #4

    LameEncoder и Setcom.BG

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">може да ги трие само един човек (двама са, но вторият не се бърка) и него много добре го знаеш кой е.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Извинявай, Gadget, ама надценяваш вниманието, което отделям на СеткомБГ. Не съм се интересувал и не знам.

    Грешката е много неприятна, защото файл има, но вътре в архива не е версията, която е обявена. Тогава не беше, днес не съм проверявал. Това може да се провери за 3 минути.



    Интересно е, че тази 3-минутна проверка не се прави, а упорито се сочи точно този сайт. Коментара на Pesho, че 3.93 е лош си е там. Не схващам, това някаква политика ли е или си е просто щуротия.



    Линка, който ви дадох, го намерих за 15-тина минути с Гугъла. Някъде 5-тия файл се оказа, че НАИСТИНА съдържа lame_enc.dll 3.96 версия. Накрая се оказа, че е нямало защо. Pesho правилно коментира, че 3.96 е недоклатена версия. Изчетох форумите на hydrogenaudio.org и верно е така. Последната безпроблемна е 3.93.



    http://www.rarewares.org/files/mp3/lame-3.90.3.zip



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">той не е длъжен на всеки час да проверява дали линкът не е сменен.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Уважаващия себе си човек и/или издание (печатно, TV, сайт, радио) проверява и после пише. По- небрежните проверяват чак като получат възражение. Има и такива, които упорито лъжат по даден въпрос и крият всички възражения. Примерно, опитайте се да постнете нещо лошо за М-тел в клубовете на ДирБиджи.



    Проблема с енкодера е нюню. Но възможността да се тества на порядъчност Сеткомбиджи не е за изпускане, затова поствам.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    LameEncoder и Setcom.BG

    Благодаря за взетото отношение и забележка. За това защо коментарът ти е изтрит, отговор може да ти даде Шефа. За линковете с дадена версия и тяхната корекност също не мога да коментирам, тъй като не съм автор на спорния линк. Специално за тези 3 минути много се съмнявам, че всеки ден Dockera ще ги отделя, за да провери да не би версията да е подменена. Или по-добрият вариант е да сложи линк към сигурен източник, но в това аз не му се бъркам... всеки сам си решава как да поства новини...



    Това, че Setcom.bg върви на доброволни начала и то поне засега добре е доста изненадващ факт. Може и по-добре, но всеки се занимава и с нещо друго. Все пак се радвам на проявеното доверие.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    LameEncoder и Setcom.BG

    В резюме:

    Още един сериозен участник във форума е обиден от прекалено модериране. Кой е крив и кой е прав няма значение.

    Към хората, които модерират: прадължавайте с "добрата работа"!


  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    LameEncoder и Setcom.BG

    Моля, НЕкомпетентните източници да не взимат отношение към по темата

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #8

    LameEncoder и Setcom.BG

    Виждаш ли - ето го правилния подход. Ти помоли по човешки "НЕкомпететните" да не вземат отношение и те не вземат. Кому е нужно да се модерират постове!?....

    ;-)))))))))))))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Setcom UserBar
    От Malone във форум За Форума
    Отговори: 26
    Последно: 07-02-07, 16:01
  2. old.setcom.bg
    От poznai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-02, 08:40
  3. 4at v setcom.bg???
    От CECI86 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 29-09-02, 12:47
  4. На SETCOM с любов!
    От kesten във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-01, 21:49
  5. za setcom
    От zico във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-01, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе