Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #1

    Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Варна. Общинският координатор на “Атака” във Варна Цвета Георгиева е ухапала служител на охранителната фирма “Дага полис” . Това съобщи за радио “Фокус”- Варна Сергей Цонков, директор “Маркетинг” в “Дага полис”.

    http://focus-news.net/?id=n644409


    В същност е траги- комично... Замислям се как ли още ни "ядат" нашите политици..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Д*ба неадекватните и малоумни политици. Много такива станаха...(за справка 'темата на нова' като ги гонеха да ги пиат за колите и къщите им...)

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #3

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Еми така е , сиромашия , хората няма какво да ядат вече , налитат на себеподобни

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    "ухапала по лявата ръка", следва резонния въпрос, дали служителя е стоял мирно, с изпънати покрай шевовете на панталона си ръце и тя се е навела да го ухапе, или е вдигнал ръка срещу жената (незнайно защо на първо място се изтъква че е от АТАКА)
    Щото ако е вдигнал ръка си и то в близост до лицето, май-май не им е много чиста работата и на служителите от 'Дага-Полис", които пък са частна охранителна фирма и нямат правомощия да арестуват хора или да раздават правосъдие.
    Не виждам обаче Вие , уважаеми llll, като как и защо подклаждате поредния спор у форума?

    П.С - призовавам някой от МОДЕРАТОРИТЕ да изтрие темата.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #5

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Е как защо? За да издигнем лозунга:"Вън децата от градинките! Повече свобода за кучетата на политиците!".
    Скъпо Черно Влечуго, темата е в "Дъра- бъра"... И участието не е задължително!

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Бе простотия,един хапе,друг плаши с пистолети по магистралите....Такива са всичките ни дебили.....,пардон политици.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    А ... те пък другите извън Атака, много читави ...

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #8

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Все пак не забравяйте откъде идва новината:

    Цитат Първоначално публикувано от llll
    Това съобщи за радио “Фокус”- Варна Сергей Цонков, директор “Маркетинг” в “Дага полис”.
    Това е само едната страна на истината... Разбира се, че "Дага полис" ще изкарат невинни хората си.
    Ако чуем разказа на въпросната Цвета Георгиева, сигурно ще се окаже, че са я нападнали изневиделица...
    Да не говорим пък за разказа на господина, който й направил забележка за кучетата...

    Никога няма да разберем каква е била истината!

    Журналисти...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Новинарите изглежда са го закъсали за пикантерии, щом пробутват и такива новини....
    Но то напълно отговаря на журналистическото правило за новина:
    "Ако куче ухапе човек, това не е новина. Но ако човек ухапе куче, това вече е новина."

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #10

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Ама вие заради "Атака" ли изпушихте? Извинявам се за недоразумението- убеден съм, че всички политици хапят. В същност няма за какво да се извинявам- нито аз съм писал статията, нито съм ухапал някой.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #11

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Айде да ни е честита поредната тема - барут

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    5
    #12

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Тука влизам редовно - за да чета, и сега смятах така да направя, но не се сдържах...

    Навремето живях във Варна и познавам Цвета лично - предавала ми е английски - собственичка е на езикова школа "Глобус"
    Това е човека който настина е оставил в мен страхотни впечатления и много положителни емоции.
    Още тогава беше изключително нетолерантна към несправедливостта, човек който никога не си оставя магарето в калта. Негодуваше срещу комунистическия грабеж, и беше изцяло с демократични възгледи.
    Но както всички знаем и демокртите също не излязоха стока. Предполагам най-вероятно се е разочаровала от тях, предполагам е засилила обществената си позиция и се е озовала в предните редици на "Атака" .
    (Като факт - "Атака" никога не е била в управлението, следователно никога не е подвеждала и лъгала народа, както правеха и правят всички досега...Че не всичко там е розово е смятам ясно....)
    Но стига за това....Просто исках да кажа че със сигурност Цвета е страхотен човек и аз лично смятам че случилото се е представено изключително едностранно...

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    откаченото в случая не е, че била от атака, не че си разхождала кучетата, а че е ухапала някой.
    ще се съгласите, че далеч по-лесно е за човек да оскубе, одере, удари, ощипе, ритне или спъне някой друг, отколкото да го ухапе. челюстите на човек не са издадени напред, нито еволюционно са средство за защита/атака (Атака , че да е несъзнателно, първосигнално действие, задействано от инстинкта за самосъхранение. хората се пазят с ръце, независимо дали ги замерваш с камък или ги удряш с юмрук

    "Инцидентът е станал вчера следобед около 15.30 в детския кът на Морската градина"
    1. какво прави в работно време въпросната г-жа ?
    2. с кучетата си в детския кът ?

    който е от варна знае в какво се превръща морската по време на разходките на кучетата. истинска гмеж от песове, псета и песчета, които добре, че са заети в общия случай да се гонят едно друго, а не да гонят хората

    не й знам кучетата на въпросната дама, но знам много добре как един приятел щеше да се сбие с наглия собственик на куче, който го беше оставил да пие (разбирай - лиже) от една от чешмичките в градината. повечето от хората с кучета определено вярват, че кучетата им имат повече право да "газят тревата" от децата на другите хора. щеше ми се с мен да е моето "малко" 35-килограмово кученце да раздаде малко справедливост, но аз, за разлика от повечето собственици, знам да си обуча кучето, знам как и къде да го водя, защото откакто скъса един мнооого здрав синджир сам си стиснах ръката, че съм го обучил достатъчно добре да не се налага да използвам ежедневно синджир

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #14

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    споко, политиците няма да ни хапят, те ще ни .... (цензурирано), както досега

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: Общински координатор на “Атака” е ухапал служител ....

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    откаченото в случая не е, че била от атака, не че си разхождала кучетата, а че е ухапала някой.
    ще се съгласите, че далеч по-лесно е за човек да оскубе, одере, удари, ощипе, ритне или спъне някой друг, отколкото да го ухапе. челюстите на човек не са издадени напред, нито еволюционно са средство за защита/атака (Атака , че да е несъзнателно, първосигнално действие, задействано от инстинкта за самосъхранение. хората се пазят с ръце, независимо дали ги замерваш с камък или ги удряш с юмрук
    FearMe. нямам навика да повтарям, ама за писатели като теб, дето пишат, а не четат, специално ще подчертая един абзац от моя постигн, ПРОЧЕТИ ГО, ако не си забравил как се ЧЕТЕ.

    "ухапала по лявата ръка", следва резонния въпрос, дали служителя е стоял мирно, с изпънати покрай шевовете на панталона си ръце и тя се е навела да го ухапе, или е вдигнал ръка срещу жената (незнайно защо на първо място се изтъква че е от АТАКА)
    Щото ако е вдигнал ръка си (както сам каза "че да е несъзнателно, първосигнално действие, задействано от инстинкта за самосъхранение. хората се пазят с ръце, независимо дали ги замерваш с камък или ги удряш с юмрук" )и то в близост до лицето, май-май не им е много чиста работата и на служителите от 'Дага-Полис", които пък са частна охранителна фирма и нямат правомощия да арестуват хора или да раздават правосъдие.
    ----------
    И защо, драги ми FearMe новината трябва да започва с това че жената е била привърженик на АТАКА? Изнася ти, нали? Ето ги лумпените, ето какво правят.
    А какво правят любимите и КОМУНИСТИ и ТУРЦИ в съдружие? Посипват пътя ти с цветя и рози?

    @dragozow, ти си най-читавия, ходи прави ибрици на любимите си комунисти, ще те възнаградят богато, в злато.

    @Malone го каза най-правилно "А ... те пък другите извън Атака, много читави ..."

    Пак призовавам темата да бъде изтрита като провокативна и тенденциозна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Общински съвет-Варна, Протокол 44 от заседание 02/08/2006 :
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 01-09-06, 13:49
  2. Сайтът на вестника на Атака хакнат
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 21-07-06, 20:14
  3. Атака на TCP/IP по мрежа!Помощ!
    От canibus_bg във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 23-10-05, 14:24
  4. кючек Атака има ли
    От ru4kata във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 12-09-05, 20:41
  5. Оптероните в атака
    От DPetrov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 16-08-03, 17:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе