Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 54

[най-сетне] Цицо си отива!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    [най-сетне] Цицо си отива!

    Христо Стоичков напуска националния отбор, поема Селта

    София. Националният селекционер Христо Стоичков е напуснал поста си и поема испанския Селта. Новината съобщи вестник "Диарио Спорт". Според изданието Стоичков се е съгласил да поеме тима от Примера дивисион. "Не коментирам нищо. Нека излезе официална информация от БФС", заяви за Агенция "Фокус" първият вицепрезидент на БФС Йордан Лечков.

    Източник: http://focus-sport.net/?do=n1148764077212

    Думите са излишни, изпращаме го с

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Да се маха че отдавна доказа че е некадърен за треньор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    17
    #3

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Дано сега сложат някой по кадърен...

  5. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #4

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Ебаси човека е тоя Стоичков. Дебелокож простак. Няма национален отбор, няма България - всичко в името на хляба. И като си помисля , че този беше идол за едно поколение.....
    Все свързвах отказа му да подаде оставка ( имаше доста поводи за това) , с големия му хъс за победа , борбеност , а то , човека си търсел работа .

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #5

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Последно се спомена че не класирането ни ще коства 10 000 000 евро.
    А то с негова помощ натам сме тръгнали

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Ако беше истински мъж, а не дребно селско тарикатче, първо никога нямаше да поеме националния отбор, без да е бил и 1 час треньор на някой друг отбор. Ако беше истински мъж, щеше да си подаде оставката много, много отдавна. Пропусна и последния си шанс поне да си тръгне с вдигнато чело, ако го беше направил след резила с Албания, а не чак когато са му предложили повечко пари.
    Ама халал да им е на испанците, не знаят какво селскостопанско добиче си взимат у кошарата. Да ги вкара в Z девизия. Па тукашните му фенове да ходят да му носят праз и сланина, любимото му ястие.
    И тоя селянин ще ми прави фасони що избрали Гунди а не него за футболист на века.
    Като футболист може да е голям, като човек е пигмей най-нисша каста.
    Прав му път

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Лично според мен проблема е 70% в играчите- Как Бербатов и Петров навън вкарват като невидели а тук само падат и подават на ...................... публиката?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #8

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!


  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #9

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Лично според мен проблема е 70% в играчите- Как Бербатов и Петров навън вкарват като невидели а тук само падат и подават на ...................... публиката?
    Напълно те подкрепям, че голям процент от проблеми в тоя отбор е от липсата на играчи. Бербатов вкарва като някой му подаде, все пак не е Меси или Роналдинио, а Мартин предполагам него имаш под Петров иска и той подкрепа малко от по задна линия, но от кой да я получи?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Дадох само пример с двамата - мога да давам и до утре ( то не че като си поведат топката не се лъжат и сами де - да си бъдем реалисти!)
    Стоичков си е дебил - нагледахме се на простащини и сле като бе футболист!
    Но наистина е добър професионалист Това че не можеш да накараш няколко магарета да пасат трева не е в теб вината а в предишния пастир и стопанина.


  13. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #11

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Лично според мен проблема е 70% в играчите- Как Бербатов и Петров навън вкарват като невидели а тук само падат и подават на ...................... публиката?
    Не си прав. Един играч играе и прави на терена това което му каже треньора. В мача срещу Албания, Бербатов се връщаше доста назад , за да вземе топката и да може да играе ... защото няма халфова линия зад него .... в отбора играят недоразумения като Пеев ( тоя години търка резервната скамейка на Динамо Киев, от една година е в някакъв смешен отбор където се опитва да си върне формата ) , Яанкович , Кишишев .... треньора наглася отбора , казва кой къде да играе ... проблема на Стоичков е че не ги може тия работи .... ами той взе диплома за треньор преди по-малко от година .

    edit"

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Дадох само пример с двамата - мога да давам и до утре ( то не че като си поведат топката не се лъжат и сами де - да си бъдем реалисти!)
    Стоичков си е дебил - нагледахме се на простащини и сле като бе футболист!
    Но наистина е добър професионалист Това че не можеш да накараш няколко магарета да пасат трева не е в теб вината а в предишния пастир и стопанина.
    Съгласен съм , че е изключителен футболист, но като треньор - не става. Не съм съгласен , че човек без 1 ден трудов стаж, може да започне работа , по която и да е специалност, особенно на ръководна и отговорна длъжност.

    Стоичков имаше много голям "боен дух" (голяма амбиция , съчетана с простащина и дебелокожие) , но ако това му е давало предимство като футболист , не му го дава като треньор. Защото за да си треньор трябва да си интелигентен , добър психолог, търпелив и тактичен .... все качества които той не притежава.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #12

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Стоичков си е дебил
    Правилно си го казал, стига си говорил повече на да не те оприлича на него.

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #13

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Интересно ми е, кой ще дойде на неговото място. Че то интелигентни хора в нашия футбол няма, поне на пръв поглед.
    Като почнеш от публиката [агитките имам предвид] и свършиш с БФС.

    Добре, че последното нещо на света, което ме интересува е футбола.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    Правилно си го казал, стига си говорил повече на да не те оприлича на него.
    Опреличавай ме на когото искаш- все ми е тая
    Тук изказах някой факти и истинии  - и вече и аз ще съм дебил. Егати запалянковците- радвам се че не съм такъв!
    Възхвалявате игачи че един или два пъти са играли както трябва  а доста други са сплали.
    Не гледам футбол като цяло . Но ми е интересно да видя неща които други не забелязват.
    Ама какво да правя - изказах се обективно като цяло и всички вече ме мислят за "ДЕБИЛ"

    БЛАГОДАРЯ ЗА ИСКРЕННОСТТА !
    Mr.TECHNO - OUT!!!

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #15

    Re: [най-сетне] Цицо си отива!

    Не може да завършваме наравно с отбори като Албания , нямаме право , да напуска

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вградени уреди. Къде отива парата?
    От wrathchild във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 20-05-08, 22:22
  2. Монитор не отива в stand-by
    От zhelko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-07, 13:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе