Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

[ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #1

    [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Един от малкото вестници отразил едно уж наглед незначително събитие: Dnevnik.bg
    Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Полицията проверява блогъри и ги привиква за справка в Столичната дирекция на вътрешните работи. Проверките са във връзка с информаця, която те са публикували в личните си интернет страници за протестите в подкрепа на Странджа.
    Според един от привиканите, Мишел Бозгунов, полицаите са му обяснили, че е незаконно да публикува информация, която призовава към нарушаване на обществения ред. Той е бил предупреден да спре да го прави с протокол.
    "Аз само цитирах сайта http://savestrandja.ludost.net", обяснява Мишел. "Не съм искал да призовавам към незаконни действия и не съм организатор на протестите, а ги отразявах и ги коментирах", допълва той.
    "Не съм призовавал към безредици, незаконни прояви, насилие или анархия! Прочетете внимателно всичко, което съм изписал за "Странджа" последните дни, и намерете дори и един ред, който да намеква за такива призиви", възмущава се блогърът.
    ...
    Ето и линк към Новината в личния блог на автора.

    Та така другари съфорумци, внимавайте какво пишете и как се изразявате, да не получите и вие честитка и предупредителен протокол. Това не са ви добродушните модератори

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    То само това остава да следят и блоговете. То не бе подслушване на GSM-и, то не бе чудо.
    Държавата ни е полицейска и полицаите не тормозят бандитите, а обикновените данъкоплатци.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    То само това остава да следят и блоговете. То не бе подслушване на GSM-и, то не бе чудо.
    Държавата ни е полицейска и полицаите не тормозят бандитите, а обикновените данъкоплатци.
    Така се получава, когато обикновените данъкоплатци започнат да тормозят бандитите. Все пак да не забравяме чия е държавата....

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    За съжаление е така... и по-зле ще става според мен, затова наистина трябва да се внимава къде какво се говори и се пише. Наблегнете повече на раздела hack&crack Научете се бъдете анонимни....когато е необходимо .

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Наблегнете повече на раздела hack&crack Научете се бъдете анонимни....когато е необходимо .
    Май ще трябва нова тема там да пуснем.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Май ще трябва нова тема там да пуснем.
    Знаех си, че ще се "обадиш", но реших да не те споменавам, за да не давам "хляб на кучетата"

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Не така бе човек, ще ми дойдат на гости и ще ми развалят нагласата за морето, а заминавам след ден-два.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Кво да очакваш от комунисти,ДС се завръща.Нищо чудно да са вербували някой от форума да "снася".

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #9

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    След като МВР демонстрира наскоро по недвусмислен начин че държавата се управлява от престъпник с петбуквен прякор, какво очаквате?

    Наредихме се между китайците и иранците, те имат опит в гоненето на блогъри...




  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    На мен друго ми прави впечатление: Когато ГДЛеща се намеси в историята с торентите, тук имаше рев до небесата. А те тогава имаха някакво основание да го направят. Сега когато се засягат устоите на демокрацията - свободата на словото, нещо виждам вяла реакция. Дали е от горещото време или от липсата на материален интерес?

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #11

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    комунизма е неизбежен!!!



    ако някой си прави някакви илюзии тук - да гледа филма бразилия - там по-големите мозъци са прозряли нещата "декади(десетилетия)" по-рано ...

    ние просто седим и гледаме сеир

    защото сме го гледали този филм(и то цветно при това .. ).


  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #12

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    На мен друго ми прави впечатление: Когато ГДЛеща се намеси в историята с торентите, тук имаше рев до небесата. А те тогава имаха някакво основание да го направят. Сега когато се засягат устоите на демокрацията - свободата на словото, нещо виждам вяла реакция. Дали е от горещото време или от липсата на материален интерес?
    Народа го е казал по-добре - "Интереса клати феса."


  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Народа го е казал по-добре - "Интереса клати феса."
    Направо хвана бика за рогите! +1

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #14

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    На мен друго ми прави впечатление: Когато ГДЛеща се намеси в историята с торентите, тук имаше рев до небесата. А те тогава имаха някакво основание да го направят. Сега когато се засягат устоите на демокрацията - свободата на словото, нещо виждам вяла реакция. Дали е от горещото време или от липсата на материален интерес?
    Lupus, народа се вълнува, но върни се към темата за торентите ако не те мързи и виж кои са най-активните участници.
    Ама може и от курортните и прочее отсъствия да е причина за инертността на масите, а и сигурно от целия форум на пръстите на едната ръка са хората участвали в протеста срещу Странджа и имат личен БЛОГ, докато за торентите 90% от посетителите са преки участници и се усещат преки евентуални потърпевши.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re: [ПОЧНА СЕ]Полицията привиква блогъри заради протестите за Странджа

    нямам блог (не страдам от мания за величие, че информацията кога съм си изпрал чорапите е от обществена значимост, че да я чете половин народ)

    ниският интерес (тук) към странджа най-вероятно се дължи на факта, че реално лично заинтересовани са само собствениците на нелегални строежи там, а опонентите им са ентусиасти "полза роду" (като нас) само че в друга насока.

    освен това, който знае малко повече за "строителите на съвременна България" (т.нар. "хотелиери"), е твърде наясно, че полза от разходки по площадите няма. ако имаше, черноморието нямаше да е застроено като център на голям град

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся настройките за КТВ Странджа-Елхово
    От armaturata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 19-12-12, 12:10
  2. Полицията в София
    От magdanoz във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 09-08-07, 00:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе