Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Невероятно! Върнаха се!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #16

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    споко, ще става още по-невероятно:
    Синът на Снежана Димитрова - Ивайло Николчовски, заяви сутринта на летище София, че майка му смята за отговорна за страданията си българската държава и възнамерява да търси компенсации. Близки на медицинските сестри настояват страданията им да бъдат обезвъзмездени чрез финансови помощи, писа миналата седмица в. "Новинар". По 1 млн. евро за всяка излежана година и по 1 млн. евро за всеки от роднините поиска от българската държава Емил Узунов, съпругът на Валя Червеняшка. Не ме карайте да се смея, правителството няма да даде и лев на сестрите, каза по-късно самият той.
    оттук: http://dnes.dir.bg/2007/07/24/news1923729.html


    между другото, какво стана с онова студентче, дето го бяха арестували на летището заради нокторезачката - осъдиха ли го, пуснаха ли го?
    какво стана със скандала с хив-позитивната кръв по времето на мими виткова?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #17

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    тази смешка с жените, които били оправили работата, ме накара да се разсмея от сърце
    моля повече не коментирай коментарите ми по каквито и да са теми повече...дразниш с тези хапливи думи!
    не искам обяснения какво си искал да кажеш или не
    просто спри

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    saint056a, мисля да си изказвам мнението по всеки въпрос, по който поискам да го направя

    освен това наблюдението за "великия" принос на двете жени не е твое "изобретение", а го дрънкат от самата сутрин по телевизия и радио. ако беше твое можеше да имаш право да си раздразнен, но след като не е - нямаш

    P.S. не знам по "каквито и да било теми" си се почувствал засегнат от мои коментари. ако обичаш - цитирай. ако не - просто спри

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #19

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    нещо пак не разбра
    аз не искам да си изказваш мнението по мой КОМЕНТАР не въпрос, който по никакъв начин не е насочен към тебе.
    не заставам зад някаква позиция че да коментираш с присмехулния си език
    просто спри да ме коментираш няма какво да ровя а и не искам.
    просто спри като културен човек, лесно е.
    в тази тема повече няма да ти се обяснявам
    дано не ми се обясняваш и ти.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #20

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    Както беше казал наскоро един виден модератор - що не минете на РМ ?
    Правилата са всички, нали
    Темета е за прибирането на медсестрите все пак...

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #21

    Re: Невероятно! Върнаха се!

    Помня инцидента с натовската ракета, която срути някакъв покрив в Горна Баня. Беше големо вайкане – и по пресата, и като обществено мнение - аууу-уууу-аууу-ужаааас. Година по-късно, покрива беше възстановен и реконструиран с някакви държавни помощи и като цяло стана доста по-добър от оригиналния. И тогава се чуха някакви такива изказвания от комшиите в Горна Баня – „Мааму деба, тая натовска ракета как така не можа да уцели моя покрив”.

    За обикновените либийци, въпроса приключи. Най-вече финансовата част - сега Бенгази бил град на милионерите. Тук в България, въпроса генерално също е приключил, но все още има недоизяснени въпроси – и финансови, и криминални, и други (не съм компетентен по нито един от тях). Вероятно все се е намерил някой бенгазиец да си помисли „Мааму деба, оня моя третия Хасанчо беше по същото време в болницата и не се зарази”. Аз лично, очаквам няколко сериозни жестове от страна на държавата(българската) към потърпевшите медицински сестри. Надявам се поне тук във форума да не се чуе накрая „Мааму деба, що не бях на тяхно място”.

    И последно - сега някак си по друг начин гледам на французите. Цял ден се чудя, дали да не вляза в някой френски форум и да напиша някаква ... глупост(вероятно) … от сорта на „Изразявам моята персонална благодарност на французите и в частност на първата дама на Франция, за приноса им при разрешаването на проблема с българските медицински сестри в Либия”.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. [Почна се] Върнаха Екотаксата
    От Black Adder във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 02-07-08, 20:10
  2. Отговори: 0
    Последно: 20-02-06, 05:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе