Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Aхааааа, низнаете!
    И зъ полицай ниставътйе....

    Обаче с този скапан въпрос ми разбиха душевния мир (е колко часа е не мога да спя)... някой да намери отговорите

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #17

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    За вас майтап , ама за мене е истина - тоя въпрос го помня от кандидат-студентските изпити за Симеоново през 1984 г. Тогава отговорих , доколкото си спомням че приликите са във формата на ушите , в заоблените форми , в това , че са живи организми и че не могат да хвърчат.

    П.С. Други такива "уникални" въпроси от тестовете бяха например : 'Избройте 20 примера за употреба на тухла' - където един от отговорите ми беше -" да те цапнат по главата с нея"

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #18

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Цитат Първоначално публикувано от catana
    За вас майтап , ама за мене е истина - тоя въпрос го помня от кандидат-студентските изпити за Симеоново през 1984 г. Тогава отговорих , доколкото си спомням че приликите са във формата на ушите , в заоблените форми , в това , че са живи организми и че не могат да хвърчат.

    П.С. Други такива "уникални" въпроси от тестовете бяха например : 'Избройте 20 примера за употреба на тухла' - където един от отговорите ми беше -" да те цапнат по главата с нея"
    Леллллееее, не очаквах този въпрос да е с такава богата история - толкова поколения кандидати за Симеоново да се потят над него!!!!
    Е, ся вече ми светна - каквито въпросите - таквиз и полицаите в таз държава!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Аз знам, че е повече зелен, отколкото дълъг - дълъг е само на дължина, а зелен е и на дължина, и на ширина
    Може и да греша...
    Зелен е само отгоре , отдолу е бял , но пък и от двете страни е дълъг

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #20

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Между "слон и теменужка" се пита. Приликата е н. Всички други букви са различни........

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #21

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Леллллееее, не очаквах този въпрос да е с такава богата история - толкова поколения кандидати за Симеоново да се потят над него!!!!
    Е, ся вече ми светна - каквито въпросите - таквиз и полицаите в таз държава!
    A бе за тогава (преди четвърт век) целият психотест си беше наистина голям кошмар. И времето за полагане беше адски малко.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #22

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    Толкова ли няма някой психолог във форума (от онези дето ти показват разни размазани картинки и после те прибират в лудницата). Да каже каква се има в предвид с този въпрос.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #23

    Re: Каква е приликата м/у слона и теменужката!? wtf

    E, то няма нужда да си психолог за да разбереш какво се цели с въпроса. - Да се провокира нестандартно мислене. А вече по начина и вида на отговора добрия психолог може да разбере повече за характера на човека.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. каква ел. резачка
    От Firefox във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-09, 17:16
  2. С каква видеокарта сте?
    От Whiskey във форум Анкети
    Отговори: 22
    Последно: 13-06-04, 13:04
  3. Каква OS ползвате ?
    От g_ishkitiev във форум Анкети
    Отговори: 10
    Последно: 03-06-04, 16:43
  4. Дали приликата е само в цветовете...
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 25-07-03, 18:32
  5. Каква е тая глупост !?
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 21-04-03, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе