Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

"Похвално" !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    "Похвално" !

    "1/3 от учениците не знаят какво е число на квадрат, над 40% не знаят кой е Чарлз Дарвин, над 20% не знаят нищо за числото Пи, над 60% смятат, че през Втората световна война САЩ и ***** са се били един срещу друг, 70% не знаят, че Андора е европейска държава, но почти всички занят кой е Азис, съобщи Кольо Колев."

    http://news.ibox.bg/news/id_985983414

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: "Похвално" !

    Да са им честити 18-те години реформи в образованието.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #3

    Re: "Похвално" !

    Тъжно, но се поамериканчваме.
    От друга страна пък - колко често Ви се налага да вдигате на квадрат или да използвате 22/7 в ежедневието.
    Чарлз Дарвин е създал теория - доказателства? Подтвърждения? А на азис ще му сложат цици - е не е ли по- интересно.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: "Похвално" !

    Напълно нормално е да цари неграмотност, за грамотността трябва да се положат усилия.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #5

    Re: "Похвално" !

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    Тъжно, но се поамериканчваме.
    От друга страна пък - колко често Ви се налага да вдигате на квадрат или да използвате 22/7 в ежедневието.
    Браво бе, явно и ти си дремал по математика, че ако не знаеш как се повдига число на квадрат, как ще разбереш колко теракот за банята да си купиш, и после как ще провериш дали майстора не те е излъгал в сметките
    Ама така ще е, като ватмана взима 3 пъти повече пари от учителя ша са возим и ще слушаме Васко П*дераса

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #6

    Re: "Похвално" !

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Браво бе, явно и ти си дремал по математика, че ако не знаеш как се повдига число на квадрат, как ще разбереш колко теракот за банята да си купиш, и после как ще провериш дали майстора не те е излъгал в сметките
    Ама така ще е, като ватмана взима 3 пъти повече пари от учителя ша са возим и ще слушаме Васко П*дераса
    Пак се включваш неадекватно - по какво съдиш че съм дремал? И колко квадратни повърхности имаш в банята си, че използваш повдигане на квадрат-явно не си в час, но се чувстваш задължен да напишеш нещо след мен.
    И понеже знам, че не си загубеняк не мога да разбера тези коплекси.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #7

    Re: "Похвално" !

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    Тъжно, но се поамериканчваме.
    напълно погрешно...
    ако се поамериканчвахме, щяхме да правим совалки, чипове, уиндоус, линукс и нямаше да се сервира алкохол на хора под 21 години и никой нямаше да смее да пуска чалга след 11 часа....

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #8

    Re: "Похвално" !

    Не съм в грешка -явно много гледаш Дискавъри. Средностатистическият американец е иключително тесногръд(прост) - толкова примери мога да ти дам, че ще пипна тендовагинит от писане. Зад тези постижения, които изброяваш, стоят много малко хора и то главно от неамерикански произход. Мъдрото им е , че са ги привлякли, но ако попиташ американец какво е станало на 4 юли няма да може да ти обясни - за него това еден на независимостта и знае, че ако трябва да работи на него надницата ще е х 1,5, но то какво е станал независим ......
    Поамериканчваме се защото преди 10 -15 години едва ли щеше да срешнеш ученик в горен клас да не знае такива неща от анкетата.

    http://www.vbox7.com/play:a94287c8?p=index
    Ха със здраве

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: "Похвално" !

    само да поправя малко от превода на филмчето на muncho - "collateral damage" не осначава "ответен удар", а "приемливи странични жертви/щети"

    гледал съм го без превод преди време. браво, че някой се е сетил да го преведе...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #10

    Re: "Похвално" !

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    Пак се включваш неадекватно - по какво съдиш че съм дремал? И колко квадратни повърхности имаш в банята си, че използваш повдигане на квадрат-явно не си в час, но се чувстваш задължен да напишеш нещо след мен.
    И понеже знам, че не си загубеняк не мога да разбера тези коплекси.
    Лееек Оффтопик, ама малко само.
    Нещо сме нервни? какви комплекси те тресат драги?
    А за банята, за кухнята и прочее, всички онези неща дето им викаме - плочки са с равни страни, т.нар. Квадрати. Площа им се изчислява като умножим едната страна по другата, и понеже са еднакви се получава повдигане на степен 2, т.е пресмятане на квадрат.
    Като си направиш общия сбор от квадратите на помещението, и разделиш на площа на плочките, ще сметнеш и колко плочки ти трябват /ако го можеш де, ако не го можеш, ще чакаш бай Мангал да ти каже колко да купиш/
    Ама понеже си голям професор, явно нямаш време да четеш, щото предпочиташ да пишеш, типично като среден американец.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #11

    Re: "Похвално" !

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    Ама филмчето кърти

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #12

    Re: "Похвално" !


    @BlackAdder
    Отново словоблудстваш и се правиш на интересен.
    Много добре разбра какво имам в предвид. Да, с квадратните плочки е така, но колко често ти се налага да купуваш плочки?

  16. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #13

    Re: "Похвално" !

    Мунчо, с повдигане на квадрат не се смятат само квадрати, моето момче - да го знаеш от един прост инженер като мен, дето използва разни смотани теории, та да не се сринат къщите над разни замислени глави като твоята. Колкото до теорийката на чичко ти Дарвин, чичко Фройд и разни други безбожници, доказателства много, но мнозина праведни христиени в Щатите успяват да ги игнорира! Те затова там в училище имаш правото да те е създал Бог или просто да си произлязъл от приматите.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #14

    Re: "Похвално" !

    Става въпрос за ЕЖЕДНЕВИЕТО на средностатистическия Българин - какво не стана ясно или и ти просто нещо да кажеш?
    Познаваш ли ме,че съм твоето момче?

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #15

    Re: "Похвално" !

    //offtopic
    Абе момчета, защо невземете да се редите на лични и да не ни занимавате с проблемите си !?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 14:25
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе