Резултати от 1 до 3 от общо 3

Петиция за референдум срещу признаването на независимо Косово

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #1

    Петиция за референдум срещу признаването на независимо Косово

    Извинете ме затова, че пускам нова тема по сходен въпрос, но на мен това ми се струва важно.
    Идеята е да се проведе референдум :

    ЗА ИНИЦИИРАНЕ НАЦИОНАЛЕН РЕФЕРЕНДУМ ПО ВЪПРОСА ЗА ВЪНШНОПОЛИТИЧЕСКАТА ПОЗИЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ ОТНОСНО ПРЕЦЕДЕНТА "НЕЗАВИСИМА ДЪРЖАВА КОСОВО"

    Който се интересува, може да прочете повече на адрес

    http://www.ideyazabulgaria.com/

    и да участва в подписката.
    Аз се записах.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Петиция за референдум срещу признаването на независимо Косово

    при цялото ми уважение към правото на собствено мнение, определено смятам, че надали и 1 на 10 000 разбира достатъчно от външна- , геополитика, икономика, право и целия конгломерат от науки и интереси, за да може да изкаже адекватно мнение по подобен въпрос

    а като допълнение искам да попитам:

    смятате ли, на фона на избраните ОТ ХОРАТА управници през изминалите 20 години и проявеният "разум" по време на избори, последван ВИНАГИ от недоволство от СОБСТВЕНИЯ избор, дава основание да се смята, че какъвто и да е рефенрендум би дал по-добър/интелигентен/адекватен резултат?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #3

    Re: Петиция за референдум срещу признаването на независимо Косово

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ...
    смятате ли, на фона на избраните ОТ ХОРАТА управници през изминалите 20 години и проявеният "разум" по време на избори, последван ВИНАГИ от недоволство от СОБСТВЕНИЯ избор, дава основание да се смята, че какъвто и да е рефенрендум би дал по-добър/интелигентен/адекватен резултат?
    Не, не смятам, но се надявам. Какво друго ни остава, освен това да се надяваме, че днес един, утре още един, и така след време може дори да съберем ... един футболен отбор от хора със здрав разум. Което ще е добро начало

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 07-11-11, 09:18
  2. Косово обяви независимост - международен скандал !!!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 52
    Последно: 23-02-08, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе