Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Новинка от Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Новинка от Варна

    2 магазина "пикадили" взривени....

    http://www.dnes.bg/article.php?id=55353

  2.  
     
  3. ajt
    ajt е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    41
    #2

    Re: Новинка от Варна

    :D някой не си е платииил

    Винаги съм си мислил че са на тимаджийте . Човек да го е страх да излезе в днешно време. Добре че пазарувам в Бурлекс.

    Някой чул ли е нещо ? Аз си спя като пън де... сега прочетох че има такова нещо


    Слава богу че няма жертви.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от ajt
    Винаги съм си мислил че са на тимаджийте . Човек да го е страх да излезе в днешно време. Добре че пазарувам в Бурлекс.
    Те и Бурлекс ги продадоха наскоро, така че не се знае...

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    2 магазина "пикадили" взривени....

    http://www.dnes.bg/article.php?id=55353
    Чак пък взривени..... Прилича ми на "дружеска" забележка към сърбите....

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Чак пък взривени..... Прилича ми на "дружеска" забележка към сърбите....
    Само дето не мога да схвана в какъв смисъл ще е забележката.....те цените в тая верига и без това са най-високите във Варна, а качеството си е като навсякъде другаде.... Не ми се вярва някоя конкурентна фирма да иска да си свалят цените.

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,261
    #6

    Re: Новинка от Варна

    Пустите му пенсионери - гле'й как решили да действат срещу постоянно покачващите се цени

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    174
    #7

    Re: Новинка от Варна

    Че аз почти всеки месец като ходя във Варна, гледам, нов мол построили, пикадилитата и те много. Може пък да се опитват да ги събарят вече, да разчистват терен, за да сеят нещо,че няма зеленина. Нали и хотелите така уж ги бутали, щото все фалирали, за да построят нови, дето няма да фалират...

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Само дето не мога да схвана в какъв смисъл ще е забележката.....те цените в тая верига и без това са най-високите във Варна, а качеството си е като навсякъде другаде.... Не ми се вярва някоя конкурентна фирма да иска да си свалят цените.
    Може би не са си платили правото на пребиваване там и правото на търговска дейност. Варна поне си знае сайбията!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #9

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Може би не са си платили правото на пребиваване там и правото на търговска дейност. Варна поне си знае сайбията!
    Тъй де. Цял " Мерцедес" се измести на ново място , чед някакви си Пикадилита дето не им е мястото там.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    Re: Новинка от Варна

    Коментарите към статията къртят и особено ме радва обръщението "гадни шопи" Имайки предвид че хората дето сме родени в София сме под 30% от населението, а пък да не говорим за кореняци (за такива евентуалноо ще се смятат внуците ми)
    Един типичен пример как винаги проблемите си ги търсим извън нас - на софианци са ни виновни селяните, на варненци - шопите, а на целокупният български народ - руснаците и американците.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: Новинка от Варна

    къде пък видя "гадни шопи"!?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #12

    Re: Новинка от Варна

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    къде пък видя "гадни шопи"!?
    Не точно гадни..., но разни люде споменават думи от сорта на
    cqla varna e palna sas shopi lqtoto
    и
    tiq selski sofiiski bekove
    Абе под самата статия тече една безмислена и доста тъпа престрелка Варна-София-Варна

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re: Новинка от Варна

    в дир-а най-готин бе коментара :
    mario (07.08.2008 г. | 19:19ч.)
    Баба взриви верига от магазини във Варна Според източници от МВР, главния организатор на взривовете пред магазините от веригата Пикадили е баба Пена от 112 блок - притежателка на малко магазинче във входа. Експертите от полицията твърдят, че 83 годишната жена е искала да се справи с конкуренцията. Бабата взривила магазините, докато правела сутрешния си крос. Жената пробягала разстоянието между двете пикадилита за 8 минути. Екип от 5 професори от БАН изчисли, че средната скорост с която е тичала бабата е 59,83 километра в час, което е с няколко стотни по-добро постижение от световния рекорд в тази възрастова група. Помолена за коментар, жената отрече да е хвърляла каквито и да е самоделни устройста. За последно си била правила компоти, но те били складирани в мазето. 2 буркана наистина гръмнали, ама то било от капачките... Относно взривовете бабата твърди, че вечерта яла боб и се получил инцидент, докато тичала... Опасната терористка се е предала сама на полицията. Очаквайт повече информация по случая

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Re: Новинка от Варна

    уффф.. колкото и да не ми се иска, ще налея малко масло в огъня

    точно преди 15 минути джип с регистрация СА 7181 СА мина с 80-90 км/час на абсолютно червен светофар на оживена улица във варна, последван от другарчето му, на което не можах да видя номера... излишно е да споменавам, че малко след това се престрои в лява лента, вклинявайки се после в средната, за да избегне колона от 6 коли...

    fori, колкото и да не мисля, че всички адвокати са подлеци, не мога да не започна да подозирам, че явно извън софия пътуват само най-отявлените тиквеници, а при вас шофират само инструктори и вежливи берлинчани. разграничаването "софия е светът, останалото е селска провинция" не съм го възпитал аз оттук на 450 км разстояние. това внимателно се е култивирало някъде между 3-те мозъчни гънки на "софиянеца от ямбол". закупуването на джип не прави човека по-безсмъртен - прави животът на хората около него по-опасен, за което въпросните хора нямат грам вина, а са длъжни да се пазят И от гореописаните дръвници. а възмущението мисля, че е напълно оправдано, когато е оправдано

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    Re: Новинка от Варна

    @FearMe не е задължително да е Софиянец
    Сам много добре знаеш че ако е лизингова колата пак ще е с "C" независимо от къде е човека.
    За този аз предполагам че или от Силистра ( да ме прощават хората от този град , но там е рая на мутрите ! ) или сдухано Добришко , Разградско или Шуменско мутрагенско чедо . А нищо чудно да е нахакано Варненско леке което кара кола която "Тато" не му е изплатил още.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Къде е МГ Варна?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-13, 14:42
  2. Фреон 22 Варна
    От bokanegra във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 04-08-12, 15:05
  3. Клима във Варна
    От Flitmo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-09, 21:23
  4. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 16:27
  5. Интернет във Варна
    От dimi във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 11-08-04, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе