Резултати от 1 до 6 от общо 6

Generation "П"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #1

    Generation "П"

    В щатско си избраха негър упс афроамериканец за президент. Все повече почвам да си мисля че в това чудесно художествено произведение на Виктор Пелевин има много повече истина от колкото изглежда на пръв поглед...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Re: Generation "П"

    Хората поне търсят промяна, докато нас още десетилетия поне ще ни клати "тройната коалиционна задна прашка"

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Generation "П"

    промяна може би ще има, ако светкавица не удари самолета на обама във въздуха.... или не го заколи ку-клус-кланец...

    хора, човек ще каже, че с появата на един метис светът се е преобърнал. избран е не защото повече хора са го харесали, а защото на корпоративна америка е по-изгодно консуматорите да вярват, че промяна ще има. все пак не забравяйте, че оптимистът е по-склонен да харчи, инвестира и потребява песимистът къта за черни дни, не взима къщи на ипотека, не е склонен да оправдае втори 700-милиарден "лечебен" план и т.н.....

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #4

    Re: Generation "П"

    И на мен ми се струва , че голяма промяна надали ще има. Мисля си , че отдавна инересите "клатят феса" , а интересите си защитават определено хора с пари и то много пари.
    Всяка крачка в страни на новия президент (иначе казано да прави нещо "глобално" на собствена глава) , може да доведе до запоснанство с покойния вече Кенеди.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: Generation "П"

    Той лично нищо не може да тръгне да прави. Всички решения се взимат от конгреса, човекът е само лицето на управлението.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Generation "П"

    за тези, които вярват в промяната

    [img width=721 height=600]http://fearme.hit.bg/pix/Sponsori.jpg[/img]

    в превод - "Главни спонсори"

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Терзания - аспиратори - "Eurolux MOSAIKO PRO Vario" vs "Faber Perla"
    От observer във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-07, 10:56
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе