Резултати от 1 до 13 от общо 13

Филм за мафията, която си има държава

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #1

    Филм за мафията, която си има държава

    Филмът по гръцката телевизия Скай за организираната престъпност в България, частния град Дупница, братя Галеви и спонсорите на БСП:
    http://www.dailymotion.com/video/x7z78e_news

    За разлика от нас Европа знае много повече....
    И как да не потънеш в земята от срам, че си българин....

    Вашият коментар ???!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Когато фактите говорят ....

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #3

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    е то има ли какво повече да се добави

  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    За разлика от нас Европа знае много повече....
    И как да не потънеш в земята от срам, че си българин....
    Вашият коментар ???!
    Нито чух, нито видях нещо ново.
    Всичко това се знае от репортажите и по нашите ТВ.
    Много голяма част от филма, са български кадри.
    Те гърците да си гледат тяхната си курупция, защото не е по-малка от нашата.
    На нас ни спряха няколко млн., а на тях до колкото си спомням над един млрд.
    Аз не познавам по-високомерни и завистливи хора от гърците.
    Още не могат да преглътнат, че сме част от ЕС.
    Много "развитата" държава, прави филм за съседна държава, все едно че при тях е само мед и масло.
    Страх ги е че ако наистина дойде правителство, което има волята да се справи с престъпността,
    България ще усвои 11 млрд. евро. Ако тези пари наистина отидат по предназначение,
    само след 5 г. Гърция ще е след нас.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #5

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Абе и гърците имат корупция, ама строят магистрали с осветление и нови пътища без дупки като разпрани, а тук 120км не могат да довършат, защото още преди първата копка парите са окрадени вече...

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #6

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Нито чух, нито видях нещо ново.
    Всичко това се знае от репортажите и по нашите ТВ.
    Много голяма част от филма, са български кадри.
    Те гърците да си гледат тяхната си курупция, защото не е по-малка от нашата.
    На нас ни спряха няколко млн., а на тях до колкото си спомням над един млрд.
    Аз не познавам по-високомерни и завистливи хора от гърците.
    Още не могат да преглътнат, че сме част от ЕС.
    Много "развитата" държава, прави филм за съседна държава, все едно че при тях е само мед и масло.
    Страх ги е че ако наистина дойде правителство, което има волята да се справи с престъпността,
    България ще усвои 11 млрд. евро. Ако тези пари наистина отидат по предназначение,
    само след 5 г. Гърция ще е след нас.
    Прав си, Vandal, и аз се учудих, че тъкмо гърци правят такъв филм.
    Но проблемът е друг - всичко, което е казано, според мен поне, е наистина вярно. И филмът вече е излязъл. И понеже е в мрежата - вече всеки може да го види, заглавието е доста интригуващо, даже да не разбира някой чужденец езика, при интерес може да му направят превод. А филмът удря по имиджа на страната ни като надеждно място - да вземем пример само за едно - за инвестиции. Оттук - следва отдръпване, ако щете сваляне на рейтинг за риска и пр., все отрицателни последици...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    ..........
    А филмът удря по имиджа на страната ни като надеждно място - да вземем пример само за едно - за инвестиции. Оттук - следва отдръпване, ако щете сваляне на рейтинг за риска и пр., все отрицателни последици...
    И най-вероятно точно това е целта на филма. Събитията в Гърция от последния месец сериозно удариха по имиджа на Гърция като туристическа дестинация. Те го усетиха най-силно по Коледа и Нова година. И накъде се насочва туристическия поток?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Долу гърците, долу украинците, долу руснаците, долу американците, долу всички който пречат на български политици да управляват. Заради всички тези горе и заради великия заговор срещу България ние сме най-бедните в Европа, с най-разбитите пътища, с най-слабата икономика, с най-лошото здравеопазване с най-корумпираната съдебна и изпълнителна власт и т.н. и т.н.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    27
    #9

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Пиши на кирилица моля.
    Крис

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Долу гърците, долу украинците, долу руснаците, долу американците, долу всички който пречат на български политици да управляват. Заради всички тези горе и заради великия заговор срещу България ние сме най-бедните в Европа, с най-разбитите пътища, с най-слабата икономика, с най-лошото здравеопазване с най-корумпираната съдебна и изпълнителна власт и т.н. и т.н.
    Както пееше в една песен Тони Димитрова - "Ние сме си най".

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #11

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И най-вероятно точно това е целта на филма. Събитията в Гърция от последния месец сериозно удариха по имиджа на Гърция като туристическа дестинация. Те го усетиха най-силно по Коледа и Нова година. И накъде се насочва туристическия поток?
    OK, Lupus, съгласен съм, този филм гърците са го правили за повдигане на собствения си имидж и за отвличане на вниманието от собствените им проблеми, лукави и подли са византийците, няма що.

    Но защо ние, НИЕ БЪЛГАРИТЕ сме съгласни това, което става у нас от доста време - да продължава???!!! И така да пропада страната ни?
    Предполагам, че сте чели и чули вече за подготвяната изложба на входа на сградата на Съвета на Европейския съюз в Брюксел.
    http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=613306
    За този който не е разбрал - това е част от проект на чешкото председателство, наречен "Ентропа: Стереотипи и бариери за разрушаване" и представлява "арт инсталация" (таквоз животно не бях чувал -честно ) описваща всяка една държава от съюза на базата на масовите стереотипи или предразсъдъци и където България е представена като кенеф (дупка с две стъпки), или "турска тоалетна" по думите на автора й.

    АМИ ТАКА СИ Е! Станахме на КЕНЕФ!
    И имам чувството, че много от живеещите в тази държава няма нищо, ама нищичко против това да продължава!
    А честно казано аз едва дишам! Повръща ми се от смръдня! И се изумявам от непукизма на някои, които са готови да си затварят очите за всичко, само и само да не си нарушат рахатлъка. Ама наистина не сме народ, а мърша!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #12

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    OK, Lupus, съгласен съм, този филм гърците са го правили за повдигане на собствения си имидж и за отвличане на вниманието от собствените им проблеми, лукави и подли са византийците, няма що.
    ...................
    АМИ ТАКА СИ Е! Станахме на КЕНЕФ!
    И имам чувството, че много от живеещите в тази държава няма нищо, ама нищичко против това да продължава!
    А честно казано аз едва дишам! Повръща ми се от смръдня! И се изумявам от непукизма на някои, които са готови да си затварят очите за всичко, само и само да не си нарушат рахатлъка. Ама наистина не сме народ, а мърша!
    Но е пропуснато нещо да се добави: няколко л**на с надпис "бугарин" и измиващата струя с надпис "ЕС". А отдолу надпис: "Да почистим територията от л**на!"

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #13

    Re: Филм за мафията, която си има държава

    http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=614088
    М-даааа, оказва се, че интерпретацията за страната ни като кенеф не е на наш сънародник, а на мякой си европеец, па макар и творец!
    Т.е. показва как изглеждаме в очите на другите в Европа...
    Върви сега, Българино, разправяй, че нямаш сестра!

    Допълнено: Ето кой е авторът на целия пъзел:
    http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=614141

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За рекета, мафията и имат ли те почва у нас...
    От Tommorow във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 02-06-07, 00:14
  2. У нас мафията си има държава
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 02-07-05, 10:40
  3. Програма която да...
    От Stealth във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-02, 20:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе