Резултати от 1 до 13 от общо 13

Край на ABV ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Край на ABV ICQ

    Приключи партньорство между един от най-известните и мой любим онлайн месенджър ICQ и Нетинфо.
    Което за щастие означава, че ще изчезне кошмарния натруфен клиент ABV ICQ, както и ЦСКА скина му

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=13962


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re:Край на ABV ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Приключи партньорство между един от най-известните и мой любим онлайн месенджър ICQ и Нетинфо.
    Което за щастие означава, че ще изчезне кошмарния натруфен клиент ABV ICQ, както и ЦСКА скина му

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=13962
    Аз именно заради натруфения им клиент си ползвам 2003b. Чист и прост е "като къпан полицай".

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Край на ABV ICQ

    Аз въобще спрях да ползвам icq от както ми призля от тяхният клиент. Пък и изведнъж се оказа, че повечето ми приятели са мигрирали към други мрежи.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Край на ABV ICQ

    Е.. спрял си ама от трън та на глог. Скайп клиента е същата боза ако не и по-голяма, а за съжаление нямаш и възможност за избор. Докато при ICQ има - Miranda се приближава до идеалния след малко настройки.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Край на ABV ICQ

    qip, invisible - хем си с icq (за малкото останали там), хем си далеч от шаренията, а invisible намалява броя на досадните "я тебя знаю?" до максимум 1 на месец

  7. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #6

    Re:Край на ABV ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    qip, invisible - хем си с icq (за малкото останали там), хем си далеч от шаренията, а invisible намалява броя на досадните "я тебя знаю?" до максимум 1 на месец
    Винаги съм invisible, въпреки това получавам "хочу парень для секса" по 5 на ден.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Re:Край на ABV ICQ

    Точно тези "покани" в qip ме накараха да намразя ICQ И като знам ,че от известно време е и руска собственност ....никой не може да ме върне към тая мрежа

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Re:Край на ABV ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Приключи партньорство между един от най-известните и мой любим онлайн месенджър ICQ и Нетинфо.
    Което за щастие означава, че ще изчезне кошмарния натруфен клиент ABV ICQ, както и ЦСКА скина му

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=13962

    Помня деня в който ABV.bg и ICQ обявиха партньорството си и с нетърпение чаках деня в който ще се разведат, за съжаление не по италянски, както бих желал и бях предсказал.
    Иначе съпорта на нетинфо (абв) има голям мерак за работа и е бърз, но със скромни възможности.
    Всяко елементарно нещо трябва да им се обяснява по 10 пъти, като се сменя словореда, та дано захапят, но понякога успяват.
    Абе добре поне, че са енусиазирани и имат желание, защото има поддръжка (support) където и това липства.
    Радвам се на развода им, за по-добро е, според мен де.


  11. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #9

    Re:Край на ABV ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    Винаги съм invisible, въпреки това получавам "хочу парень для секса" по 5 на ден.
    Това в QIP ли? Miranda с този плъгин те спасява: http://addons.miranda-im.org/details...ewfile&id=4308.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Re:Край на ABV ICQ

    и аз не ползвам вече нито qip, нито icq, братушките ме накараха да се откажа.

  13. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    54
    #11

    Re:Край на ABV ICQ

    Всички проблеми на qip се лекуват с активиране на анти-спам бота, който е заложен в програмата. Задължително се сменя въпросът и отговорът на запитването, след което няма нито девочки, нито други подобни щуротии

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #12

    Re:Край на ABV ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Karata
    Това в QIP ли? Miranda с този плъгин те спасява: http://addons.miranda-im.org/details...wfile&id=4308.
    В Miranda. Благодаря ти!
    Тутакси ще го сложа, че вече блокираните номера в списъка ми рискуват да надминат истинските, а те наистина са много.

  16. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #13

    Re:Край на ABV ICQ




    Абе истината е в ICQ2Go! ;-)

    http://o.aolcdn.com/aim/gromit/icq2g...idgetMain.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Всяко нещо има край
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 17
    Последно: 09-05-13, 01:31
  2. Трагедия край Ямбол
    От A.L.F. във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 29-05-09, 13:30
  3. Край на войната на форматите
    От sw2v във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 20-02-08, 15:55
  4. Отговори: 9
    Последно: 22-02-06, 18:22
  5. Край на личната свобода ... :-(
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 13-06-02, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе