Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #1

    Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Истинска драма се разигра на редовен полет София-Варна в събота, съобщили служители на “България ер”. Млада софиянка едва не колабира в самолета, след като силиконовият й бюст гръмнал във въздуха. Имплантантите се спраскали точно когато самолетът набрал височина и вече било късно да се върне, пише “Всеки ден”. Започна да крещи: “Боли ме, боли ме. Разкъсвам се!” и с колежката се затичахме да видим какво става. Пътниците се изправиха и настана голяма паника”, разказва една от стюардесите на полета. Първоначално самото момиче не можело да обясни какво се случва и само твърдяло, че има болки в гърдите. След като свалили дрехите й обаче, станало ясно, че бюстът й не е на място и се е разпръснал на различни места по гърдите и деколтето.

    Стюардесите само успели да облекчат болките й с успокоителни медикаменти, които я закрепили в съзнание. За щастие полетът бил кратък и още при кацането столичанката била поета от линейка. Според лекарите последствията за здравето й ще бъдат трайни и тя ще се възстановява поне година, за да върне формата на бюста си. На смаяните стюардеси 28-годишната Вера Илиева разказала, че отлетяла за морската столица за среща с гаджето си, който е бил местен строителен бос. Красавицата разказала на персонала, че именно любимият й настоявал да си сложи нови цици и платил за операцията, която за малко да й коства живота.

    Столичанката си сложила имплантанти с 400 кубика силикон миналия понеделник и интервенцията минала успешно. Лекарите я предупредили 2 седмици да не сваля превръзките и 40 дни да не се качва на самолет, въртележки и подобни съоръжения, които предполагат по-високо налягане. Гаджето й обаче категорично отказало да пътува за София и затова влюбената жена решила да прескочи забраната.

    http://www.moreto.net/novini.php?n=142271
    http://lifestyle.ibox.bg/news/id_596835513
    http://dnesplus.bg/News.aspx?n=538497
    http://www.blitz.bg/news/article/114905
    http://www.burgasnews.com/stranata/i...molet-za-varna

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Някои си слагат бомби в гащите , други по-нагоре !

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Добре, че нищо и няма. Ама те забраните са затова, не щото някои се чуди какво да измисли...
    Има и други начини за пътуване, щом е нямало как...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #4

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Луда работа ей.
    Да се смееш ли да ревеш ли...
    Луд свят.

    Аз по принцип съм против всякакви изкуствени импланти, освен ако не са необходими за запазване на здравето или живота на човека, или за подобряване на неговия живот(ако е инвалид с протези например).

    Специално за женските импланти за гърди(боски по народному) считам, че трябва да се слагат след като жената е решила, че е приключила с ражданията и кърменето АКО има нужда от естетична корекция.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    /offtopic

    бозая -> бозки

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Скоро бях гледал по дискавъри чейнъл едно предаване на "Ловци на митове" та там развенчаха този мит, че имплантите не променят формата си в зависимост от налягането, ма явно хамериканските импланти не са като нашите

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #7

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Това според мен е измислица.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    И аз съм склонен да вярвам , че е измислица. Все пак самолета е херметизиран ...Не знам , нека някой спец си каже тежката дума.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    И аз съм склонен да вярвам , че е измислица. Все пак самолета е херметизиран ...Не знам , нека някой спец си каже тежката дума.
    Абе не съм спец по силиконови цици, ама не ще да е от атмосферното налягане, а по-скоро от ускорението при набирането на височина. Гледали ли сте кадри какво се случва с лицата на космонавтите при излитане на космическия кораб?

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Самолета е херметизиран, но налягането което се потдърца е във функция на външното налягане. Налягането по време на полет е по ниско от налягането на земната повърхност. Равнява на около 2000 метра надморска височина(следващия път ще си взема барометър в самолета).

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    По тази логика "Вълчо" физионимията ми щеше да е експлоадирала последната година многократно.
    Факт е че има "гръмнали цици"
    от какво - не става явно.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    То че не е от налягането не е. Възможно е от ускорението да се е разкусала раната която не е била зарастнала добре. От друга страна ако е летяла с BAe146 ускорението им не е толкова голямо както на Airbus, а обикновено Варна София е с BАе.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    в списъка на "наградите дарвин" има аналогичен случай, който е напълно достоверен, както, предполагам, и този

    нещото, което обаче е интересното, е че онзи случай е заради характера на ползваните импланти, които вече са забранени за ползване

    при тях имплантът не е с крайния си обем, а материалът отделя бавно газ, който повишава обема си с времето, по-слабо травмирайки кожата, принуждавайки я да расте малко по малко. след като желаният обем бъде одстигнат, имплантът се маха и се замества с такъв с постоянен обем.

    документираният смъртен случай в щатите е именно по тази причина, защото по-ниското налягане в самолета води до висока скорост на отделяне на газ в импланта. защо на нашата бомбаджийка са гръмнали бомбите може да се дължи на тази причина, но на мен ми се струва, че по-скоро става дума за някой долнокачествен имплант, който може да е бил пълен и с "дерби кола череша"

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ..... но на мен ми се струва, че по-скоро става дума за някой долнокачествен имплант, който може да е бил пълен и с "дерби кола череша"
    То сега си е така - всичко е долнопробно менте! А едно време какви цици имаше!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #15

    Re:Силиконови гърди гръмнаха в самолета за Варна

    Значи авиокомпаниите трябва да наемат човек ,който да тества силиконовите цицина пасажерките чрез масаж /преди полета/

    [img width=399 height=600]http://images.ibox.bg/2011/08/04/cici3/519x779.jpg[/img]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Къде е МГ Варна?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-13, 15:42
  2. Фреон 22 Варна
    От bokanegra във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 04-08-12, 16:05
  3. ADSL от БТК във Варна ?!?!
    От stenly във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-12-06, 14:09
  4. HomeLAN - Варна?
    От ggbg във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 17:45
  5. Продава се РС (Варна)
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-06, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе