Резултати от 1 до 3 от общо 3

Новите P4 i845 Brookdale процесори?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #1

    Новите P4 i845 Brookdale процесори?

    00:09ч. 1.9.2001г. the_ufo: Intel засега няма да прави Р4 Celeron процесори!



    "На Intel Developer Forum, компанията съобщи, че няма да се произвеждат P4 Celeron процесори поне до 2002 година, когато изтича договора на Intel с Rambus за забрана на DDR чипсети за Pentium 4. Засега от новите Celeron процесори наистина няма смисъл - конкуренцията в лицето на AMD няма с какво да конкурира новите Pentium 4 i845 Brookdale процесори."



    the_ufo, вземи научи най-накрая кое е означение на чипсет, кое на Р4 процесор!



    Променено от Valeri на 02/09/2001 19:37:30

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Новите P4 i845 Brookdale процесори?

    Валери,Уфо се старае много!Все пак за годините си е направо отлично-ти на неговите как беше?Допуска грешки,но те нито на навредили някому,нито пък някой пари е загубил-предполагам това са чисто технически грешки и трябва да се заглежда в писаното...и още:

    Не гледай сламката в окото на ближния,а виж гредата в своето-знаеш къде го пише това.

    След като въведохте ,,Новите правила,, във ...знаеш къде заглеждал ли си се в заглавията на постовете?А и какви са тия драконови мерки тип шесто?Това форум ли е или дипломна работа?Къде е свободата на словото и защо затваряте теми?




  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #3

    Новите P4 i845 Brookdale процесори?

    Нямам нищо против писането на the_ufo, направи ми впечатление, че вече за втори път прави грешка с едно и също нещо в рамките на няколко дни, затова го написах. При вдигналия се шум при първата грешка, би следвало да се постарае повече и да научи как стоят нещата. Това не е механична грешка. Иначе нека си пише момчето, лошо няма.

    За другите неща, които споменаваш, тук не е нито времето, нито мястото да се обсъждат. Новите правила са напълно логични и са само за улеснение на потребителите. Дори да ги нямаше, би било коректно към четящите да се пише по-ясно и по-конкретно по зададените въпроси. Темите, които има вероятност да прераснат в неоснователен спор (особено такива, които са минали вече 2-3 пъти) се затварят, защото не носят никаква полезна информация, а само напрежение във форума. Ако питаш мен е по-добре да се затварят теми, отколкото да се трият по еднолично решение на Admin, както съм виждал на един друг форум. Нямам желание да обсъждам тук такива теми, освен това не всичко на другото място зависи от мен. Решенията се взимат от всички, които поддържат страницата и форума към нея. В конкретния случай обаче бях "ЗА".



    Нямам намерение да поддържам искуствени вражди между двата форума/страници, не ми е приятно да го правя и се надявам такива взаимни нападки да няма в бъдеще, никой не печели от това. Моля да няма повече коментари тук по този въпрос, не беше това темата.



    Променено от Valeri на 03/09/2001 10:11:21

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 09-02-15, 08:56
  2. Отговори: 1
    Последно: 26-05-06, 22:30
  3. Най новите песни
    От Tores във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 06-10-04, 10:36
  4. Новите цени на БТК...
    От mitsy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 28-07-03, 19:06
  5. Новите революционни процесори на АМD!!!
    От toshe(montana) във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 06-02-02, 22:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе