Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 66

Новият дизайн на страницата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #16

    Новият дизайн на страницата

    Преместено в Служебен форум.



    - Dreamer

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #17

    Новият дизайн на страницата

    При мен, с IE 6.0.2479.0006 новия дизайн се вижда само на http://www.setcom.bg/defaultIE.htm. Както и някои други мисля че долния фрейм ще изглежда по-добре горе. Heading-а на новините също така трябва да се различава от самите новини. Засега другото изглежда добре, е, червеничкото може и да се смени




  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #18

    Новият дизайн на страницата

    Новия дизайн е добре. Най-важното е че ми зарежда по-бързо. Има обаче доста за оправяне. Например при форума няма никаква разлика при мен със стария дизайн. IE 5.5 SP2




  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #19

    Новият дизайн на страницата

    Такааа,

    доста по-добре от миналата смяна - тогава трябваха 20-30 дни за да се усети преимуществото.

    Основно виждам, че ви дразни неотличаването на заглавието и тялото на новината - прави сте - ще измисля нещо утре.

    По повод празния горен фрейм - естествено, че ще е празен - чака си рекламата. Една страница трябва да е достатъчно незабележима, че като сложиш реклама тя да се набива в очите...

    За свалянето на файлове с едно кликване - ако искаш да направя една страница и всичко на нея??? Хубаво е като идея, но нали трябва да има и място за реклама все пак - ако не забелязвате, на 1-ва страница излизат целите новини, при това доста бързо...

    За форума - не е бъг - все още не съм стигнал до него и се вижда стария. До другата седмица ще го оправя.

    За червеното - ами на мен ми харесва, пък и жена ми си докара цвета - не е толкова лошо да има нещо различно. Може би ще трябва да свикнете с него, не е толкова лошо ако се замислите, но може и да го променя.

    За качването на долния фрейм горе - ако го кача би следвало да направя горната част неподвижна, както е на стария сайт - така ще губите винаги 60 пиксела от екрана - 15 от тях меню и 45 лого+реклама. 45 пиксела не са малко - повярвайте ми, мислил съм го дълго, пробвал съм как изглежда с реклама на празното място горе и мисля, че това е най удачният вариант за всички посетители. Иначе ще заема непрекъснато 10% от екрана ви с нещо, което не ви интересува след като сте го видяли веднъж...

    Това са отговорите на смислените забележки.

    Абе Dreamer какво ти става бре човек??? Опитваш се да се заяждаш в последните 7-8 дена по незнайни за мен причини...

    Ако имаш критики, моля, обясни ги по-конкретно... говориш за някви спамове, говориш колко дълго било описанието на търсачката - абе човек, погледни колко усилия съм хвърлил да направя търсачката функционална и смея да твърдя, че стана супер. А ти ми говориш за 5 реда текст отгоре... Как можа една добра дума да не кажеш?




  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #20

    Новият дизайн на страницата

    Header-a на новините го направих bold. Ако искате с друг цвят - казвайте.

    Цветовата комбинация фон - текст наистина е леко бледа. И това на мен определено ми харесва. Но вие решавате - ако искате ще ги направя по контрастни. В крайна сметка цветове лесно се сменят. Само не ме тормозете за розовото (червеничкото( засега . И все пак имайте предвид - аз най-малкото съм дизайнер, за мен е по-важна функционалността на сайта и добре ли работят скриптовете. Пък дизайна, ако наистина толкова не ви харесва (макар, че не разбирам защо) пак ще го сменим. Луд умора няма .




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #21

    Новият дизайн на страницата

    Не мисля, че аз съм човека който трябва да хвали, все пак тоя дезайн не го правиш за мен. Следователно място в моите изказвания имат критиките. Това не ми харесва, това и казвам. Ако смяташ, че човек като искаже мислите си се заяжда значи си в грешка. И в този случай е така...



    - Dreamer

    HardwareBG Форум Модератор )

    http://www.hardwarebg.com

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    4
    #22

    Новият дизайн на страницата

    ie 6 build 2600 prawi problem s cookies i zabiwa(po tochno s cookie ot counter.search.bg) ne znam dali e ot nowiq design ama predi ne praweshe taka inache kato pusnesh advanced cookie handling se oprawq. blue is the best!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    53
    #23

    Новият дизайн на страницата

    Новия дизайн определено е по-добър. Имам само една забележка - ползван е на някои места много ситен шрифт (1-ва страница, файлове и др.), чийто размер не може да се променя със "Size".




  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #24

    Новият дизайн на страницата

    Мда-ам...дизайнът ми харесва повече, но най-доволен съм от оптимизирането на скриптовете - сега вече сайтът се зарежда нормално, а не бавно. Търсачката е по-добра от предната - намирам я за по-функционална.

    Липсва ми тая част с хардуерните фирми.

    Като цяло промяната е към по-добро.

    Както и да го погледна, това си е повод за организиране на среща с бира.






  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    1
    #25

    Новият дизайн на страницата

    Pichove, noviat dizain e super, mnogo e izchisten i dobre napraven, samo

    edna zabelejka imam, poopravete malko navigaciata na tarseneto, nepravi mi

    vpechatlenie che za da nameria niakakva cena triabvashe da mina prez 11 stranici za da nemeria neshto. inache vsichko e mnogo dobre




  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #26

    Новият дизайн на страницата

    Mamka mu, napriagam se i ni6to novo v dizaina ne otkrivam. 4ustvam se kato onzi car, koito si mislel, 4e samo umnite vijdali drehite mu, a glupavite ne. Ami ia kajete koe e novoto, i dali e vazmojno IE6 da krie ne6to (v koeto prosto sam ubeden)







    Променено от LordOfEvil на 13/09/2001 10:10:44

  14.  
     
  15. tutola
    Guest
    #27

    Новият дизайн на страницата

    дизайна е хубав, само едно не мога да разбера: защо постоянно се гледа да се ограничат хората с различни от M$ IE browseri!!! Админ, доколкото съм чувал, хората като направят страница я тестват с всички по-разпространени браузери, че даже и със старите им версии. А, иначе лови окото. не съм пробвал всичко, но като стил е добре




  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #28

    Новият дизайн на страницата

    Tutola, razberi che ne mi stigat silite za da napravia stranicata koiato vijdash da se vijda na shibania Netscape. Naj-lesno mi e da pusna vsichki browser-i na neia, no s Netscape tia niama da e sashtata. V badeshte shte napravia i nova Netscape versia.Sajaliavam no dotolkova mi stigat silite. Prosto IE poddarja mnogo poveche krasoti i hitrini, koito ne se vazpriemat ot drugi browseri... I az ne iskam da se otkazvam ot tiah. Zatova - 2 versii.




  17. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #29

    Новият дизайн на страницата

    Evala momcheta.Tova opredeleno beshe dobra iznenada za men.Sega ako kajete i kak da spechelia toia Olimpus E20P cena niama da imate.Davaite vse v toia duh




  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #30

    Новият дизайн на страницата

    Takam.. az sum s WinXP i IE 6, i ne namiram nikakvi problemi sus samoto zarejdane na saita - daje naprotiv. Samia browser dobavia mnogo dobri 3D efekti i kato cialo visiata korenno se promenia. OT search-a i az ( kakto veche spomenah ) sum mnogo dovolen.

    Tova za frame-a e udachno - triabvashe mi vreme da svikna s predishnia, no v kraina smetka ... sviknah . Mislia che sled 1 mesec redovnite posetiteli shte se chuvstvat

    kato u doma si . Za men ostavat samo problema s logoto ( zashto ne organizirate konkurs , onzi chervenikavo-rozov cviat i malkoto kvadratche v dolnia desen ugul, veroiatno ostaveno, za da tam vliza scrollbara, no uvi, samiat scrollbar e samo za glavnia frame !. Tova e ot men. Inache bravo za dobre svurshenata rabota.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да ми намират страницата по-лесно?
    От SET_time във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-09, 20:33
  2. Проблем със страницата на 7 дни спорт
    От pashefff във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-09, 23:16
  3. Проблем със страницата :)
    От izwerga във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 03-01-08, 10:29
  4. Как да добавите страницата си
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-05, 13:23
  5. Новият дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 45
    Последно: 10-10-03, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе