Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Показаха новия XBOXONE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1

    Показаха новия XBOXONE


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Тоест и тея като Сони показаха нещо което ще е супер дупер яко ама още не казват колко точно Като гледам и двете платформи ще бъдат хакнати бързичко и ще позволят да си имаш едно прилично ПиСи вързано към ТВ

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Нещо не ме "грабнаха" от M$ , а и цялото "представяне" (а и конзолата май) бе по-скоро "epic fail" - 2-3 игри (ФИФА , COD американски футбол ) , дизайн като на десктоп ПС или стар VHS с огромни размери - телевизия това , споделяне онова - дрън-дрън и доста кратко ... Първия голям автогол - задължително с Кинект - няма го свързан - не работи , втори автогол - задължително инсталиране на игрите и плащане на такса за игри купени "на старо" - тия са се побъркали ...

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    MS са алчни гадини. Точно по тази причина не си взех тяхната конзола.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Ето и повече снимки на "гофретника" (както го нарече колега в друг форум ) - Take a Look at Xbox One - IGN

    И още интересни/забавни новини - http://www.gameinformer.com/b/news/a...ne-reveal.aspx

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    айде да идва новият PS4

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #7

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    е за какво да идва? Като трябва да се чакат поне 2 години, за да има тук тамее някоя свестна игра. А пък спрямо цената, изобщо няма смисъл от коментар.

    Я си купувай един як кампютър, кво ми се правиш на претенциозен, с тея конзоли

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    За 800 лева ще си купиш як комп ама друг път. Тоя разговор няма смисъл да го водим , нито ти ще ме разбереш, нито аз теб.

  11. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #9

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    аз го казах на шега. Но щом го приемаш на сериозно, ще ти отговоря сериозно. С по 70€ на играта нали...

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #10

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    За 800 лева ще си купиш як комп ама друг път. Тоя разговор няма смисъл да го водим , нито ти ще ме разбереш, нито аз теб.
    Не си прав, друже, да убиваш така надеждите на хората да минат тънко.
    След 3 години, като свършат гаранциите на якия й сега хардуер, що да не си купи "яка машина" за 800 кинта?
    Търпение му е майката. И силна храна ... И вяра, че прогреса на технологиите, него ще чака.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Фанта , не си съвсем прав. Аз за това съм и в лагера на Сони. Там срещу 10 лева на месец получаваш всеки месец достъп до 5-6 безплатни игри които са си твои докато си плащаш абонамента. Та в момента имам една доста приятна колекция игрици на PS3ката а до тук съм платил 60 лева на Сони

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #12

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    ем така де. По същият начин, като отидеш да си купуваш, за ядене в карфур, си купуваш пакетче с по 5 игри РС, за 10€. Ама малко остарелички. Аз не исках да споря, кое е по добро и кое не братчед. Конзола бих си взел пак и без да се замисля. Но някак си ми е гадно, като съм в къщи, да стана от компютъра, за да отида в хола да играя на конзолата и като се наиграя, да се върна в стаята, дето ми служи, за бюро, за да бацам. Като мога да правя и двете на едно място, с едно щракване

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Прав си, при положение, че имаш стационарен компютър. Аз съм с 13" лаптоп и на 40 инча много добре ми идва гейминга (когато ми се играе де, което при мен вече е рядкост). От друга страна инвестицията при конзолата е еднократна и си актуален следващите 10 години за желязо. Цената на дисковете, не я коментирам. Така или иначе ще има и пиратски истории.

  17. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #14

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    Всеки има различни нужди и разбирания, съответно и изборът му е различен - при мен PC-то с безжична мишка и клавиатура ползва за монитор 47" телевизор, като това напълно удовлетворява желанията ми, съответно дори не съм изпитал необходимост да търся конзола. Все пак излизането на PS Vita ме заинтригува и не съжалявам за покупката и. В последствие ме загложди желанието да тествам у дома и PS3, както и рекламирания Remote Play. Останах разочарован и от двете. Разликата в графиката например на GTA IV пусната едновременно от PC и PS3 е фрапираща и не е в полза на PS3-ката. За Remote Play-а даже не ми се говори. След тестовете още веднъж се убедих, че за мен комбинацията PC + телевизор е възможно най-удачната. Това е лично мнение, не ангажирам никого с него.

    П.П. Сори за off-a. Спирам, че темата доста се разводни и отклони в друга посока.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Показаха новия XBOXONE

    ПС3 е вече почти 10 годишна Не сръвнявай ново ПиСи и стара конзола.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новия флагман на LG - H09/12MW
    От cooler във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 225
    Последно: 08-01-17, 00:26
  2. Новия плеър NEO M100HD
    От daudebardia във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 05-03-12, 14:52
  3. Новия Elite-PV390X
    От dindo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 22
    Последно: 06-07-06, 10:55
  4. Вижте новия ни форум
    От IBANEZ_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 07-06-04, 21:06
  5. Видяхте ли новия eng-bg преводач
    От Kico във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-10-03, 02:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе