Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Задача № 34

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #16

    Задача № 34

    Абсолютно не съм съгласна с желанието на Малоун и като човек задаващ задачата настоявам то да не се уважи. Обиждате персонално мен по този начин.

    Точките са си напълно заслужени и държа да се впишат в актива на спечелилия участник.

    И, много неетично да хулите така, след като си видяхте резултатите. Проявявате неуважение както към първият дал отговор така и към мен.

    Разочарована съм.

    ...........................



    EDIT// Sad Reader, приемам последните ти думи. Радвам се, че отреагира така.



    ДОСТАТЪЧНО! Чакаме следващата задача.

    Благодаря на всички ви, че отделихте от времето си за тази интересна за мен задачка. Поласкана съм въпреки всичко.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Задача № 34

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хм, малко съм разочарован от реакциите на някои от участниците, но ... дано това се дължи на факта, че форума не може да предаде веселия тон [ако е такъв] на написаното от тях.

    Последното нещо, което целя е да доказвам бързописа си или бързината и надеждността на връзката ми [де да беше бърза и надеждна].





    <div align="right">Originally posted by Malone*-*28/09/2004*:* 10:56:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Някой пак е закусил с чувството си за хумор[:D][:D][:D]

    Пошегувах се с времето на тримата първи: 10.06.30, 10.06.31,10.06.46

    Дано сега сте ме разбрали правилно!

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #18

    Задача № 34

    Задачата е подготвена още от 10.30, но просто исках да дам време за "реплика", ако някой има възможност да обоснове друг верен отговор.

    Няма да определям час за публикуването и.

    Наистина е малко нелепо с определяне на час за следващата задача, ДЗВЕР е прав.

    Но това не е идея на Profita.

    Не помня от коя задача нататък се въведе тази практика.



    Нека изискването да е новата задача да се публикува в рамките на едно астрономическо денонощие, 24 часа от узнаването на участника дал верен отговор.



    W, A, S, D са ми изтрити, да изтрием сега и F5



    <font color="red">Нов термин:</font id="red"> Ефпетвай енергично [F5-вай, Refresh-вай]



    <font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue">

    Честно казано най- ощетен е Sad Reader.

    Просто много грозно постъпих спрямо него ...

    Да го "цакам" с една секунда ...

    Ако някой постъпи така с мене ще си изям първичните полови белези от яд, честно ...

    Когато се видим Sad Reader, ще измия мъката ти [ако е възможно] с едно питие по твой избор, обещавам.





    <font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue">

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #19

    Задача № 34

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    W, A, S, D са ми изтрити, да изтрием сега и F5



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*28/09/2004*:* 11:53:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [] Malone, едно време 3D-шутърите се играеха със "стрелките", ама в днешно време си нямате и най-малко уважение към "майката-клавиатура" []



    За задачата:



    Ами успах се, ихх начииии! :-)

    Но гледам, че сте се справили блестящо (бързо), затова очакваме теб със следващата задачка.




  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #20

    Задача № 34

    Хм, съмнявам се да имаш по отдавдашни спомени от моите.

    Не знам, така като ме "гледаш" на колко години ти изглеждам.

    Приемам го като комплимент, благодаря.

    []



    Първия ми компютър баща ми го донесе в къщи през далечната 1981 година [преди 23 години]. Така по него време неволно съчетах изучаването на струговете с изучаването на изчислителната машина.

    И досега почти не съм оставал без "машинка" в къщи, така че също си спомням с умиление за "стрелките".



    Преди известно време обаче "гъ3ета" от квартала иронично ми препоръчаха да използвам default клавишите, ако искам да не изглеждам като леймър [макар, че им доказах, че дори и със стрелките играя, като бот-шестица <font color="red">CS</font id="red">].

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #21

    Задача № 34

    <font color="blue">//Off



    Malone, "биеш" ме с 1 година за "придобивката" си [1982]. Правец '82, помниш ли го... тези зелени сияния, когато два пиксела гониха трети, а ние не спяхме... :-)



    А иначе за възрастта, то си е ясно, че си по-възрастен от мен, хихик. :-)

    Но все пак... аз имах достъп до тези машинки от най-крехка детска възраст и в последвалите години, до ден-днешен... "стрелките" са на особена почит при мен. :-)

    </font id="blue">




  8.  
     
  9. silverfox
    Guest
    #22

    Задача № 34

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Който е имал желание да участва е бил в готовност точно в 10.00 h</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    С изключение на тези, които работят []

    Не че имам голямо желание да участвам, ама предполагам, че има и други в моето положение. От снощи са минали 2 задачи !



    //edit

    Malone & Ivo_tm - върнахте ме много назад в спомените [] Първия комп видях през 1987. И понеже тогава нямаше файлови менаджери (искам да кажа, че в Белене, откъдето съм родом не бяха чували) трябваше да науча 8 bit basic и да си направя сам. И понеже тогава `nick` беше като извънземно понятие, си измисляхме "прякори" базирани на имена от филмови сериали от онова време. Моят беше Vlado Sanders, ако не се лъжа ....[] ..... еххх, носталгия... сега псувам като каруцар, защото Windows Explorer-a нямал еди каква си дреболия []



    //edit

    Първата ми OS беше DOS 3.3, а първата ми книга - DOS 6.0 с Питър Нортън. Купих я от книжарницата на завод "Свилоза" - Свищов ( по точно майка ми я купи [:D]) - тогава бях на около 12-15 год.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Задача 270 (Следваща задача)
    От tricklys във форум Логически задачи
    Отговори: 18
    Последно: 22-06-05, 11:43
  2. Задача №183 (Нелогическа задача)
    От Cko във форум Логически задачи
    Отговори: 17
    Последно: 23-02-05, 16:16
  3. Задача №62
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-04, 12:23
  4. Задача №61
    От Raid във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 28-10-04, 14:57
  5. Задача № 46
    От bestman във форум Логически задачи
    Отговори: 16
    Последно: 10-10-04, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе