Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Задача 185 (боен арсенал)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #16

    Задача 185 (боен арсенал)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Добре де за "Сбогом на оръжията" разбрахме...дай друг жокер



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*24/02/2005*:* 22:53:59</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е нали обичате числата - бройте...........[:D]

    После е лесно[}]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #17

    Задача 185 (боен арсенал)

    Бройте...



    Броим:

    имаш 12 оръжия в арсенала си

    днес е 24/2 = 12

    дузина[?]

    Л е 12тата буква от азбуката, но ЛЪК не е верния отговор

    в 2 ракети има 12 букви, но и това не е



    12тото оръжие в арсенала е самострел - ********ката думичка [:I]

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #18

    Задача 185 (боен арсенал)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Бройте...



    Броим:

    имаш 12 оръжия в арсенала си

    днес е 24/2 = 12

    дузина[?]

    Л е 12тата буква от азбуката, но ЛЪК не е верния отговор

    в 2 ракети има 12 букви, но и това не е



    12тото оръжие в арсенала е самострел - ********ката думичка [:I]







    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*24/02/2005*:* 23:10:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Виждам, че сте се впили в задачката и това ме радва.

    Но след малко днес ще е утре и това не пречи, нито помага - и утре е ден! А и Slero си е прав донякъде[]

    Имаше поговорка за вълка и кожата[]

    Offtopic//

    Каките си лягат - това си става "мъжка задача" - успех[]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #19

    Задача 185 (боен арсенал)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Offtopic//

    Каките си лягат - това си става "мъжка задача" - успех[]



    <div align="right">Originally posted by Wise - 24/02/2005 : 23:23:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <font color="blue">//синьо

    Ти пък!!! откъде знаеш...да не ги слагаш да спят [:D]

    //синьо</font id="blue">

  6. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #20

    Задача 185 (боен арсенал)

    От 19.02 до 20.03 включително се използва първата от ракетите.

    Тя съответства на зодия Риби (другата е за Раците).



    //EDIT

    Аз, понеже съм Би-Би (2-2), затова съм Би-цевка [] (т.е. Дева).

  7. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #21

    Задача 185 (боен арсенал)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">От 19.02 до 20.03 включително се използва първата от ракетите.

    Тя съответства на зодия Риби (другата е за Раците).



    //EDIT

    Аз, понеже съм Би-Би (2-2), затова съм Би-цевка [] (т.е. Дева).



    <div align="right">Originally posted by Bibi*-*24/02/2005*:* 23:51:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Казах ви, нали[^]

    ама вие с тези оръжия.........

    Ако имах време щях да ги измисля по-добре:

    вместо ракети - рапири, вместо самострели - саби.........

    Извинете ме............нямах време просто.......



    @Bibi

    Да- това бе идеята -зодиите!

    Ако бяхте преброили оръжията - 12 бройки - логично е да са месеците(интересно е, че и там има точно това повторение на първата буква[:D] )или зодиите, или нещо с годината - не знам още какво!

    Първата буква от оръжията е като на зодията!

    И това, кои са по 2 не е случайно - там можехте да се насочите....







    И какво пак - каките са си каки[]

    А не е честно[!]



    @Bibi- ти гониш и ти обещавам, че няма да ти критикувам условието на задачата!!!



    Срамувам се, че си го позволих за някоя!

    Давай с рогчето напред! - Всички те чакаме да ни зарадваш отново![]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #22

    Задача 185 (боен арсенал)

    Както и преди ви предупреждавах - "Врагът никога не спи!". Става дума за каките в случая. Може понякога едната да дремне малко, но и двете чак - никога!



    Понеже Edin_Lud пръв позна оръжието, макар и по други съображения, нека той да е победителят днес.




  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #23

    Задача 185 (боен арсенал)

    Аз най-специално мога да ти препоръчам да си избереш нещо от целия този арсенал...да си го опреш в челото...и да го използваш по предназначение....



    Като е това отговора да беше казал нещо от рода на "на прав път си, но не е вярна логиката..."...нали не очакваш да ти четем обърканите мисли[?]



    Аз до момента не съм видял друг да зададе задача от типа "имам една идея...много е проста - трябва да се сетите...ама супер елементарна е - как не сте се сетили...повече жокери нямам". Малко на подигравка ми прилича...за останалите не мога да кажа, но към мен...



    Айде със здраве



    //Не ща да съм победител...дайте си ми парцалките, на си ви куклата....не ща да си играя вече

  11. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #24

    Задача 185 (боен арсенал)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз най-специално мога да ти препоръчам да си избереш нещо от целия този арсенал...да си го опреш в челото...и да го използваш по предназначение....



    Като е това отговора да беше казал нещо от рода на "на прав път си, но не е вярна логиката..."...нали не очакваш да ти четем обърканите мисли[?]



    Аз до момента не съм видял друг да зададе задача от типа "имам една идея...много е проста - трябва да се сетите...ама супер елементарна е - как не сте се сетили...повече жокери нямам". Малко на подигравка ми прилича...за останалите не мога да кажа, но към мен...



    Айде със здраве



    //Не ща да съм победител...дайте си ми парцалките, на си ви куклата....не ща да си играя вече



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*25/02/2005*:* 00:25:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Моля те не го възприемай така - всички задачи, които измислям са такива - шантави! За разлика от теб не обичам сметките, но и такива задачи съм решавал!

    Не бих казал, че си на прав път когато не си!

    Защо е това отношение - не разбирам, но и не се сърдя!

    Разбира се, не всеки ще ми хареса задачите и аз не харесвам всички задачи.

    И аз съм избухвал така, за което съжалявам. Ако с нещо съм те наранил, тебе или друг - не е било нарочно и се извинявам, мислил съм , че със закачките към каките става по-весело за всички!

  12. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #25

    Задача 185 (боен арсенал)

    Момчета, то да не ви остави човек за малко, с кукли ще ми играят [].



    Edin_Lud има страхотно чувство за хумор, аз лично съм се убедила (пък и вчера го изпробвах в задачата за кой ли път), сигурна съм , че нищо сериозно не се е случило...е, освен куклите, ех, ама как можахте [:P].

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Уникален боен филм a'la Джеки Чан + Джет Ли ^2 :)
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 15-08-08, 12:40
  2. Задача 270 (Следваща задача)
    От tricklys във форум Логически задачи
    Отговори: 18
    Последно: 22-06-05, 11:43
  3. Задача №183 (Нелогическа задача)
    От Cko във форум Логически задачи
    Отговори: 17
    Последно: 23-02-05, 16:16
  4. Задача №63
    От Star Warrior във форум Логически задачи
    Отговори: 30
    Последно: 01-11-04, 01:00
  5. Задача №62
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-04, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе