Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 112

Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #76

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    Какво мислите за следната идея:

    Човекът си мисли, че е останал сам - всички са мъртви. Примерно след атомна война.

    Не му се живее сам на света и се хвърля от покрива.

    Когато чува звън на телефон разбира, че има и други, но е късно.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #77

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    Според мен нямаме цялостна информация, за да правим предположение какво е станало.

    Как ви се струва въпроса:Ако изваняването се беше получило в по-ранен момент това би ли спасило човека?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #78

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Какво мислите за следната идея:

    Човекът си мисли, че е останал сам - всички са мъртви. Примерно след атомна война.

    Не му се живее сам на света и се хвърля от покрива.

    Когато чува звън на телефон разбира, че има и други, но е късно.



    <div align="right">Originally posted by Wise*-*02/03/2005*:* 0845</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Здравейте отново. Ами какво да мисля? Според мен се изчерпахме и това е единствената правдоподобна идея която ни остана. Моето мнение е, че си струва да рискуваме.



    Off Topic

    Браво на Bibi! Успя да ни изпоти посред люта зима[]

    Off Topic

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #79

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Какво мислите за следната идея:

    Човекът си мисли, че е останал сам - всички са мъртви. Примерно след атомна война.

    Не му се живее сам на света и се хвърля от покрива.

    Когато чува звън на телефон разбира, че има и други, но е късно.



    <div align="right">Originally posted by Wise - 02/03/2005 : 1045</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това сам ли го измисли [:D]

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #80

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Какво мислите за следната идея:

    Човекът си мисли, че е останал сам - всички са мъртви. Примерно след атомна война.

    Не му се живее сам на света и се хвърля от покрива.

    Когато чува звън на телефон разбира, че има и други, но е късно.



    <div align="right">Originally posted by Wise - 02/03/2005 : 1045</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това сам ли го измисли [:D]



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*02/03/2005*:* 10:38:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нямаше ли нещо подобно от Рей Бредбъри??

  7. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #81

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Според мен нямаме цялостна информация, за да правим предположение какво е станало.

    Как ви се струва въпроса:Ако изваняването се беше получило в по-ранен момент това би ли спасило човека?



    <div align="right">Originally posted by Yasen6275*-*02/03/2005*:* 10:29:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не ми харесва как е формулиран

    По-добре е "ако беше чул позвъняването преди да се реши на самоубийство нали нямаше да се самоубива"


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #82

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">"Ако беше чул позвъняването преди да се реши на самоубийство нали нямаше да се самоубива?"</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И на мен тази формулировка по ми допада.

    PS Виж поста на bestman![8D]

  10. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #83

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    Да, точно нещо такова - бях проспал този пост[V]



    ами ако няма възражения @bestman да формулира въпрос, но май да не се споменава засега за слепотата му.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #84

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">"Ако беше чул позвъняването преди да се реши на самоубийство нали нямаше да се самоубива?"</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И на мен ми звучи добре. Най-лошия вариант е "НЕ" и ще се разбере истината.

    За съжаление ме налегна работа [!] и няма да мога да проследя в близко време развитието. Сега влезнах само за видя има ли нещо ново.

  12. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #85

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    @Bibi "Ако беше чул позвъняването преди да се реши на самоубийство нали нямаше да се самоубива?"

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #86

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    <font color="blue">/Умолявам Иво (или друг), ако знае задачата да не се включва в решаването,

    а да ми помага за воденето й.</font id="blue">

    <div align="right">Originally posted by Bibi - 28/02/2005 : 15:00:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    В ролята си на "или друг" ще отменя Биби и ще отговоря:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> @Bibi "Ако беше чул позвъняването преди да се реши на самоубийство нали нямаше да се самоубива?"</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ДА

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #87

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    Дайте сега да изброиме какви са вариантите за самоубийство които могат да се спрат от едно телефонно обаждане, което не е очаквано.

    Здарвословните ги отхвърлихме.

    Любовна мъка - по-скоро не. Не би казъл "Прекалено късно"

    Но тази реплика означава, че му е известно кой и защо се обажда, въпреки че не го е очаквал.

    Финанси.

    Болена жена/дете.

  16. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #88

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    Все повече не ми харесва идеята за самотата.

    Повече ми харесва за някаква вина, че не е направил нещо важно - спасил някого например



    Да го обсъдим в чата

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    19
    #89

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Дайте сега да изброиме какви са вариантите за самоубийство които могат да се спрат от едно телефонно обаждане, което не е очаквано.

    Здарвословните ги отхвърлихме.

    Любовна мъка - по-скоро не. Не би казъл "Прекалено късно"

    Но тази реплика означава, че му е известно кой и защо се обажда, въпреки че не го е очаквал.

    Финанси.

    Болена жена/дете.



    <div align="right">Originally posted by Yasen6275*-*02/03/2005*:* 11:39:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мисля че верния отговор не е сред изброените... на всеки от случаите можеше "героя" да е и жена

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    19
    #90

    Задача 191 (пак 3-те "НЕ"-та)

    едно предложение



    човека е ходил на сън /сомнанбул/...качил се е на покрива и е паднал...когато минавал покрай прозореца и чул телефоненн звън се събудил, но е било "твърде късно!"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Задача 270 (Следваща задача)
    От tricklys във форум Логически задачи
    Отговори: 18
    Последно: 22-06-05, 11:43
  2. Задача №183 (Нелогическа задача)
    От Cko във форум Логически задачи
    Отговори: 17
    Последно: 23-02-05, 16:16
  3. Задача №62
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-04, 12:23
  4. Задача №61
    От Raid във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 28-10-04, 14:57
  5. Задача № 46
    От bestman във форум Логически задачи
    Отговори: 16
    Последно: 10-10-04, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе