Резултати от 1 до 5 от общо 5

Прахосмукачка за вграждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #1

    Прахосмукачка за вграждане

    Прахосмукачка за вграждане / вградена прахосмукачка / централна почистваща система / .... или както там го наричат разните му търговци......

    Има ли някой впечатления от такава система? Заслужава ли си инвестицията?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Re: Прахосмукачка за вграждане

    Знам, че Рехау имат такава и излиза 3-4-5 хилядарки. За еднофамилна къща не знам дали е оправдано, но за хотел - сигурно. Гледам, че и дават 530-580 Вт засмукваща мощност, което е много добре. Ако оставим липсата на шум и противното разнасяне насам-натам, както и съхранението и, най-голямото предимство според мене е, че отработеният въздух не остава в помещението а се изхвърля извън жилището. Когато се отнася за здравето, въпросът дали си заслужава е неуместен, стига човек да може да си го позволи. Иначе нямам преки впечатления, но работя с машини и материали на Рехау и мога да кажа само тру думи - немско, скъпо, качествено!

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #3

    Re: Прахосмукачка за вграждане

    Аз по-скоро си мислех за канадски ( www.gie-bg.com) или американски ( www.multiquartz.com )...нали там са ги измислили хората. Колкото за скъпото...не мисля, че 3-4-5 хилядарки е чак толкова скъпо на фона на целия строеж....

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Прахосмукачка за вграждане

    3,4 хилядарки не е толкова скъпо на фона на останалия строеж, но ако за всяко нещо си кажеш, че не е скъпо на фона на останалото ще стана доста дебела сметката. В крайна сметко си е само една прахосмукачка. Вярно, че е с доста добри показатели.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #5

    Re: Прахосмукачка за вграждане

    Ами то е аналогично с климатиците...има клими по 300-400 лв има и по 2К....Пък в крайна сметка си е просто един електроуред......с много добри показатели...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 40
    Последно: 14-12-17, 09:49
  2. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 03:17
  3. Отговори: 3
    Последно: 08-01-15, 21:21
  4. проблем с прахосмукачка
    От barezi86 във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-12, 00:59
  5. Проблем с прахосмукачка
    От alpha_beta във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-09, 20:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе