Резултати от 1 до 7 от общо 7

Prestigio PER3362B

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #1

    Prestigio PER3362B

    Привет,
    купих си Prestigio PER3362B и съм много доволен, чете се без да се изморяват очите. Но срещнах и някой проблеми, който не можах да разреша и се обръщам към вас с надеждата някой да ми помогне.

    1. Изчезна ми опцията Букмарк, за файлове на който съм е прилагал, вече не мога въобще за всички файлове.

    2. Не мога да прехвърлям големи файлове, налага се преди това да ги обработвам с Уинрар в няколко папки и така успявам да ги прехвърля. Става въпрос за собствената памет, още не съм го ползвал с карта памет.

    3. Ако избера от Настойки - Форматиране на системните настройки - ще изтрия операционната система или само ще върна положението до момента на закупуване.

    Писах на сайта на Prestigio, но не ми отговориха, търсих по форуми но явно риидърите са нов продукт и не са обсъждани.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Prestigio PER3362B

    Цитат Първоначално публикувано от adam

    3. Ако избера от Настойки - Форматиране на системните настройки - ще изтрия операционната система или само ще върна положението до момента на закупуване.

    Писах на сайта на Prestigio, но не ми отговориха, търсих по форуми но явно риидърите са нов продукт и не са обсъждани.
    3. - Форматирай спокойно - системните файлове няма да се загубят и книжката ще е като в началото.
    От Престижио... отговор няма да получиш, докато не рекламираш книжката. Тогава могат да ти я сменят ако има основание за това, но като поддръжка са пълна трагедия. Не знам благодарение на БГ мениджъра си ли са така, но принципно има нещо силно объркано в политиката им. Това е голяма фирма и никога не е работила с крайни клиенти. Само че, със собствени марки като Престижиоп и Каньон стъпват точно на пазара, при който вниманието към крайния клиент е изключително важно. Проблем, който все още не зацепват и ако не го направят скоро - нищо добро не ги очаква, колкото и добри продукти да имат...

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #3

    Re:Prestigio PER3362B

    КрИс много ти благодаря,
    след - Форматиране на системните настройки - проблемът с Букмарките се оправи, а също така и вече не е проблем прехвърлянето на файлове, независимо от големината им! Така че вече всичко е ОК.

    Нещо друго което не знам, е кое е по-добре риидърт да се изключва след четене или не е проблем страницата да си стой заредена и 24часа дори?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Prestigio PER3362B

    Когато е заредено статично изображение се харчи ток, но наистина много малко. От друга страна - малко, но все пак харчи...
    Според мен е въпрос на навик - жена ми си загася винаги книжката след четене. Ако те мързи да го правиш - трябва да има настройка за автоматично изгасване след определен брой минути без действие - настрой си го на половин час например и готово...

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Prestigio PER3362B

    След две годишно ползване на Prestigio PER3362B, батерията сдаде багажа... опитвам се да разбера каква батерия е нужна за този модел, но нищо не намирам. От сайта на Prestigio, както обикновенно никакъв отговор, остава ми да ходя да питам в сервиза... Някой знае ли, каква батерия е нужна?

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Отговор: Prestigio PER3362B

    Ами нали вашата е сдала багажа.Изкарай я и вижте или поне отворете устройството и прочетете какво пише на самата батерия.

    Има и други доставчици на този таблет, все някой ще продава и батерия за него: tablet-prestigio-per3362b
    Този пост е редактиран от justify; 27-08-13 в 11:49.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Prestigio PER3362B

    Цялата батерия е обвита във фолио, и е като че ли залепена за основата, възможно е да е някакъв модел който Prestigio сами си произвеждат само за техните модели!?!?!? Redirecting...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Prestigio или Lenovo
    От xikiro във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-13, 18:32
  2. `Prestigio MultiPhone
    От xikiro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 15:05
  3. Телефони Prestigio
    От VLADO 66 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 22:35
  4. Prestigio Tablet
    От qwerty-to във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 15-08-12, 18:17
  5. Проблем с PRESTIGIO 450
    От bvitanov във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 5
    Последно: 26-05-11, 23:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе